Eredeti Tartalom Módosítását Elítéled?

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' zonee hozta létre. Ekkor: 2015. május 23..

  1. zonee / Guest

    Ha valaki belemódosít más munkájába akkor mások nem tudnak beállni seedbe.
    Mit gondolsz erről?
     
  2. animeboy /

    Csatlakozott:
    2015. június 10.
    Hozzászólások:
    26
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igen elítélendő. A készítők akik szabadidejüket erre áldozzák, biztos nem örülnek neki ha belepiszkálnak a munkájukba. Akár csak átnevezéssel is. engem például érdekel hogy ki készítette az adott dolgot amit épp letöltök. De sokan úgy töltik fel hogy csak cím és kész. Pl. egy dvd film címe alapján meg lehet tudni hogy eredeti vagy új szinkron van-e rajta. Szóval ilyen esetben meg kell kérdezni hogy most melyik van rajta, aztán vagy megmondják vagy nem. :tef161:
     
  3. zonee / Guest

    én sem szeretem ha belemódosítanak
    ha nincs meg az eredeti akkor rendben van.
     
  4. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Belemódosítani csak hogy saját munkának tűnjön vagy hogy másokat kizárjon a seedbe állás lehetőségéből, pontosan az eredetit készítők és a szabályokat tiszteletben tartók semmibe vétele!
     
  5. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A cím csalóka és kicsit félrevezető. Mert gondolom te az eredeti release módosítására gondolsz, nem pedig az eredeti tartaloméra. Az eredeti tartalom az az érintetlen gyári kiadvány. Igyekezzünk pontos, és lényegre törő címeket kitalálni a témáinkhoz. És ha egy mód van rá, magyarázzuk is el mire is gondolunk. Ne keljen azt is kitalálni XD
     
  6. getkidi / Guest

    Elítélem!