Magyar torrent oldalak Estone

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. november 21..

  1. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hogyan lehet oda bejutni ha nem mukodik a regisytracio sem.
     
  2. Her /

    Csatlakozott:
    2010. június 20.
    Hozzászólások:
    136
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Úgy nézem 35ezernél nem igen akar több felhasználó belépni. 2 napja megállt kb és nem tud elrugaszkodni.
    Szerintem megpróbálkoznak még köremail-el is, és ha 1 hónap után nem lépnek be törlik őket.

    Bár az igen szomorú stat lesz 244 ezerről 35 ezerre.
    A torrentek esetében pedig torz a statisztika, ezt nem így kellet volna kiírniuk, mert ez az éppen aktuális helyzetet jelenti, nem azt hogy a maradék éppen nem aktív halott lenne.
    Halott torrent beállítása mindenhol más és más, de halottnak én csak azt mondanám amit 2 hétig nem piszkál senki, se le se feltöltő nincs, tehát.
    Szóval az hogy az aktív torrentek 55 ezer körül vannak nem jelenti azt hogy mindig ugyan az az 55 ezer torrent aktív.

    Viszont ahogy néztem simán megvan napi 100 feltöltés, ez jóval több mint külön külön volt. Már csak a tagokat kell aktivitásra és a torrentek fenntartására ösztönözni.

    + Ha már végleges lenne a feltöltő rendszer engedi a feltöltést mindenkinek. Úgy akár 200 napi torrentet is elérhetnek. Az igen szép gyarapodás lenne, főleg ha elérnék hogy a életben maradjanak is a torrentek.

    Kellene egy olyan oldalstatisztika, hogy havi felbontásban mennyi torrentet töltöttek fel és mennyi vált törölt torrenté első részben halott ok miatt másodikban meg más okok miatt. Így követni lehetne mely oldal hogy növekedik.
     
  3. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    én 50-60 ezerre becsülöm a valós aktív létszámot (aktív az aki 3 hónapon belül belép az oldalra legalább egyszer ez nCn is így van) de lehet tévedek és összejön 70 ezer user is, de az lesz a max vagyis 170 ezer inaktív és dupla accot kellene törölniük, vagyis ha tényleg törlik őket akkor az kb 3 hónap múlva lesz (de ha nem a marha nagy FAKE létszám lett volna a lényeg akkor egyesülés előtt törölték volna a egy évnél régebben belépetteket mindkét oldalon már vagy 100 ezren ki is estek volna) de nyilván a mail címek még jó pénzt is hozhatnak és ugye nem kell mondanom hogy ugyanezt az inaktív torrenteknél is simán meglehetett volna csinálni de hát jobban mutat a 140 ezres torrentszám az nem baj hogy fele már rég halott. xD

    ebből az eStoneból nem sok minden lesz ez már most borítékolható sokan felesleges álmokat kergetnek csak.
     
  4. Her /

    Csatlakozott:
    2010. június 20.
    Hozzászólások:
    136
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    És ahogy látom lehet majd feltölteni is. :tef293:
    Lassacskán azért nő a belépő tagok száma is, bár ahogy jelenleg áll az oldal kétlem hogy 3 hónap alatt ez a szám elérné a 70 ezret.
     
  5. N0rb3rt0 /

    Csatlakozott:
    2015. október 23.
    Hozzászólások:
    73
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Jóképességű alkalmazott
    Lakhely :
    Pest megye egyik része
    Én megmondom őszintén, hogy a beload-on régen is voltam, de az nem jött be, majd az egyesülés előtt is beregisztráltam oda. Töltöttem le, majd utána csakis fel, hogy meglegyen a jó arányom és kíváncsian vártam a végeredményt. Meg kell mondjam, hogy én nem vagyok egy nagy torrent oldal kritikus, így csakis laikusként mondom mindezt:
    Szerintem nem a világ vége. Kinézetre úgy 10 pontból 7-et adnék. Nekem átláthatóbb, mint a beload volt. Xidert sajnos nem láttam, nem voltam tag. Szóval, mint egy sima mezei torrentezőnek mondhatom, hogy jobban tetszik, mint a régi. Aztán engem meg nem érdekel, hogy mit csinálnak a háttérben. :tef161:
    Nekem nem is lassú, ugyanolyan gyors, mint bármelyik másik, így most már szívesen felnézek oda is.
     
    • Like Like x 2
  6. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem a kinézete tetszik. Torrent oldalak közül kinézetre szerintem benne van a Top 3-ba. De persze ezt egyén válogatja. :tef293:
    És Peer is több van mint én gondoltam volna az egyesülés előtt. XiDER 150e BeLoad: 120e akkor azt gondolná az ember h olyan 260-280e lesz a peer. De a peer eléri náluk a 300-330-at is.
     
  7. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    a xider-nek 180-220 között volt míg beload-nál 110 - 130 között volt a peer egyesülés előtt, szóval várható volt hogy ez összeadódik de ha ki lennének rendesen pucolva a halott torrentek és dupla torrentek akkor visszább esne 300 környékére ami reális is lenne.
     
