„Dzsudzsák középszerű, nem értem, mit keresett a Dinamónál”

A témát ebben részben 'Sport Hírek!' nonoka hozta létre. Ekkor: 2015. augusztus 21..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Andrej Kobelev, az orosz első osztályú Dinamo Moszkva nyáron kinevezett vezetőedzője élesen bírálta Dzsudzsák Balázst, a klub korábbi labdarúgóját, aki nemrég a török élvonalbeli Bursasporhoz szerződött.

    Dzsudzsák Balázs 2012 januárjától futballozott a Dinamo Moszkvánál, s többnyire alapember volt csapatában. A júliusban érkező Kobelevnél azonban kegyvesztett lett, s a Bursasporhoz távozott.

    „Az én szememben Dzsudzsák középszerű játékos – idézi a Szport-Ekszpressz Kobelev vezetőedzőt, aki hozzátette, Valbuena távozásának cseppet sem örült, ám Dzsudzsák klubváltását nem bánja. – Őszintén szólva nem értem, Dzsudzsák hogy futballozhatott egy olyan nagy kaliberű egyesületben, mint a Dinamo Moszkva. A képességei alapján talán az Amkar vagy a Kubany Krasznodar megfelelő csapat lenne számára. Azt akartam, hogy minél előbb eladjuk, s ez így is történt.”
    http://www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-dzsudzsak-kozepszeru-nem-ertem-mit-keresett-a-dinamonal-2433405