Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. nicholas38 / Guest

    Warrior irta

    Warrior wrote:
    Nézd már meg légyszives hogy míb?l tettem 300Gb felajánlást?
    Nem a te és nem is a barátod adományából, hanem amit becsületes cserével kaptam.
    Na én mindenesetre befejeztem ezt az értelmetlen eszmecserét, mert értelme nincs az már biztos.
    Egy a lényeg ezek után kétszer is átgondolom hogy kit?l mit fogadok el....

    További szép napot mindenkinek!!!!
     
  2. nicholas38 / Guest

    kérdés..?

    KI VAGY TE r3giszt3r ? HOGY MINUSZT NYOMSZ NEKEM? IRJ PRIVÁTBA HA MEGBÁNTOTTALAK.....

    üdv
     
  3. r3giszt3r /

    Csatlakozott:
    2012. december 24.
    Hozzászólások:
    63
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ohh bocs én csak egy senki

    Ohh bocs én csak egy senki vagyok! Felajánlottál e-mailban valamit én válaszoltam de úgy látszik kevés számodra a felajánlott Beload up egy bithus meghívóért. Nem gond ne válaszolj ! De amint látom másnak sem tetszik amit m?velsz csak ezért kapod a negatívot. És kérlek tényleg ne haragudj én csak olvasom a többiek reakcióját a fórum beírásaidra.

    Üdv: Regina
     
  4. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Elég!

    nicholas38 akinek negatív véleménye van egy hozzászólásodról,akkor nyom minuszt amikor csak akar!
    Regina te ne írj butaságot,hogy lennél már senki? Mindenkinek kíváncsiak vagyunk a véleményére.
     
  5. emanuel /

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    103
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    beleszolnek

    Sziasztok!
    Talan nem kellene beleszolnom,de bocsanat elore is erte!
    Vicnek talalom ezt a beload es bonuszpont felajanlgatast :tef293:
    ,nem csak nicholas38 es gonzo410 vitajat,hanem azt az egesz topicot.Ertem en hogy onzetlen segitseg es szep dolog,de nem hiszem ell hogy szukseg lenne ra.Nekem is kicsi a netsebessegem,sot sokkal de sokkal is kisebb is volt,de soha senkitol el nem fogadtam konyoradomanyt,azzal gazdalkodtam ami volt.Annyit toltottem amennyit vissza tudtam osztani,vettem le arrol az oldalrol a torrentet ahol ingyenes volt,es toltottem mindegyikre vissza ahol csak fent voltam ,uzletelgettem meghivokkal ,amiert ugyancsak megdolgoztam.
    gonzo410 kedves,tanulsagul,maskor nez utanna az aranyanak amikor utalsz feltoltest valakinek,mert ha az rendben akkor miert kellene neki feltoltes.Talan ugy elkerulheted az ilyen csibeszeket mint nicholas38.
    Udv mindenkinek!
     
  6. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    beleszólnék re

    Szia!
    Köszönöm a jó tanácsodat!Tényleg rendes t?led...De a helyzet az,hogy 500 gigás "csomagokat" adtam,amit nyilván nem azért,mert valakinek rossz az aránya.Hanem azért,hogy ezáltal segítsek egy olyan oldalra bejutni,ahová esetleg eddig nem ment.Volt néhány account és meghívó is alternatívként.? ezt választotta!Oké!De ige is becsülje meg!És ne önmaga fényezésére használja...Csak ennyi a történet.
    Köszi a reakciót,üdv!
    Gonzo
     
  7. nicholas38 / Guest

    Ikita irta

    Csak annyit Ikita, én lehet hogy csibész vagyok de te ki vagy a 22 napos regisztrációddal? Sokat kell még itt tanulnod hogy valaki is lehess ezen az oldalon, sok lépcs?t meg kell még másznod az életben!

    Üdv
     
  8. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    én is Robin hood akarok lenni

    én is Robin hood akarok lenni küldjétek az uppot meg a bp kat és osztom ezerrel és én leszek a faktor traktor az oldalon :tef161: :tef318: de ne felejcsetek el pluszozni mert a rang számít!én cseréltem már mind a kett?tökkel mind nicholas38 al mind gonzo 410 el mindenki megkapta a maga+ át de öszitén a felajánlás topik mostanság arra van h népszer?bb legyél az oldalon semmi mást nem kérek csak egy pluszt ugyan marhaság nicholas38 nemrég kapot t?lem egy tvstore meghivot mert kereset mit kértem érte pluszt se mert minek aki ismer hogy csaló vagyok az ismer :tef161: :tef318:
     
  9. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    gonzo-nicholas!

    Üdv :

    Csak röviden :

    gonzo jogos a felháborodás - visszaolvasva ha jól látom nicholas kereste fel pm - be és kért upot az most lényegtelen mire ö csak mer karácsony kedvéért rá 1 hétre ez az ajándék vándorol másokhoz néhány + pontért: Akik kaptak nyomjanak inkább gonzonak + !

    Ennyi.
     
  10. sassmadár /

    Csatlakozott:
    2012. március 15.
    Hozzászólások:
    281
    Kapott lájkok:
    225
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    villanyszerelő
    Lakhely :
    Ózd
    Ikita irta re

    Ugyanolyan tagja az oldalnak mint bármelyikünk!
    Ne felejtsétek el mindenki volt kezd?!
    Van aki gyorsan mássza a lépcs?t,van aki lassan és van olyan aki sehogy!
     
