Magyar torrent oldalak Ewerest Mizéria!

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. szeptember 07..

Téma állapota::
Lezárva.
  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát annyi bizonyos, hogy fura, hogy a root és az AnonymousH egyszerre érkeznek és egy véleményen vannak. Így nem lepne meg, ha nem lenne rossz viszony a két egyén között. Így azért szerintem érthető, ha van aki azt hiszi, AnonymousH tett egy szívességet egy barátnak. XD

    Ezt se igazolni sem pedig cáfolni eddig nem sikerült.
     
  2. uheni /

    Csatlakozott:
    2011. október 29.
    Hozzászólások:
    42
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
  3. AnonymousH /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 07.
    Hozzászólások:
    13
    Kapott lájkok:
    23
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ....
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. szeptember 08.
    • Like Like x 2
  4. t.j /

    Csatlakozott:
    2014. március 09.
    Hozzászólások:
    7,150
    Kapott lájkok:
    755
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Szeged
    Ezen a sárdobáláson most nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Gondolkoztatok azon, hogy politikai pályán induljatok? Egyszerű felhasználóként csak azt szeretné megtudni az ember, hogy valójában mi történt. Teóriákat azért csinálunk, mert csak csöpögtetitek az infót, fél igazságokból meg elég nehéz kialakítani a valós képet.
    Hozzászólásommal nem kívántam megbántani egyik felet sem, csak egy kicsit kellemetlen ebben a formában ezt a topikot olvasni.
     
    • Like Like x 1
  5. AnonymousH /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 07.
    Hozzászólások:
    13
    Kapott lájkok:
    23
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ....
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. szeptember 08.
    • Like Like x 3
  6. uheni /

    Csatlakozott:
    2011. október 29.
    Hozzászólások:
    42
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    na itt bukik ki az hogy amit írtál le tagadod de nekem is van ám kifitésről papír amin rajta van a neved címed azt letagadni nem tudod ja és a befizetés is
     
  7. AnonymousH /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 07.
    Hozzászólások:
    13
    Kapott lájkok:
    23
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ....
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. szeptember 08.
    • Like Like x 2
  8. uheni /

    Csatlakozott:
    2011. október 29.
    Hozzászólások:
    42
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    berepült mint az alkeszba 200.000 ezer unser és ahol engem ku..nak állítottatok be
    [DOUBLEPOST=1441663655,1441663480][/DOUBLEPOST]sokan nem mertnek meg szólalni ellenetek mert félnek!
     
  9. AnonymousH /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 07.
    Hozzászólások:
    13
    Kapott lájkok:
    23
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ...
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. szeptember 08.
    • Like Like x 2
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    AnonymousH neked nem nagyon megy a szövegértés. XD Szóval tőled egy sértés inkább dicséretnek minősül. Te ide jöttél mocskolódni, és ostoba ember módjára a vádakra újabb vádakkal válaszoltál. Higgyük el, hogy valami ismeretlen ember aki nem te vagy, megszerezte az ewerest adatbázisát. :tef161: Hát persze, akárki lehetett. De ebben az országban csak te vagy olyan elmebeteg akinek ez a hobbija. XD

    A root haverod se nagyon töri magát, h kitaláljon egy személyt,aki az ő láthatatlan jótevője. XD Pedig így lekerülhetnél a listáról. XD

    Szálljatok már le a magaslóról.

    107 ezer felhasználó.. Juj micsoda rémtett. De ki volt aki ezeket az adatokat megadta nekik? XD Erre kéne válaszolni.. XD Mert gyanítom, h nem ők törtek fel oldalakat, max az osztozkodásnál sorba álltak. XD
     
  11. uheni /

    Csatlakozott:
    2011. október 29.
    Hozzászólások:
    42
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    nem rég dobtadki teljesen az alkeszt
     
  12. Corleone /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 07.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kedves uts belső kör , én amit tudok úgy hátsó körből egy ismerősömtől akit nem szeretnék megnevezni Webtec úr, ha lehet annak nevezni 3.kai dátummal kaptak felszólítást hogy a tárhelyről költözzenek, elköltöztek!!!!!!!!!!!!!
    de már a szóban lévő oldalt 2.-án lekapcsolta , hol ott elvileg 3.-án 00-perckor kellett volna.
    Lett másik tár, ahogy jól tudom de ott már a szóban lévő oldalt root és webtec barátunk meg is támadta , azon felül root egy ingyenes tk-ás domainnal megnyitta sajnálom hogy ilyen emberek élnek a földön , csalók és kis emberek lehúzói , mert ez ahogy tudom pénzről szól .

    Ebből élnek , budös a munka fgh
     
    • Like Like x 2
  13. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A hülyék meg mi vagyunk mert nem hisszük el amit hazudoznak. hahahahahahahaha
     
  14. Corleone /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 07.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ilyen embereket szívesen emigrálnék ki a magyar társadolom alja és a torrent világ szégyenei phuuuj , élvezkedjenek ha ez jól esik nekik mert megmondja a kedves ewerest tulaj az igazságot , most hallom szinte össze fogunk és lezúzzuk őket , tegyétek ezt tudjátok , sajnálni se tudlak benneteket mert nem érdemlitek meg még azt sem
     
  15. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Mit mondjak hülyék vagyunk akiknek magyarázni kell. XD Csak azt nem vágja egyik se, hogy ez a téma nekik készült. Tudtam úgy gyűlnek majd a témára, mint légy a szarra. Szóval kibaszott nagy tévedésben él, aki nekem magyaráz, vagy a szőke herceget látja bennem. XD

    Én teret engedtem egy vitának, hogy írjatok. XD Hogy mit? Azt szarom le, hiszen benneteket minősít. Mindenki leírhatja a maga véleményét, álláspontját. Csak egy kibaszott kretén hiszi azt, hogy a fórumnak vagy nekem ehhez köze van.

