Eddie Murphy Elmondta, Milyen Lesz A Beverly Hills-i Zsaru 4

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' klarensz hozta létre. Ekkor: 2015. február 13..

  1. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    2015. 02. 12.
    Egy interjúban a színész mesélt leghíresebb filmjeinek lehetséges folytatásáról, illetve arról, hogy mit is gondol a csúfosan megbukott harmadik részről.



    Eddie Murphy már nem első ízben nyilatkozott az állítólag jelenleg is a tervezési fázisban vegetálóBeverly Hills-i zsaru 4-ről, amelynek kapcsán a színész elmondta, hogy ő bizony mindaddig nem vállalja el újra Axel Foley szerepét, amíg nem prezentálnak neki egy hihetetlen forgatókönyvet. Természetesen azt, hogy Murphy számára mi a „hihetetlen”, még mi sem tudjuk, azonban az ellenkezőjét, vagyis a „hulladékot” már igen: az 54 éves színész ugyanis annak nevezte az 1994-ben bemutatott utolsó részt, a Beverly Hills-i zsaru 3-at.

    [​IMG]
    Eddie Murphy kizárólag egy ütős szkript esetén hajlandó újra eljátszani Axel Foleyt.

    „Az a film egy hulladék. Soha többé nem akarok még egy olyat.” kezdte a mondókáját Eddie Murphy, majd rátért a Beverly Hills-i zsaru 4 ügyére: „Azt nem hiszem, hogy már most márciusban elkezdjük, de abban viszont biztos vagyok, hogy Detroitban forgatunk majd. A lényeg az, hogy a sztorinak jónak kell lennie. A harmadik szörnyű volt. Márpedig én nem engedhetem meg magamnak, hogy még egy hasonlóhoz adjam a nevemet. Csináltam egy rakás filmet az évek során, ehhez képest, ha az emberek meglátnak az utcán, azt kiáltják: „Az a Beverly Hills-i zsaru! Axel Foley!”. Még mindig így neveznek. Mindezek után! Szóval ha megcsináljuk a negyedik filmet, akkor annak nagyon frankónak kell lennie.”

    Zárásképpen arra a kérdésre, hogy évekkel ezelőtt miért nem valósult meg a Beverly Hills-i zsaru tévésorozat, Murphy így reagált: ”A pilotban egy cameo erejéig még benne is lettem volna, na de hogy sorozatot készítsek! Én nem leszek tévészínész! Nem fogok Axel Foleyt játszani a tévében. Nélkülem viszont nem is működött a dolog, úgyhogy a stúdió végül lefújta a projektet.”

    Forrás: Collider
    Eddie Murphy elmondta, milyen lesz a Beverly Hills-i zsaru 4 - Mozi24 - Mozik, Filmek, Kritikák