Magyar torrent oldalak Ewerest rágalmak és tévhitek fényre derítése

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' forumcikk hozta létre. Ekkor: 2018. január 13..

  1. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Nézd! Én is voltam torrent oldalon igen komoly pozícióba és nem egyszer megromlott az akkori tulajjal a viszonyom, mert néha ki mertem mondani azt amit gondolok! Staff vezetőként lettem a Mesevilágról pár évvel ezelőtt kirakva, mert a tulajjal sok mindenen nem értettünk egyet. Kiraktak, de nem kezdtem el egyből hisztizni, mint egy kisgyerek és nem indítottam lejárató kampányt az oldal ellen, hanem további sok sikert kívánva emelt fővel távoztam, aztán az oldal pár hónap múlva bezárt. Csak engem az bosszant, hogy valaki még akkor is h*lyének titulálja a másikat, amikor már szembesítve lett a baklövéseivel!

    Igaz nem voltam még Ewerest tag, de sok jót hallottam Rólatok és kívánom, hogy mihamarabb újra elérhetők legyetek! :tef293:
     
    • Like Like x 2
  2. arturka /

    Csatlakozott:
    2014. december 17.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Köszönlyük azon dolgozunk
     
    Utoljára szerkesztve: 2018. január 15.
    • Like Like x 2
  3. freddy19 /

    Csatlakozott:
    2018. január 15.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    D12-nek nem tetszik a véleményem,hozzászólásom?A reakciójából is látható milyen ember!Egyáltalán ember ő vagy a társai twoone,pindy? Nem nagyon elhihető róluk,hiszen normális emberek ilyet nem csinálnak!Vajon miért is csinálták?Az irigység adott rá nekik okot?Biztosan,mivel az ewerestet sokan szeretik személyemmel együtt, bitcoolra meg elég belesni,napi 4-5 feltöltés és alig pár letöltés.Ebből világosan kikövetkeztethető valójában milyen is pindy oldala!Egy nagy rakás kaki! Aki be is regisztrál oda mint ahogy én is,nem sokáig marad,mert semmit se ér az oldal!(Ez a saját véleményem,tapasztalatom!)Volna mit csinálnia a saját oldalán,de helyette inkább másokat kritizál,mocskol,rágalmaz.Aki szereti ewerestet, az úgyse hiszi el ezeket a hülyeségeket amiket ez a trió kiposztolt arra a bizonyos másik fórum oldalra!
     
    • Like Like x 1
  4. arturka /

    Csatlakozott:
    2014. december 17.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    igy igaz

    Sajnos a másik oldalon még mindig megy a mocskolodás rolunk meg erröl az oldalrol is blamálják sajnos ezt az oldalt is sajnos

    Hello! Ha a Te hozzászólásod az utolsó, akkor a szerkesztés segítségével írj a meglévő hozzászólásodba! A 2 hozzászólásodat egyesítettem. Ha bármiben kérdésed merülne fel, fordulj hozzánk bizalommal! :tef344:

    Üdv.: Laci86
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2018. január 16.
  5. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,481
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Sajnos a Másik oldalt mi nem látjuk!Nem vagyunk tiltva,csak az I.P.cimünk!Ha,ha!Hiába kértem,hogy töröljön,még mindig zavar a leveleivel.
     
    • Like Like x 1
  6. arturka /

    Csatlakozott:
    2014. december 17.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A kis hülyék azt mondják én lettem maki tulaja hát ez nevetséges komolyan
     
  7. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,481
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Ennek csak örüj
     
  8. arturka /

    Csatlakozott:
    2014. december 17.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát persze örülök csak semmit nem tudtam rola mostanig igaz meglepett:nevetes::nevetes:
     
  9. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,481
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Majd akkor írj, ha rájössz mi a különösség a másolás-beillesztés, meg egy hír megírása között.

    De ahogy a mellékelt ábra mutatja, te még ahhoz is hülye vagy hogy valamit egészbe kimásolj. [​IMG]
    Forever Az eredeti üzenetet írta: %1$s
    Te nem tudod szerintem ki vagyok de ne akard hogy megtudd.

    Nem kedveled az UTS-t akkor a híreit se lopd. De ha már megteszed jelöld a forrást és az egész cikket másold ki. Ezen mi nem érthető neked?
    Hát nekem is jöttek ijen levelek,Csak a melékelt ábrák nem!
     