  11. nicholas38 / Guest

    Hartigan-nak

    Köszönöm kedves vagy, mindenkit?l de t?led aztán végképp nem vártam hogy.... na mindegy :tef293:

    Azért légyszi nézd azt is meg hogy kit?l indult ez az egész?
    Gonzo410 barátunktól...

    Nem érdekel, én lezártam a témát....
     
  12. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nos azt hiszem megint itt

    Nos azt hiszem megint itt vége..unom már hogy az ?szinte véleményt, semmi trágárság, egyéb, azt perceken belül törlik, igyekeztem a sajátjaimat törölni sajnos nem lehetett nyom nélkül, semmi értelme itt véleményt mondani,
    amit tudtam hsz-t töröltem magam, ne terheljem a modikat..
    Boldog ujévet mindenkinek
     
  13. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    nicholas38-re

    Szia!
    Legkevésbé arra vágytam ma, hogy beleszóljak egy vitába, de már kicsit bántja a szemem, hogy azt kérdezgeted az emberekt?l, hogy kik ?k ezen az oldalon. Ennyi napos regisztrációval, stb. Miért, Te ki vagy ezen az oldalon? Én ki vagyok ezen az oldalon? Vagy bárki más?
    Ez egy jó közösség, ahol az emberek elfogadják egymást egyenrangú tagnak, teljesen mindegy, hogy valaki két éve regisztrált, vagy éppen csak most.
     
  14. emanuel /

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    103
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef293:

    Kedves nicholas38 ,talan nem hiszed el,de ezen az oldalon egyaltalan semmit sem akarok elerni :tef293:
    Azaz amit akartam,egy libranet acountot,azt mar megkaptam ,egy nagyon aranyos es kedves ember jovoltabol.Itt maradtam ,mert szorakoztatonak talalom az oldalt,vagyis inkabb jol erzem itt magam,es probalok segiteni akinek tudok,mert nekem is segitettek annak idejen amikor meg csak egy ket apro torrent oldalon voltam fent,persze ovatosan,mert felek a csaloktol.Egyebkent en mar voltam ezen az oldalon regisztralva,azelott hogy megvaltozott a kinezete,sot azota is latogattam csak nem regisztraltam be.
     
  15. emanuel /

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    103
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Koszi

    Koszonom sassmadár :tef293: !
     
  16. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mindenkinek ;

    Üdv !

    Csak ,hogy tisztán lássunk ;

    Tegnap [@kopasz] barátom küldött 500 gb beload up - ot + 6000 Z-Tracker bp -ot játekokra .

    kérdezem; mi lenne pl ha ´most én is nagyvonaluan ajéndékozgatnék ebböl könnyen jött könnyen megy ? Még népszerübb leszek .....

    Egyszer már felvetettem "vérszemet kaptak" cimmel hasonlo beírásomat ,sajnos az a meglátásom ,hogy az a topic ami pl segitség cimen lett létrehozva egész más irányba fordult ;
    Sokak figyelmébe ajánlanám többet ér néhány hasznos HSZ az oldalon mint bármi felajánlás ne az legyen a cél ,hogy ki mit ad másoknak és mennyit hanem az oldal aktivitása ,minél szinesebbé tétele de az utobbi idöben (Mert karácsony van?) szerintem csak az adományok + veszekedések stb került az elötérbe ,ezen kéne változtatni/nunk .

    üdv
     
  17. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    nicholas38 végszó!

    Leírok egy kis történetet,hátha valami megmarad bel?le...
    Anno sterlok kért t?lem 1 Waffles meghívót!Na nem ingyen! 1.5 tb beload upot adott érte...Kés?bb megunta,nem tetszett neki,mindegy...
    Írt egy pm et,hogy nem haragudnék-e meg,ha valakinek oda ajándékozná,hogy ne vesszen kárba?Esetleg nekem kell e vissza?
    Nem tudom...Érzed a különbséget?!
    További szép napot neked!
    Üdv!
     
  18. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    felajánlás

    -valamikor hajdanán idevet?dtem az infó oldalra. azóta kihullott fogam meg?szültem magyarul vén marha lettem. az oldal neve és funkciója infó oldalakról no és meghívó csere-bere. akkor még nem volt divat az upp és bónuszpontok felajánlása így egymást emberi oldalról ismertük meg nem adakozása miatt.szép nagyon okos értelmes ember módjára leveleztünk cserélgettünk. És valaki fejéb?l jött szikra ha felajánlok nem az oldalon végzett munkám számít hanem a felajánlásokból befolyt plusz jelek és nagyon értékes tag leszek. na volt a kockázási id?szak .szerencsém volt és a szétosztott pontok alapján két hónap alatt értékesebb ember lettem mint addigi segít?i rangom alapján.nevetséges dolog de az irány nem jó !szerintem a felajánlásokért nem kéne véleményt fogadni. habár ha nem veszekedünk nem élünk. KÍVÁNOM jöv?re kevesebb veszekedést és több jó fórum dumcsit mert a jó viccel?dés tünt el oldalról és sajna a legnépszerübb oldal a dühöng?.kívánom 2013 ban ne az legyen üdv mindenkit barátotok oldi
     
  19. nicholas38 / Guest

    gonzo410-re

    Köszönöm barátom, ez szép zárszó volt.
    Ezért jók a barátok, f?leg olyan mint amilyen te is vagy:tef293:

    Neked is szép napot!
    Üdv.
     
  20. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    Egyet értek azokra az id?kre

    Egyet értek azokra az id?kre még én is emlékszem! boldog újévet mindenkinek!!!
     
Címkék :