    NEM ENGEM KELL MEG GYŐZNI. Én csak kérdezek, aki tud az válaszol. A tagok meg eldöntik mi az igazság.

    Világos, vagy lerajzoljam? XD
     
  16. Corleone /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 07.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Dark Angel ezt helyesen megfogalmaztad Köszönöm azoknak akik kiállnak a gyengébbekért , köszönöm a neked is mert az igazságot akarod megtudni és nem a hazugságot.
     
  17. Anime /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 20.
    Hozzászólások:
    1,861
    Kapott lájkok:
    321
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!
    Én undorítónak tartom ezeket a dolgokat mert ez mint írták bűncselekmény!
    Másodszor már történt ilyen csak akkor ha jól emlékszem belsős volt a ludas..
    Akárhogy is nézzük a dolgokat nem az oldal vagy tulaj tehet róla!
    De cáfoljatok meg ha nem így van!
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. szeptember 08.
  18. uheni /

    Csatlakozott:
    2011. október 29.
    Hozzászólások:
    42
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Na tehát mint kiderült nem a tárasunk adta ki az adatbázist c99 volt benne !De attól még nem tartom movizone tulajától áliász rootól jogosnak hogy lekoppintja az oldalt és pofátlan módon úgy tenni hogy az ewerest.hu a hamis oldal mivel hogy az oldal ezzel a domainal indult el!Ja és a másik nyugodtan menyetekbe nála és már abban a minutumban logolva a jelszavatok azzal a szándékkal hogy az még neki jól jöhet!Szerintetek ti mit szóltok arra hogy én és a staffom segített neki így köszönte meg hogy meg nyitotta a tk na ezt nevezem én jellemtelen embernek!És webtől elnézést kérek de rootól nem!MERT EZ NEM VOLT FER HÚZÁS!
     
  19. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    No. Nekem eszem ágába sem volt megsérteni senkit. Csupán mindig az adott stílusra reagáltam. Az én dolgom az igazság keresése. XD Tehát én nem azért kérdezzek vissza, mert nem fogtam fel valamit, hanem hogy megerősítsétek a kijelentéseiteket. Így 100 százalék, hogy nem értjük félre amit írtok. Ez egy Interjú az érintett felekkel. Továbbá ha x állít valamit, az nem jelenti azt, hogy igaz. De azt se, hogy nem. Fontos, hogy tudjátok igazolni amit írtok. Hiszen mondni mindent lehet.

    A fórum amiben vagyunk pedig a Tracker Beszélgetések nem pedig a hírek. XD Ezt azért fontos megemlíteni, mert amíg a hírekben a tényeket közöljük, itt egyéb kétes információkat vitatunk meg.
    Tehát fölösleges a sértődés és a lenéző viselkedés. Ha egy ilyen incidens történik, mindenki gondol valamit. Nekem is többen írtak evvel kapcsolatban. Hát rákérdezek bizonyos teóriákra. Akár hányszor olvasom is el ezt a témát, én nem látom, hogy bárkit is támadtam, vagy védelmeztem volna. Mivel az én célom csupán annyi volt evvel a témával, hogy ezt a dolgot itt beszéljétek meg. Senki hozzászólása nem lett se törölve sem pedig szerkesztve. Ez azt hiszem érzékelteti a beszélgetés nyíltságát, tisztaságát. Az UTS egy pártatlan oldal. Panaszkodni lehet nekünk, mindenkit meghallgatunk. De a legfontosabb célunk az igazság kiderítése.

    Tehát aki vádol, igazolja az állítását. Akit vádolnak, joga van erre reagálni.

    De azt meg kell hagyni van itt minden. Adatlopások, áll oldalak, trackerek amik hasznot húznak mások szerencsétlenségéből. XD

    Én elhiszem, hogy az érintettek mindent tudnak. De mi nem. De mi is hallunk dolgokat, és a többséget érdekli az igazság.
    Annyit megtudtunk, hogy a kedves root áll a háttérben aki a moviezone tulaja. Utóbbi állítás akkor válik ténnyé, ha ezt egy bennfentes, vagy esetleg ő maga megerősíti.

    Ok és okozat. Tehát a kérdés az miért tolt ki a root az ewerest oldallal?

    Az tény, hogy ez az egész óvoda stílus, és roppant szórakoztató egy kívülállónak XD De legalább itt próbáljunk meg felnőtt ember módjára viselkedni.

    UI: Azt, hogy az Ewerest mentését a szolgáltató adta ki, maga az Ewerest tulaja állította. Erre mi nyíltan rákérdeztünk, az érintettek pedig reagáltak.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. szeptember 08.
  20. imported_root /

    Csatlakozott:
    2013. február 28.
    Hozzászólások:
    13
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    System administrator
    Lakhely :
    Budapest
    Hát most erre mit is írhatnék...

    Visszatérve a tárhelyszolgáltatókra.

    Nem szeretnék elkeseríteni senkit, de a tárhelyszolgáltató ismét kiadta az eléréseket.

    A világ tele van szemét tárhely szolgáltatokkal, véletlen sem az ewerest vezérek tudatlansága miatt van ez a helyzet.

    Íme:

    [​IMG]

    Ez nem letöltő oldal ezért a linket eltávolítottam. De mellékeltem róla egy csinos képet. XD

    by D.A
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. szeptember 08.
Téma állapota::
Lezárva.