    Utoljára szerkesztve: 2018. január 16.
  10. freddy19 /

    Csatlakozott:
    2018. január 15.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Érdekes cikk jelent meg a másik fórum oldalon,de mivel oda nem lehet reagálni,mert törlik ha az ő számukra negatív reakció érkezik,ezért arra az elhatározásra jutottam,hogy itt ezen az oldalom reagálom le felháborodásomat.Mint ahogy amott olvastam azzal is vádolják ewerest tulajdonosait,hogy ellopták sextorrent oldalt és beolvasztották az ewerestbe,hát ez nagy tévhit,ugyanis tudom,hogy a sextorrent is az ő tulajdonukban volt és mivel két oldalt vezetni egyszerre kicsit necces,ezért úgy döntöttek,hogy egybeolvasszák.Ezen nincs is mit lovagolni,hisz mindenkinek jogában áll azt tenni a saját oldalával amit szeretne!Másik dolog,miért nem nevezi meg a trió azt,hogy ki az ewerest tárasa?Csak rágalmaznak,hantáznak arról,hogy az ewerest pénzt szed az userektől,holott ők is nagyon jól tudják ki van ez mögött,ki rakta be a reklámokat,és az átirányítást és kinek van belőle a legtöbb haszna!Nem akarják kiposztolni a nevét,ugyanis pindy minden aprósággal hozzá fut segítségér,mert a legjobb barátjának tartja,de kérdezem én meddig lesz ez így?Ugye ők voltak azok,akik megvádolták ewerest tulajdonosait a csalással,pénzgyűjtéssel?Mint ahogy megtudtam az a táras ahol ewerest volt,pindy tárasa is,és az nem más mint webtech.

    Ewerest lekapcsolása után ez a kép jelent meg:
    Screenshot_10.jpg

    Nyugodtan hozzá lehet fordulni a kérdésekkel,de hogy lesz e válasz rájuk és milyen az kérdéses.Ja és még annyit hozzátennék,hogy milyen jogon ad ki egy táras egy másik oldal tulajdonosának ( pindynek)az ewerestről ip címeket?De mivel más oldalak is futnak nála,ezáltal megteheti ezt velük is,vagy már meg is tette,csak történetesen nem tudnak még róla.Ez már a pofátlanság netovábbja!
     
    Utoljára szerkesztve: 2018. január 16.
    • Like Like x 1
  11. helyzet1994 /

    Csatlakozott:
    2013. július 10.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    webet ne mocskoljátok írástudatlan gyökerek, mert köze nincs az egészhez. De azért megkérdezném a mélyen tisztelt vezetőséget, hogy mégis mit keres egy általatok is kunkurens fórumnak nevezett olddal hírének a választémája? Mi köze ennek a torrent oldalak témáihoz?
     
  12. roni1999 /

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ennyi írástudatlan román-cigányt én még nem láttam. Má ezért érdemes volt benézni. Hajrá kisebbség.
     
  13. bogaras62 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 18.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    A fórumnak a szégyene, hogy ilyet megenged. Nevezzétek át a témát hazug cigányokra!
     
  14. Titilaci /

    Csatlakozott:
    2013. január 29.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hát mifolyik itt? Mosakodnak a cigányok? Hát ez nekem új!
     
  15. hriaziktamas /

    Csatlakozott:
    2012. december 08.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Felfogtátok ti egyeltalán, hogy ebben a fórumban a torrent oldalak témái vannak? Akkor mégis mi ez a szenny?
     
  16. viky007 /

    Csatlakozott:
    2013. április 14.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ha már itt bárki nyithat témát bármiről, akkor én is nyitok egyet. :tef161:
     
  17. sanyika876 /

    Csatlakozott:
    2011. december 17.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Egy ilyen jól összerakott oldal minek foglalkozik más fórumok híreivel?
     
  18. tunde1980 /

    Csatlakozott:
    2013. május 12.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az kiderült, hogy a szavakkal hadilábon álltok, de hogy a számokkal is? A gigatorrents és az ewerest köszönőviszonyban sincsenek. De ti mégis beveszitek, hogy a gigatorrents lejáratja az ewerestet. Hát gratulálok.
     
  19. tunde1980 /

    Csatlakozott:
    2013. május 12.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    De most komolyan. Miért kell a másik fórummal foglalkozni? Ennyire unatkoztok?
     
  20. jaszkari /

    Csatlakozott:
    2012. október 02.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem azért mondpm, de az ew egy forintot se költött a szerverre. Magyarán a szolgáltató ingyen futatta őket addig, amig kavarásba nem kezdtek. De már őket is gyalázzák, ahogy mindenkit. Csak ne hogy ez a fórum is hasonlóképpen járjon.