Magyar torrent oldalak Ewerest Mizéria!

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. szeptember 07..

Téma állapota::
Lezárva.
  1. csepergo /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 10.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem gondoljátok, hogy ez már tényleg túlzás? Igen, a vezetőség hibájából behúzták az oldal adatbázisát, többször is, de komolyan, úgy fel vagytok háborodva, mintha ti jártatok volna így egyedül. Rengeteg oldal járt így, és rengeteg oldal fel tudott állni (példa a Majomparádé). Sokkal nagyobb támadást kapott, mint Ti. Plain jelszavak is kikerültek, és még is felállt az oldal.
    De nem csak a Majomparádé járt így, Deathlord, Bithorlo, Ztracker adatbázisa is került már ki, még sem sajnáltatták magukat itt a fórumon, hogy a köcsög hackerek behúzták az oldalt, hanem felálltak. Már megbocsáss heni, és nincs veled semmilyen problémám, de nem gondolsz arra, hogy egy oldal üzemeltetése nem csak abból áll, hogy felraktok egy TBDev motort, és hadd szóljon? Láthatóan alkalmatlanok vagytok az oldal üzemeltetésére, mert nincs meg a megfelelő technikai háttér, és az nem fejlesztés, hogy más programozói fórumokról minden szar kódot bemásolok, és fogalmam sincs, hogy esetleg milyen káros hatásai vannak, mert az ilyen root féle szemétládák pont ezt használják ki.
    Őszintén, a férjed le tud programozni egy 9x9-es táblázatot fejből? Tudja, hogy mi a HTML szabályos szerkezete? Fejből tud írni egy olyan lekérést, ami egyszerre több táblából kér le adatokat? Valószínűnek tartom, hogy nem. Látod, itt kezdődnek a problémák. Még is rengeteg oldalra jártatok fel fenyegetőzni, és reklámoztátok magatokat, kéretlenül. Miért csodálkoztok, hogy igenis visszanyal a fagyi, és kihasználják azt, hogy bizony nincs egy olyan épp ember az oldalon, aki valóban ért is hozzá?
    Talán el kéne valójában is gondolkodni azon, hogy mielőtt újraindítod az oldalt, megtudjátok-e a saját felhasználóitokat védeni, mert igenis a Ti felelősségetek, mert egy jól összerakott oldalon nem tudna baszakodni root.

    Corleone:

    Te meg csak azt érted el, hogy megmutattad, mennyire tudatlan vagy. Neked már azt sem hisszük el, amit kérdezel. Ha annyira okos vagy, miért nem véded le az ewerest oldalt? Mert neked is csak a pampogásig terjed a tudásod, meg odáig, hogy kikunyerált hozzáférésekre verd a kukkered.
    Azt állítottad, hogy az előző szolgáltató szerveréről mentetted le azokat az adatbázisokat, akkor miért 2014-es mentéseket mutogattál nekünk? Miért a BestBox VPS-ről mentett oldalakat mutogatod nekünk, amikor tudjuk nagyon jól, hogy az Ő szerveréhez csak az nem fér hozzá, aki nem akar?

    Lehet, hogy kicsit durvára sikerült a mondandóm, de végül aki logikusan átgondolja, rájön, hogy igazam van. Mielőtt bárki azt hinné, nem állok egyik oldalon sem, csupán elegem van, hogy úgy viselkedtek, mint a pelenkások.
     
    • Like Like x 3
  2. kufirc / Kufirc Tracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 18.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Ott a pont csepergo, teljesen egyetértek abban hogy az oldal üzemeltetői a felelősek az egészért mivel kellő védelem mellett ilyen nem történik meg.
     
    • Like Like x 2
  3. uheni /

    Csatlakozott:
    2011. október 29.
    Hozzászólások:
    42
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Na már haladunk meg vagyunk fenyegetve hogy címünk telefon számot publikál csak azért hogy csendbe maradjak ja és ki posztolt facebookot képpel hogy mi vagyunk a hekkerek csak hogy ő elismerte itt mire is képes erről ennyit csak tedd ki a címem meg a telefont hidd el annak lesz igazán következménye !
    [DOUBLEPOST=1441879880,1441879187][/DOUBLEPOST]
    Te nagyon elvagy varázsolva szerintem mert hogy sok minden meg volt játszva te nem tudod mik mentek itt és hogy más gyengeségét használják ki ez épp elég szomorú ja és hogy mi járunk más oldalakra reklámozni ezt be is tudod bizonyítani hmm !Olyan nével reggelt be egy illetékes amit máshova nem használ a párom csak a saját oldalán de tudod mit ne firtass olyat amiről fogalmad sincs!
    [DOUBLEPOST=1441879942][/DOUBLEPOST]
    te is csak beszélsz nálad hol az értelem mikor a te oldalad is lebaszták hmm akor nálad is valami gond lehet!
    [DOUBLEPOST=1441880001][/DOUBLEPOST]Mindegy majd rájöttök a dolgokra sőt a hazug embert hamar utol érik ám!
     
