Egy Lopott Release Felkerülhet E Egy Torrent Oldalra?

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' zonee hozta létre. Ekkor: 2015. március 28..

  1. zonee / Guest

    pl ismeretlen csoporttól származik de nem tapasztalsz problémát vele
    te feltöltenéd?
    szerinted törölnék a feltöltést?
     
  2. speed2006 /

    Csatlakozott:
    2015. április 08.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    19
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ezen mindig jókat nevettem. "Lopott Release"
    Illegális dolgot, illegálisan megosztani. És ebből lelkikérdést csinálni. Nem tök mindegy? Akinek nem tetszik hogy "el lopják" a lopot valamijét, annak ajánlom a szabadalmi hivalat, meg az artijustot és az ASVA-t. El kell menni és panaszkodni.
     
  3. Rotti / Az Őrző-védő

    Csatlakozott:
    2015. március 20.
    Hozzászólások:
    1,008
    Kapott lájkok:
    676
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem értek egyett ezzel. Bizonyos "Release"-csoportoknak köszönhetünk jo minöségü, gyors upokat. Ha mindenki el lopkodná, akkor szerinted vállalnák egyrészt a rizikót, másrészt a fáradságot? Szerintem nagyon sok jó csapatot elveszítenénk ha a nagyobb torrent oldalak elnéznék a "lopást".

    A kérdésre visszatérve:
    te feltöltenéd? Nem!
    szerinted törölnék a feltöltést? Ahol én vagyok aktív, igen!
     
    • Like Like x 3
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A lopott Release kifejezést nem a más oldalakra történő engedély nélküli feltöltésre szokták használni. XD Hanem arra, mikor a Pistike meg a haverja letöltenek egy Release-t, majd valamit módosítanak rajta, vagy szimplán csak átnevezik a saját "csapatuk" nevére. Ezeket a legtöbb oldalon tiltják. Továbbá mielött valaki feltölt egy komolyabb oldalra, nézze át milyen csapatok vannak a tiltólistán, és akkor nem lesz ebből később problémája.

    UI: Persze vannak olyan oldalak, melyek tiltják, hogy saját munkájuk más oldalakra is felkerüljenek, de itt ugye nem erről van szó.
     
  5. Rotti / Az Őrző-védő

    Csatlakozott:
    2015. március 20.
    Hozzászólások:
    1,008
    Kapott lájkok:
    676
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lehet rosszul fogalmaztam, nyilván erre gondoltam én is. Hogyha mindenki pl. a TRiNiTY upokat átnevezné PISTIKÉ-re, GABiKÁ-ra stb.... akkor elöbb utóbb azt mondanák, hogy így semmi értelme, hiszen már a nevük sem szerepel a saját munkájukon. Ezzel csak annyi a baj, hogy pistike és gabika nem tudnak / fognak ugyan olyan minöségi (saját) cuccot feltölteni. Így elveszik egy jó Release-csapat...
     
    • Like Like x 1
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ezeket a staff általában ki tudja szűrni. Ha meg ők nem, akkor majd a tagok. XD A vége úgy is a tiltólista lesz. XD
     
  7. zonee / Guest

    egy másik témában említettem a Daylight-ot
    nincs róluk semmi bejegyzés
    azért gondoltam hogy nem az ő munkájuk
    ha problémás akkor nem csinálok plusz munkát a moderátoroknak
     
  8. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mindegycsak a alódi fálj legyen.