Hírek Itthon Egy hete kómában van Stadler József

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. november 16..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Egy hete vitték kórházba Stadler Józsefet, aki összesett a solti Kurta Kocsmában, ahol a saját könyvét árulta - írta a Lokál. A lap úgy tudja, Stadler agyvérzést kapott, és már egy pap is járt nála.


    Az akasztói volt vállalkozó állapotával kapcsolatban teljes a hírzárlat, a Lokál mégis úgy tudja, orvosai bizonytalanok abban, mikor térhet magához Stadler József. Imádoznak a felépüléséért, az mindenesetre a lap szerint rossz előjel, hogy néhány napja papot hívtak hozzá, feladni az utolsó kenetet.

    Amikor a börtönben végstádiumos rákos volt, csak azért engedték ki, hogy megváltsa a sírhelyét, utána pedig gyorsan felépült - mondta a Lokálnak Stadler legjobb barátja.

    [​IMG]

    Stadler József

    Fotó: Polyák Attila - Origo

    A kilencvenes évek hírhedt vállalkozója az után esett kómába, hogy egy hete mentőt hívtak hozzá. Gyerekei közül csak ketten tudták meglátogatni, az orvosok nekik azt mondták, apjuk állapota stabil.

    Stadler József tavasszal adott interjút az Origónak, akkor így beszélt állapotáról. "Valójában az egész úgy indult, hogy közel egyéves könyörgés után bevitettem magam a börtönből Szegedre, a kórházba, mert nagyon beteg voltam. Többször nem bírtam fölkelni az ágyból, pedig ha az elöljáró belép, illik. Kétszer-háromszor rám is szóltak emiatt, de olyan fájdalmaim voltak, olyan rosszullétek, hogy nem ment. Annyit szenvedtem, hogy azt nem lehet elmondani. Két agyvérzést is kaptam. A rengeteg orvos közül senki sem tudott meggyógyítani. Meghalni küldtek haza."

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...