Magyar torrent oldalak FakeBeload!

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Technik hozta létre. Ekkor: 2017. február 19..

  1. Technik / Nova kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. december 04.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    44
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Pest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sziasztok!

    Ha törölni fogjátok ezt a témát, megértem és nem ítélek el ez miatt senkit...mint azt tudjátok, a Beload újjá született! Ismét lehet regisztrálni! Sajnos adatvesztéssel jár a nyitás mert a rablópandur megfogta az összes beload adatbázist és elvitte svájcba befektetni!

    Ahogy írtam korábban, indokolatlan tiltások viselkedés zavar jellemzi az oldalt!
    Mint az kiderült korábban, adathalászat működik az oldalon, valami paypal lopás stb., ebből több részletet még nem tudok sajnos, annyi biztos hogy rendelkeznek egy 26ezer darabos e-mail cím tömbbel, és oda küldik ki a reklámjukat, sok sok bejelentés érkezett már az illetékes szerveknek, aki teheti óvakodjon az oldaltól, az üzemeltetéstől....
    Az oldal forrása amúgy már megvan adatbázissal együtt, már tanulmányozzák a nagyok, bár túl sok mindent nem kell átnézni, hamarosan megszűnik az oldal remélhetőleg....!

    Továbbá, már eljutottunk odáig hogy trágár szó váltások minden nap, sajna mi is emberek vagyunk a Nován, így nem hagyhatunk dolgokat szó nélkül, már meg is fenyegettek minket, bár annyira nem hat meg, egy képet még csatolnék....!

    Ha törlitek az infót akkor töröljétek, ha hasznosnak bizonyúl akkor még írni fogok!
     

    Csatolt fájlok:

  2. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    Szia!
    Szerintem jól tetted, de mivel itt is olvassák majd ezt a kis írást, így gondolom sejted, hogy betámadják az oldaladat, hisz ez a kedvenc szórakozásuk. Nos, ismerős arcok :tef161: A fenyegetőzés és a hazudozás a kedvencük. Sajnos látszik a kultúra, igen, jól látod, ne várj tőlük sokat, nem képesek rá. És megint beleszóltam, holott nem az én dolgom, de engem zavar, amikor másokat piszkálnak, akik tényleg az égvilágon semmi rosszat se tettek. Most hogy megmutattad ezt a kis képet, egyből képbe is kerültem, köszönöm neked Technik! Eddig se néztem fel az oldalra, ezek után se fogok. Ilyen mentalitással nem fog működni szerintem az oldal.
     
  3. Technik / Nova kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. december 04.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    44
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Pest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Már jártak nálunk, ostromoltak de túl sok dolgot nem tudtak végbe vinni...Shad3 oldalára fel se mertek menni...!
    Nálunk annyit csináltak hogy üzifalra kitettek egy négert nagy...tudod mivel, de kb. 2 mp-t volt kint...törlés és tiltás, és már vissza se néztek...! :tef293:
    Tudod én nem félek tőlük, akik unique motor alappal nyomják, lopott dizájnból, és névből élnek...nagyképűen fog hangzani de felsőbbrendűnek képzelem magam ennél! :tef293:
    Ha olvassák, akkor reagáljanak, legyen vér a pucájukban, és el lehet mondani a népnek hogy mik is működnek a háttérben....úgy is bukták már, ma késő délután volt egy kis leállás, had ne részletezzem, de ennél még rosszabb is lesz fiúk!
     
  4. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
     
  5. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Egy kis off..
    Mivel ez egy fórum oldal, a téma marad. Véleményt mindenkinek lehet írni kulturált 'hangvételben.
    Off vége.
     
  6. Technik / Nova kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. december 04.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    44
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Pest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ma este hosszú leállás volt náluk, nem csodálkozok, a sötét erők aktívan ténykednek náluk! :tef293:
     
  7. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    Nem értem miért vonják ennyire magukra a figyelmet. Nem egyszer megfigyeltem más oldalaknál is, hogy aki fenyegetőzik, mindig rossz emberbe köt bele :tef161: Utána meg jönnek a proxy mögül könnyű szöveggel :tef161:
     
  8. Technik / Nova kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. december 04.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    44
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Pest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát igen! Engem is már 5x tiltottak, és 1x banoltak, úgy hogy proxival de aktívan figyelem a ténykedéseket! :tef293:
    Szerintem már érzik hogy nincs sok hátra! :tef293:
     
  9. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Az ilyen oldalakat jobb messzire elkerülni! Azt hiszik, hogy egy ismert névvel és pár ezres adatbázissal majd kezdenek valamit? Ugyan már!
     
  10. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    :tef293: nem ismerem a vezetőséget, nemtudom kik alkották meg ezt az oldalt, de ha ennyien támadják,akkor lehet annak oka.
    várjuk a fejleményeket és híreket :tef293: :kö8:
     
  11. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,738
    Kapott lájkok:
    674
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    yesssyesssyesss
     
  12. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    Amikor megint rossz emberrel kezdenek...
    beload_nelopj.png
     
  13. Technik / Nova kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. december 04.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    44
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Pest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    No, vagyok csak tegnap melóztam!


