Bulvár Dwayne Johnson Óriási Örömöt Szerzett Egy Rajongójának

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. április 28..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Megható találkozóra került sor a Szikla és néhány eltökélt rajongója között a Baywatch-film forgatásán. A színészt annyira megérintette a találkozó, hogy újra rádöbbent mennyire szerencsés, és ennek Instagramján is hangot adott.

    Dwayne Johnson teljes erőbedobással forgatja a Baywatch-filmet, amelynek főszereplője és producere is egyben. A nagy munkától azonban a minap elvonta őt egy rajongójának családja. A kerekes székes Ryan édesanyjával, bátyjával és ápolójával utazott el a forgatásra csak azért, hogy a fiú találkozhasson a színésszel.

    Johnson elmesélte, hogy mivel nem szóltak a produkciónak előre, már éppen kezdték volna a forgatást, és a család jelezte, hogy megvárják a nap végét a találkozás kedvéért. A színész azonban nem akarta tizenkét órán át várakoztatni a családot, ezért leállította a stábot és találkozott a boldog rajongókkal. Johnson beszámolója alapján rendkívül meghatotta az édesanya öröme, aki hálásan megölelte és elsírta magát örömében. Ryan pedig, aki jelnyelvvel kommunikál, megtanította a színészt néhány szóra.

    [​IMG]
    Forrás: Dwayne Johnson/Instagram

    „Ryan egy csodálatos srác. Nagylelkű és erős. Végtelenül hálásnak éreztem magam, hogy találkoztam vele és a családjával. Tudom, mennyire szerencsés vagyok, és az ilyen találkozások mindig a legcsodásabb részei lesznek a munkámnak” – írta a színész az Instagramján.

    Forrás: https://www.tvgo.hu/cikk/2091364_dwayne_johnson_oriasi_oromot_szerzett_egy_rajongojanak