  8. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A peerbe nem számít a halott torrent. Mivel azon 0 feltöltő és 0 letöltő van. ha van 300e peer abból elveszel 0-át akkor az még attól 300e lenne. Statisztikailag jót tenne a peer/torretbe és az átláthatóságba. És rossz a torrentek mennyiségébe. (statisztikailag!!!) A dupla reg az tényleg idegesítő. Valahogy nem tudnák megoldani hogy 2 torrentet egybe vonják? Mert ha egybe tudnák valahogy vonni akkor úgy szint nem lenne 1peer vissza esés se.
     
  9. Her /

    Csatlakozott:
    2010. június 20.
    Hozzászólások:
    136
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A dupla torrenteket nem lehet összevonni.

    Össze csak úgy lehetne ha az egyiket törölnék majd megkérnék a seedelő tagokat hogy töltsék le az új .torrent fájlt ellenőriztessék és álljanak seedbe.

    A felhasználók szerintem max 30% tenné meg.

    Jó ötlet lenne viszont ha írnának egy speciális kiegészítő torrent törlési részt, melyben ha dupla torrentet törölnek a törölt torrenten lévő seederek és leecherek kapnának egy belső levelet egy linkkel amiről az adott új torrent letölthető és egy rövid leírást. Így szerintem elérhető lenne 90%-os eredmény.

    De sajnos mindhez kellenek a felhasználók.


    Az oldal maga tetszik. Bár a szöveg színe jobban elüthetne a háttértől.
    A statisztikák is szépen fejlődnek, bár 200k user még mindig nem hallat magáról.
    A napi feltöltések is igen szépen alakulnak.

    Kicsit nem értem miért nincs viszont fórum. :tef161: Számomra vicces. Azt is fuzionálni akarják vajon? :tef293:
    Legalább 1 témát betehettek volna a felhasználóknak, ahol véleményezhetnek.
     
  10. Adante /

    Csatlakozott:
    2015. február 24.
    Hozzászólások:
    2,160
    Kapott lájkok:
    323
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!
    Én Beload os voltam, sajnos nem tudtok/am belépni!
     
  11. N0rb3rt0 /

    Csatlakozott:
    2015. október 23.
    Hozzászólások:
    73
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Jóképességű alkalmazott
    Lakhely :
    Pest megye egyik része
    Szia,

    Új jelszót kell igényelni, ha még aktuális és menni fog. :tef293:
     
  12. Gera555 /

    Csatlakozott:
    2015. november 25.
    Hozzászólások:
    12
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én a beloadról kerültem be, jelenleg kvízmester vagyok az oldalon. Szerintem nagyon jó oldalt sikerült összekovácsolni!
     
  13. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    1 hónap után:

    Regisztrált felhasználók
    244,953
    Egy hónapja itt jártak
    54,186

    szóval még talán 10 - 20 ezer aktív user lehet akik havonta 2 havonta belépnek az oldalra vagyis kb 170 ezer inaktív és dupla reges user dísziti a stat-ot , fórumra 1 hónap is kevés volt hogy kész legyen, az aktív torrentszám 70 - 80 ezer között lehet de kb fele a másik 70 ezer halott torrent és dupla de azokra is kevés volt 1 hónap.

    De kis közepes oldalnak jó eStone arra hogy valaki megtanuljon rajta torrentezni arra tökéletes.
     
  14. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem ártana az oldalon egy felhasználó/torrent takarítás!
    Regisztrált felhasználók: 245.203
    Három hónapja itt jártak: 58.973

    Torrentek száma:144.558
    Aktív torrentek:54.138

    A torrentek között is rengeteg a dupe, fent volt beloadon meg xider-en is, egyesítés után meg itt fent van kétszer ugyan az a release XD
     
  15. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    ugyan az a Pistike feeling maradt eStone mint ami xider és beload is volt vagyis semmi nem változott csak új arculat van nc koppintás az is meg új név, sajnos ez nagyon kevés így még önmagában és látható lassan másfél hónap után se akarják a felduzzasztott statot megtakarítani.
     
  16. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ,.,.,,.

    Sajnos nincsen szabad regisztráció.
     
  17. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A fórumot már igazán megcsinálhatnák. -é
     
  18. Adante /

    Csatlakozott:
    2015. február 24.
    Hozzászólások:
    2,160
    Kapott lájkok:
    323
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az elég baj.
     
  19. Szamos /

    Csatlakozott:
    2016. február 24.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    tanuló
    Lakhely :
    Ócsa
    .-,.m.-,.mJelenleg Carphatianson tengetem "magányos farkas"-ként a napjaimat, de szeretnék az nCore vagy eStone közzöségéhez csatlakozni. Sajnos Carphatianson nem mindig találom meg amit keresek. Mi a véleményetek erről az eStone torrent portálról?
     
  20. Jony79 /

    Csatlakozott:
    2012. április 25.
    Hozzászólások:
    46
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát az eStone azért nagyobb oldal nagyobb a kinálatt mint a Carpathianson egy apro hiba hogy nincs rajta cam kategoria ha lenne szerintem még elökelöbb helyen volna a sorban.
     
    • Like Like x 2