Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    Na ne már

    Gyerekek ez fórum, nem óvoda most komolyan itt a piros meg fekete pontok gy?jtése a lényeg? Szerintem aki de jön az fórumozni, informálódni, és cserélgetni jöjjön hagyja a fenébe azokat piros meg zöld akármiket, egyeseknek tényleg ez a napi szórakozása, hogy minúszolgat? Emberek n?jünk már fel!

    Üdv

    F
     
  2. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    bithumen

    na most nem leszek népszerü. :tef293: én fenn vagyok a bitun mert státusz a tori világba.töltünk le fel keresztbe össze vissza csak gyüljön csillag. ha nézni akarok valamit nézem többi oldalt és hopp itt free szedem onnan. van 2 TB feltöltésem de filmet nézni máshonnan szedek mert 4GB seed szeró nélkül huh .tehát kérem miel?tt lehúzunk valakit gondoljuk végig mert mi is a 22-es csapdáját járjuk. nekem nincs külföldi oldalam de elfogadom sokan szeretik . írtam nem kötelez? senkinek az általam kedvelt oldalt neki is szeretni. :tef344: ? nem szereti bitut másnak kedvence én meg csak tartom mert miért ne legyen az öreg oldsipi50 -k is csók a család . cáfoljon meg aki érzi nincs igazam :tef293:
     
  3. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Népszer?

    hartigan wrote:
    Szevasz [@hartigan]!

    Hogy mit?l vagy népszer?? Még kérdezed?
    Én csak a pozitív népszer?ség
    edr?l tudok beszélni!
    Azt meg te is könnyen leellen?rizheted.
    Olvasd végig hozzászólásaidat, gondold végig mit tettél az oldalért hogy sokan jól érezzék itt magukat!

    Negatív népszer?ségr?l nem tudok, talán csak irigységr?l!
     
  4. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Csak

    Tiszteletem!
    Csak annyiban,hogy 1x free leech kor szerót bérelsz és egész évben töltögethetsz...nem kell tárolnod az anyagot 1 hónapig,szerintem ezért ja!
    Az viszont vitán felül ál,hogy státusz is!
    Üdv Sipi!
     
  5. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    bithumen

    Nem vagy egyedül sipibá,szerintem sokan így csinálják köztük én is
    nincs evvel szerintem semmi probléma!
    Máshonnan letöltök ide meg fel amit lehet,igy is lassan haladok (de biztosan)
    És majd egyszer találok egy szimpatikus embert és meghivom!(csak erre még várni kell) :tef344:
     
  6. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    igen

    én is teljes mértékben igy vagyok vele,mindent a bithura seedelek,letöltök csak ünnepnap idején onnan[jo ez vicc] ami meg ittholra kell azt altalában freeben töltöm le valamelyik oldalról ,de aztán a bithura is seedbe állok vele hogy összekaszáljak egy meghivót.mellesleg ha belegondol az ember a terrabájtos uppjait nem is magára költi,mert annyi filmet sose nézek már meg 32 éves fejjel amennyit letölthetek például a bithumenröl,de hát seedelni meg torrentezni jó móka
     
  7. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Jönnek a mínuszok.....

    Igen igen, néha ide is beköszönt a "tél". :tef293:
    Néha egyesek, kik rosszul viselik a kritikát, vagy ellenvéleményt fejében beköszönt a forróság.(elönti a sza.......)
    Ekkor jön a mínuszolgatás.
    Nekem is sikerült így mínuszt szereznem, ráadásul nem a leg intellektuálisabb részén a torrentek oldalnak (szólánc)
    Err?l egy mondat, egy szó jut eszembe, mely így hangzott:
    Ne viselkedj úgy mint egy pocedlis!
    Talán van aki tudja mit jelent a : pocedlis szó...?
    A mínuszolgatásból sportot ?z?k gondolom nem.
    Remélem nem sért?dünk meg. Még ne jöjjenek a mínuszok.
    Legyen inkább jó id?.
    Szép napot! :tef293:
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    nincsfek92

    Szóval nincsfek92 miatt kaptam büntit aminek még örülhetek is mert kitiltás lett volna .
     
  9. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-nincsfek92

    Akkor ha jól emlékszem anonymusmester barátunk az.
     
  10. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    alias

    Alias démon hill!
     
  11. karolina1213 /

    Csatlakozott:
    2011. július 31.
    Hozzászólások:
    60
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Warn

    Sziasztok,én is kaptam 1 hetes Warnt anonymusmester7210@ miatt kb 2 hónapja a Beloadon.Úgy néz ki nem vagyok egyedül,amikor meg kérdeztem t?le hogy mi a gond, akkor ez volt a válasz:
    aha.
    gondolom vki ratiomasterrel csalta fel aztan én meg kifogtam és azzal cseréltem aztán én is kaptam belöle.
    Na persze.
    Amúgy erre a mailre küldtem a meghivot
    nincsfek926@hotmail.hu
     
  12. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szia . Ja hogy anonymusmester

    Szia . Ja hogy anonymusmester volt , akkor már érthet? , köszi :tef293:
     
  13. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re TVStore

    szia, en ugyan igy jartam... a meghivottam eltredelte az accot, es az a masik aranyt csalt... :tef10:
    csak a meghivasi jogom elveszteset sajnalom, igy mar nincs ertelme sol-t gyujteni...
     
