Egy Androidos App, Amit Már 1 Milliárdszor Töltöttek Le

A témát ebben részben 'Hírek!' Adanisz hozta létre. Ekkor: 2015. június 10..

  1. Adanisz / Dark Angel kis kedvence :)

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    5,075
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mindössze két vállalat mondhatja el magáról, hogy van olyan alkalmazása, amelyiket már több mint 1 milliárd alkalommal töltöttek le az androidos Google Play áruházból. A másik a Facebook.


    Forrás
     
  2. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Pont a leghaszontalanabb alkalmazás.
    Olyan függők lesznek az emberek ettől a f*stalicska facebooktól, használni tudják, de az életükről nem tudnak körülbelül.
    Tapasztalat: a felhasználók, főleg akik függnek tőle nem lesznek okosabbak épp ellenkezőleg.
    Persze csak azok akik hajlamosak rá. Sajnos ismertem olyat aki tényleg nem egy hülye (volt), de beállt a libasorba, mert más is. Persze, minek is legyen saját véleményünk? Akkor most nem itt tartanánk....
     
    • Like Like x 3
  3. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igazából sajnos már falun is egyre több a zombi, multkor parkolnák be, erre ott áll a ház elött egy zombi, nem igazán zaklatta, hogy én ott tolatnák, én meg, mondom hátha észreveszi magát, jó közel mentem el mellette (kb 10cm) nem zavartatta magát, 20perc mulva kimentem egy sörrel, szép idő volt a teraszra, még mindig ott zombult, ilyenkor sajnálom, hogy nincs légpuskám... Azért mégis oké, hogy a kapunk elött van árnyék, de ne legyne már ennyire pofátlan...
     
    • Like Like x 2