  4. csepergo /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 10.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Megint a mellébeszélés megy, és a bűnbakok keresése. Ismeritek azt a szót, hogy vállalni valami miatt a felelősséget? Igen, az oldal vezetősége felelősséggel tartozik a felhasználóiért.

    " Te nagyon elvagy varázsolva szerintem mert hogy sok minden meg volt játszva te nem tudod mik mentek itt és hogy más gyengeségét használják ki "

    Ha Gyengék vagytok felállni, akkor mi értelme erőlködni tovább? Úgy is szétfogják kapni az oldalt. - bár megjegyezném a tudatlanság a valódi oka annak, hogy jelenleg is karbantartás megy az oldalon - Egyszerűen ismerjétek el, hogy az üzemeltetők nem értenek hozzá, lövésük sincs arról, hogy mit üzemeltetnek.

    " ez épp elég szomorú ja és hogy mi járunk más oldalakra reklámozni ezt be is tudod bizonyítani hmm ! "

    Ide hívok neked legalább 10 torrent oldal tulajt, akik alátámasztják az állításomat. Az, hogy tor böngészőből csináltátok, az egy dolog, de mindenki tudja, hogy így próbáltátok felfuttatni az amúgy is gyengén üzemelő oldalatokat. Szimplán Robi mintájára akartátok csinálni az egészet, csak ő is belebukott, ahogy most Ti is.

    Amúgy pont téged sajnállak Heni, mert igazából nem Te tehetsz az egészről, hanem a férjed. Mert Ő az, aki csinálta a feszkót, és nem Te. Én tisztában vagyok vele, hogy Te csak egy "áldozat" vagy ebben a történetben.

    " Olyan nével reggelt be egy illetékes amit máshova nem használ a párom csak a saját oldalán de tudod mit ne firtass olyat amiről fogalmad sincs! "

    Sokkal több fogalmam van róla, mint gondolnád. Nem véletlen szóltam hozzá.

    " te is csak beszélsz nálad hol az értelem mikor a te oldalad is lebaszták hmm akor nálad is valami gond lehet! "

    Egyenlőre nincs olyan infóm, hogy ide jött sírni, hogy mit csináltak vele. A tudásáról nekem is meg van a véleményem, de ettől függetlenül még is sikerült felállnia, és jelenleg is üzemel az oldal.

    Nem koptatom tovább a klaviatúrát, mindenesetre sok sikert kívánok, bár elgondolkodhatnál azon is, amit írtam.

    Üdv,
    csepergo
     
  5. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Azta itt ki tőrt a barátok közt.
     
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Barátok közt? Ez inkább egy Mónika show emlékkoncert. XD
     
  7. csepergo /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 10.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    De hát maunika ménem értel meg????
     
  8. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Eddig három értesítőt kaptam az oldaltól, hogy inaktív vagyok. Az érdekes az, hogy három különböző névre szól. :tef161: De esküszöm, h csak egyszer regeltem :tef161: Bár 107,416 felhasználóból megesik, hogy van 1-2 dupla. Főleg ha több helyről ollózzuk őket össze. XD A kérdésem az volna, h megoldható e a dupla fiókok egyesítése, vagy törlése? No meg, hogy más is járt e úgy ahogy én? XD
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 17.
  9. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    csepergo V.I.P. szintet meghaladó módon összefoglalta az Ewerest összes gondját- és baját!
    Soraiban nagyon szép észérvek sorakoznak és a logikus gondolkodásmenete teljesen meggyőzött.
    Én csak az apró BUG (mint bogár = programhiba) hivatkozok valami olyanra, amit manapság úgy nevezünk:
    - Felsőbb Erő
    - nem várt esemény
    - hiba
    Szerintem mindenki tudja, hogy szavaim mit jelentenek, ezért nem ragozom például a felsőbb erő mit jelent manapság. Nem a mindenható Microsoftról beszélek ebben az esetben. 2 éve szerverek és adatbázisok tűntek el. Az, hogy kinek volt biztonsági mentése és mely államhatárokon kívüli nemzetközi területeken: azt sokan tudjuk. Nagyjából helyes és pontos volt az előző felsorolás, amely szerint pár nagy halnak volt (illetve fülese is / ezt viszont ne ragozzuk tovább, hisz itt is lát mindent a Microsoft sasszeme!).
     
  10. Sonny69 / FullMixMusic

    Csatlakozott:
    2012. június 14.
    Hozzászólások:
    47
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    igen azt én is észre vettem szóltam is a tulajnak csak én nem ugyan arról a névről kapok emailt hanem tök másik nikről amivel egy tök más oldalra regeltem be évekkel ezelőtt :tef161:
     
  11. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát ez az, hogy én se. XD Három különböző névről egy azon címre. XD Mi is több adatbázist ollóztunk össze. De ha mél a cím megegyezett, az érintett felhasználói fiókokat egybepakolta a rendszer. Ha a mél cím különböző volt de a név azonos, akkor pedig az "imported" szócskát pakolta a név elé, így különböztetve meg őket egymástól. XD
     
Téma állapota::
Lezárva.