Édes Hármas...

A témát ebben részben 'Erotikus zóna' zörgőfürge hozta létre. Ekkor: 2015. szeptember 10..

  1. Gólyaláb /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 16.
    Hozzászólások:
    90
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Na komolyra fordítva a szót.
    Ha ilyenre vágysz, ne a pároddal és egy másikkal, hanem teljesen hagyd ki. Az meg megcsalás, gondolom azt nem akarod. Így aztán tényleg álom marad. (Bocs, de normális pár nem megy bele)
    Továbbra is osztom Dark Angel véleményét, miszerint megöli a kapcsolatot. Akkor kellett volna kipróbálni amikor egyedül voltál. Meg amúgy abban is igaza van, hogy az egyikre mindig jobban figyelsz, mert jobban bejön (bajforrás, vetélkedés csajok között, ez meg a hangulatot öli meg) és mivel jól akarod csinálni amit csinálsz, mind a kettőre maximálisan oda kellene figyelni.
     
  2. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem osztok sodrófát, viszont ezen a mondatodon "sodrófa által zúzódás kíséretében elkövetett hűtlenség miatt" igen jót kacarásztam :tef293:
     
  3. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Átlépve a gyerkőcökön neked reagálnék. Ezt a véleményt én is osztom. XD Több édes hármas hiúsult már meg amiatt, mert a csajok besértődtek egymásra. XD
     
  4. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ezzel teljesen egyet értek!Néha szoktam az asszonyt bosszantani ezzel,erre ő rátapintott a lényegre,hogy én ahhoz mit szólnék,ha ő akarna még egy pasit harmadiknak?Hoppá!Ez milyen igaz!fgh
     
  5. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szerintem kapcsolat nélkül jó lehet hármasba három barát akár két csaj egy pasi,három csaj,de ha kapcsolat mellé plusz egy személy ott már tuti romlik valami.egyszer fiatal az ember szórakozza ki magát háhármas dugattyú,idővel elnövi az ember megkomolyodik családja lesz ott már csak nézheti a másikat meglapulva.én szivesen kipróbálnám a hármast de ízlések és pofonok.
    Ti tudjátok ez csak az én véleményem
     
    • Like Like x 1
  6. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kapcsolatban sose mennék bele egy ilyenbe,az asszony pajtás mondaná hogy velem és egy harmadikkal szeretné,hát csinálja,de akkor veszem a kalapom és ott hagyom.De ilyet én se játszanék meg asszonyal szemben.Sex kapcsolatba már bele fér még egy csaj.
     
  7. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Kapcsolat párti vagyok, nekem csak akkor kell egy nő, ha van köztünk valami, szóval részemről kizárva. Ha a másik fél akarná akkor meg viszlát, nem vagyok osztozkodós típus, ill. mint írtam, nálam érzelmi alapon megy a szex, ugyanezt várom el a másik féltől is.
     
    • Like Like x 2
  8. Cherry /

    Csatlakozott:
    2016. január 18.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    56
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    budapest
    Soha!
    Elképzelni se tudnék ilyet! Ha valakit szeretek,hogy engedném,hogy másik nő is hozzáérjen? SOHA!
    Ami az enyém,az az enyém! [​IMG]
     
  9. Ic3m4n /

    Csatlakozott:
    2016. december 04.
    Hozzászólások:
    140
    Kapott lájkok:
    43
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Viharbasznád
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Édeshármasozni csak kapcsolaton kívül szabad. Egy kapcsolatban csak problémákat okoz. Ritha az, hogy ne legyen az egyik fél féltékeny.
     
  10. proximus19 /

    Csatlakozott:
    2019. január 03.
    Hozzászólások:
    12
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kapcsolat párti vagyok
     
  11. andris93 / Guest

    tokeletes ha ket csaj van
     
Címkék :