    A lényeg tegnapi nap körbe ment beloadon kb.4x hogy WebTech féle paypal rendszer!
    Annyit tudni kell előtte hogy egy WebTech nevű srác ostromolja a kamubeloadot, de az oldal tesz érte hogy webtech ne hagyja ott...
    (Folyamatos kamu WebTechről, és nevében dolgok küldözgetése mint pl. ez is!)
    [​IMG]

    WebTech tegnapi nappal megtámadta az oldalt egy egyszerű szkrpitel, amivel torrenteket tudod feltölteni az oldalra, ezzel az oldal adatbázisát letérdeltesse, és azon keresztül a szervert!
    Ez a dolog annyira jól sikerült, hogy a beload vezetősége rátett egy lapáttal azzal hogy folyamatosan töltöte vissza az oldal backupját,
    vagy az adatbázist, így hozzájárultak a saját oldaluk pusztulásának, WebTech hozzátette hogy a szerver elég gyér amin vannak hogy,
    nem bír másodpercenként 34db torrent feltöltést. Mert csak annyit tudott feltenni mert mindig lehalt a szerver! :tef161:
    Miután telenyomta már az adatbázist, 70ezer torrentnél járhatott talán...én úgy vettem észre hogy minden kapcsolatot megszüntettek a szerverhez, de lehet hogy maga a szerver meghalt! Nem tudni hogy ezek után a fakebeload mit fog tenni!
    De legjobban tennék ha bezárnának, egyre többet és többen vannak az oldal ellen, ez a szám csak nő...!
    Az oldalon adathalászat folyik, paypal lopás, 26ezres e-mail tömbből nyomják a spamet, úgy hogy mindig lesz meglepi üzid,
    kamu névvel, kamu külsővel, kamu vezetőséggel próbálják a naív embereket megtéveszteni!
    Ennek az oldalnak nincs helye a torrent társadalomban! Az nCore is belátta, és azonnal leszedte a fórumjából, ezt az oldalt!


    Elérés - ,, Fórum > Dumáljunk róla > Torrentoldalakról > Free reg (szabad regisztráció) "
    (Én volnék ErmaC néven, a beload hírdetés rá 1 óra múlva már nem volt ott! )

    [​IMG]


    Remélem kimerítő hírt adtam meg számotokra, ha bármi kérdés van írjatok! Sok információval rendelkezem! :tef293:
     
    • Like Like x 1
  14. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Úgy érzem ideje lenne valami hírt közzé tenniük, hogy mi is van most. Az oké, hogy nem eredeti beload. De ha komolyan gondolták ezt az egészet, akkor foglalkoznának vele :tef293:

    jelenleg ha rákeresek az oldalukra, akkor egy másik torrent oldal tölt be róla. ::/:
     
  15. Technik / Nova kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. december 04.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    44
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Pest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Arról még nem tudok sajnos információt hogy miért lehet ez, az biztos hogy a moviezone az root torrent oldala, ő volt az előző hostingosunk, ha senki nem tud semmit hogy most mi lesz a beloaddal, fogják gyűrni avagy sem...ha tudok bármit még a dologról írni fogok! :tef293:
     
  16. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    köszönjük :tef344: lehetséges, hogy root a szárnyai alá vette őket? :tef293:
     
  17. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,481
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
  18. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    és most a netem lassú, vagy tényleg lassan tölt be? :tef161:
     
  19. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Gondolkoztam rajta, hogy beregelek kíváncsiságból. De jó, hogy nem tettem meg! Azóta Én is pucolnám ki ezerrel az e-mail fiókot a sok Spam-től.
     
  20. Technik / Nova kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. december 04.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    44
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Pest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A régi beloadot hogy root szárnyai alá vette volna azt erősen kétlem! :tef293:
    A mostani új elérhetőség, egy másik beload, vicces hogy nem akarnak erről a témáról leakadni, de ez információim szerint egy új staff csinálja, nincs az oldalukon adathalászat, nem spamelnek és nem is tervezik, csak ki akarják lökni a sorból a kamu beloadot, egy másik kamu beload...nem rossz...Híreiken mosolyogtam el magam... :tef293:

    Idézem:

    Tisztelt felhasználóink!

    Üdvözlünk a Beload Tracker oldalán! Az oldalunk elsődleges célja, hogy egy stabil közösséget hozzunk létre, és a korábban sajnálatos módon befeketített Beload nevet tisztára mossuk. Jelenleg az oldalon folyamatos fejlesztések folynak, és az alsó hírben beszámolunk a várható, és folyamatban lévő fejlesztésekről is, ezért előfordulhatnak még hibák.
    Mivel még rengeteg munka van az oldallal, ezért március 12-ig nem büntet a rendszer a seedkötelezett torrentekért, és a rendszer élesítése előtt mindenkinek nullázni fogjuk a tartozásait is.

    Érezd jól magad az oldalon!

    Idézet vége....

    Na most a poén hogy kellemes pistikeszájt beütése van...ők nem nyúltak le dizájn viszont ha a jelenlegit kéne hogy véleményezzem eléggé elcsépelt...,továbbá, automatikusan elinduló rádió természetesen a főoldalon!
    A jó hogy minden fejlesztésről folyamatosan hírt adnak ki, és ez jó mert törődnek az oldallal, töltenek fel torrentet, és foglalkoznak az emberekkel, még nem sikerült beszélnem a főgóréval, de kíváncsi leszek hogy milyen beállítottságú.