Hmm ez Érdekes Durva! Macskanagyságú patkányt találtak!

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' YO hozta létre. Ekkor: 2014. április 06..

  1. YO /

    Csatlakozott:
    2013. október 29.
    Hozzászólások:
    846
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az ír család totálisan meglepődött amikor rájöttek, hogy egy macskanagyságú patkány él a padlásukon!

    Grace Walters azonnal kihívta az állatokkal foglalkozó szervezet tagjait, miután meghallotta, hogy a padláson valami nagyon kaparászik. Amikor a férfiak megtalálták a 61 (!) centiméter hosszú patkányt, elállt a lélegzetük is. Ez a hossz körülbelül háromszor nagyobb, mint az átlag, normális rágcsálóé.
    " Hatalmas lukat kellett vájniuk a mennyezetbe, hogy le tudják onnan szedni az állatot. Egyikünk sem tudta elhinni, hogy ekkora patkány létezhet a világon. Nagyon rémisztő, hogy egy egyébként apró lény ekkorára meg tud nőni. Ráadásul gyerekek is vannak a házban! Borzalom!"
    - mesélte Mrs. Walters.
    " Minket, akik nap, mint nap állatokkal foglalkozunk - sokkolt a látvány! Rengeteg el nem fogyasztott élelmiszer kerül a csatornába, így egyre többet tudnak enni. Már pedig ha sokat esznek, akkor nagyobbakra nőnek"
    - mondta a szervezet egyik tagja!


    http://neon.hu/bulvar_rovat/durva-macskanagysagu-patkanyt-talaltak-287967
     
  2. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    sziasztok
    Az utálatos élőlények egyike a patkányok csoportja.
    És sajnos, annyira túlélő lények, hogy bármilyen háborút, tüzvészt, átvészelnek, sőt még a rádioaktiv sugárzásra is immunná tudnak válni bizonyos idő után.
     
  3. Dark Angel / Guest

    Mi bajotok a patkányokkal? Tök helyesek. :tef161:
     
  4. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    persze, hogy tökhelyesek :tef293:)
    okosak, játékosak és nagyon kiváncsiak, főleg a házipatkányok fajtája :tef293:
    ...nagyon alkalmazkodnak az ember közelségéhez és mindenütt feltalálják magukat, még hajókon is utaznak ,követik az embereket, stb.
    Kis patkányfiak nagyon édesek...:tef293:
    ...brr..de én nem kérek belőlük ...és féleg olyan macskanagyságuakat, aztán végleg nem...::tef293:
     
  5. Dark Angel / Guest

    Nem értem ennek a hírértékét amúgy.. Magyarországon se ritka a macskaméretű patkány. Én se kérek belőlük, de tudom, hogy ártalmatlanok. Csak akkor támad emberre, ha sarokba van szorítva. De ez minden állatra igaz. Egy macskaméretű patkány viszont már nem túl ijedős. Meghajtja a névrokonát a macskát is XD