Expendables - Feláldozhatók

A témát ebben részben 'Filmek Bemutatói' Guest hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 23..

  1. Guest / Guest

    Aki nem ismerné, ez egy jelenleg épp csak pár napja megjelent film. Hamarosan itthon is bemutatják (lehet már megtörtént, annyira nem vagyok tájékozott). 2009 márciusában kezdték forgatni, eredetileg valamikor tavasszal, vagy nyár elején mutatták volna be, pár hónap csúszással végül most jelent meg. A hírek szerint tipikus 80's évek beli Rambo film, természetesen a modern kor kihívásainak megfelelve. A színészek azt hiszem sok embernek ismerősek:

    Sylvester Stallone
    Jason Statham
    Jet Li
    Dolph Lundgren
    Randy Couture
    Steve Austin
    Terry Crews
    Mickey Rourke
    Bruce Willis

    Ha láttam a filmet, még írok róla, addigis pár link:

    http://est.hu/cikk/82176

    http://www.imdb.com/title/tt1320253/

    http://en.wikipedia.org/wiki/The_Expendables_(2010_film)
     
  2. Apophis /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 19.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Amerikában az első két hét alatt 65 milliót hozott nagyjából, nem lehet rossz film .
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdv.

    Expendables - Feláldozhatók . Én tegnap néztem meg a filmet és annyira nem tetszett nekem . Jó volt látni a egy filmben ennyi nagy színészt de ez egyben a filmnek a hátránya is volt . Úgy vagyok a filmekkel hogy kicsit szeretem a főhős szerepében beleélni magam de itt nem tudtam , a másik nagyon széttördelte a filmet a klasszisok szerepei csak egy egy jelenet volt jó pl Stallone és Statham jelenetei , elég lett volna ez a két színészklasszis nem kellett volna kis szerepekkel mint Schwarzenegger vagy Bruce Willis jeleneteivel elcseszni a filmet . Összegezve jó volt látni a vén csontokat részemről egyszer nézhetős film .
     
  4. crsmxx / Guest

    magyarul

    Nem tudjátok esetleg, hogy szinkronosan mikor kezdik vetíteni mozikban?
     
  5. Apophis /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 19.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    The Expendables

    Októberben mutatják be nálunk a The Expendables-t
     
  6. M.Joci / Guest

    Nézni jó!

    Szerintem egyszer elég megnézni.

    Ebből a filmből nem lesznek kiragadva szálóigék.

    Mint a nagy Öreg klasszikusokból!!

    Pl.: Terminátor, Szállító, Die Hard, Rambo, .....stb

    Elégedjünk meg ennyivel, és élvezzük ki A mi korosztályunk régi Nagy szinészeinek utolsó alakításait. :tef293:

    Még mindig jobbak mint azok a nyálas kis Pöcsök akik mostanában kerülnek vászonra!!!!
     
  7. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez igaz de az nagyon tetszett

    Ez igaz de az nagyon tetszett nekem mikor Stalloneés Statham Pest és Budaként mutatkoztak be a rossz fiúknak :tef161:
     
  8. crsmxx / Guest

    az soká lesz

    Azt hiszem akkor inkább megnézem feliratosan, addig azért nem akarok várni :tef318:
     
  9. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ember legyen a talpán, aki

    Ember legyen a talpán, aki követni tudja a The Expendables - A feláldozhatók folytatásáról szóló híreket. Először ugyanis arról adhattunk hírt, hogy az első résszel ellentétben azt nem Sylvester Stallone fogja rendezni, majd egy másik forrás tudni vélte, hogy mégis az akciósztár áll a kamerák mögé. A mostani verzió már véglegesnek tűnik, hiszen maga Stallone jelentette ki, hogy nem ő lesz a The Expendables 2-nek a rendezője.

    A The Expendables - A feláldozhatók első része 275 millió dollár bevételt hozott világszerte, így nem csoda, hogy folytatják a készítők, s a premier időpontját 2012-re lőtték be, ugyanúgy augusztusra, mint az előző epizód esetében. Egyelőre még mindig nem végleges a forgatókönyv, de azt már sejteni lehet, hogy a főbb szereplők mind visszatérnek, s Stallone azt is megpróbálja kibulizni, hogy Arnold Schwarzenegger és Bruce Willis is látható lehessen megint az alkotásban. Az pedig valószínűleg senkit sem lep meg, hogy a készítők már most abban gondolkodnak, hogy kibővítik a mellékszerepekben domborító akciósztárok névsorát. SG.hu