Előkerült a magyar luxusfeleség kínos, rendőrségi ügye

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2017. november 16..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Videóra vették, amint a Feleségek luxuskivitelben című hazai reality szereplője, Vasvári Vivien kocsija vészvillogóval suhan az autópálya leállósávjában. Úgy tűnik, megússza.


    Az eset még nyáron történt: a Balatonról a fővárosba menet nagy dugó volt, így könnyebb volt vészvillogóval haladni a leállósávban - így tett valaki Vasvári Vivien autójával is. Egy másik autós vette fel az esetet fedélzeti kamerával, majd tett feljelentést a rendőrségen - írta a Bors.

    [​IMG]

    Vasvári Vivien a Feleségek Luxuskivitelben valóságshow egyik arca

    Fotó: Polyák Attila - Origo

    Vasvári Vivient a rendőrségtől felhívták, és behívták kihallgatásra. "Megállt bennem az ütő, mert nem voltak hajlandóak elmondani telefonon, hogy mit csináltam. Aztán amikor bementem, akkor tudtam meg, hogy feljelentettek" – ismerte el.

    "Nem emlékszem ilyenre, hogy vészvillogóval mentem volna a leállósávban. Az illető, aki beküldte a felvételt a rendőrségnek, úgy készítette a videót, hogy nem látszik rajta, ki vezeti. Engem azért vettek elő, mert én vagyok a kocsi tulajdonosa és üzembentartója. Azt mondták, hogy mivel nem tudni, ki vezette a kocsit, nem lesz ügy belőle és büntetést sem kapok" – tette hozzá.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...