  14. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-nincsfek92 ( anonymusmester7210 )

    En iss tobb mindent cserelgetem es adtam iss neki hivokat de meg nem mutatkozot semi miata es remelem ne iss legyen :tef293:...Tisztak a fiokajm
    [​IMG]
     
  15. karolina1213 /

    Csatlakozott:
    2011. július 31.
    Hozzászólások:
    60
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    anonymusmester

    Ha jól értem akkor ö démon hill is.Mert ha igen ,az nem túl jó mert vele is cseréltem ,de már nem tudom hogy mit .Na de nem számít a Warn ból majd rá jövök úgy is.
     
  16. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Játék

    Sziasztok,

    Még ezt a fórumrészt nem használtam, de most úgy érzem eljött annak az ideje, h megtörjön a jég.

    Problémám az, ha ezt lehet nevezni problémának a mindennapi gondok mellett, h az utóbbi napokban semmi hír a Kvízr?l a chatfalon, de sem a megfelel? témában. Mi történt v mi volt az ok ezeknek a dolgoknak, nem tudom...de így ah végig olvasom a topicot, nem látok rá megfelel? választ.

    Más hasonló oldalakon is részt veszek kvízben, de továbbra is itt érzem azt a kvíz szintet, ami sokszor az intelligencián múlik és kevésbé a neted gyorsaságán, v h mennyire gyorsan frissíted a chatboxot! Kérdések kidolgozottak. És külön köszönet kellene, h járjon @hartigan-nek az áldozatos munkáért...mert mint más kvízekben, ahol csak benéz a kvíz májsztér a "Kvíz Klub" honlapra és kiírja a kvízkérdést és azt adja a játékban is meg, könny? megválaszolni, v más hasonló el?re "legyártott" kérdéseket választ. Meg ott vannak a fórumon lév? további játékok is...már csak belegondolva, h mennyi bíbel?désbe kerül a Tipp játékos dolog. Minden játék után megy a jutalmak átutalása, zökken?mentesen! Továbbá ezek a nyeremények jól jönnek a hozzám hasonló lassú nettel bíró személyeknek, ki tudunk evickélni a vízb?l...

    Egy szó mi száz...kellenek a játékok, kell a kvíz, és kell hartigan áldozatos munkája. De aki hartigan munkája ellen van, szerintem ajánlkozzon be a munka elvégzésre és lássuk, h ? hogyan is dolgozik!

    Csak ennyit szerettem volna mondani-leírni
     
  17. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Látom

    Látom törölve lettél...De azért gondolom fel-fel jársz,mert minden ilyen senkiházi retek,mint te ,aki csak a pofáját jártatni jár ide.Törlés után vissza jön megnézni,hogy hogy áll a sz@ar ,amit kavart...
    Játszod/játszottad itt a mindentudó faszagyereket,pedig mint kiderült közted és az ide notóriusan regisztráló szerencsétlen tini csalók közt az ég világon semmi különbség nincs!!
    Kérdem én!Ha a mikrobitnál ,annyira genyó mindenki,te meg akkora isten vagy,akkor mi lenne,ha te is staff lennél ott??Mert ugye gond nélkül aránytcsalsz,hogy kicsessz azzal aki pusztán jóindulatból meghívott...Valószín? abc sorrentbe kezdenéd törölni az embereket,akinek pl. nem tetszik a nickje... El leszek valahogy az oldal nélkül,de vannak/lettek volna biztosan,akik be szerettek volna jutni az oldalra.Akiknek segíthettem volna!Lehet ,hogy egy ilyen patkánynak,mint te ez furán hangzik,de nekem és még jó néhány arcnak itt ez valóban cél!
    Közel 1 éve járok erre az oldalra és sok mindent megéltem ,láttam itt,de mindent összevetve ez id? alatt Te voltál a legnagyobb gerinctelen patkány,akivel a sors összehozott!!
    Gratulálok! Több örömöd se legyen az életben!
     
  18. Loki / Guest

    Miért kell

    Dühöngök. Miért kell ilyen alpári felhasználókat megt?rni itt? Lehetne egy szabály az ilyen viselkedést tanúsítók kizárására. Ez csak a mai, a tegnapi nincs benne.

    http://torrent-empire.me/meghivo-csere/csere-ajanlatok#comment-51324
     
  19. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    közöd semmi

    majd ha téged is illetnek privát üzenetben rossz szavakkal akkor te is fogol idegeskedni ilyesmin
    amugy a béla blokkolt azért irtam ki
     
  20. Loki / Guest

    félre értettél

    Félreértettél, én arra gondoltam amit neked írtak, csak így tudtam idézni hogy kicsit érthet? legyen a lényeg.
     
Címkék :