Filmajánló

A témát ebben részben 'Filmekkel, sorozatokkal kapcsolatos beszélgetések' Endless hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 02..

  1. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Scooby.Doo.Mask.Of.The.Blue.Falcon.2012.DVDRip.XviD.HuN-MWT

    Scooby-Doo: Kék Sólyom maszkja
    (Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon)
    Megjelenés éve: 2012
    DVD Megjelenés: 2013.02.27.
    Rendez?: Michael Goguen
    Szerepl?k: Gregg Berger, Mindy Cohn, Nika Futterman, Fred Tatasciore
    Ország: USA
    Hossz: 74 perc
    Címkék: animáció, kaland, családi A vadonatúj egész estés Scooby-Doo kalandban ezúttal a kaliforniai Képregény-megavilágfesztiválon vár a csapatra az újabb megoldandó rejtély! A Herkuloidok, Frankenstein Jr. és az ?rszellem csak néhány az ünnepelt képregényh?sök közül, akikkel találkozni lehet az észveszt? összejövetelen, ráadásul egy nagy költségvetés? megaprodukció is itt debütál, méghozzá Scooby-Doo és Bozont kedvenc szuperh?sei, Kék Sólyom és Robokuty f?szereplésével! Így amikor a gaz gonosztev? Mr. Hyde rettenetes denevéreket, félelmetes ebeket és ragacsos masszát szabadít a résztvev?kre, itt az id?, hogy a Rejtély Rt. felgöngyölítse a szálakat, és leleplezze a b?nösöket. Valójában azonban Bozont és Scooby-Doo pizzafaló, szuperer?re szert tev? kett?se hozza ki magából a szuperh?st, hogy megakadályozzák, hogy az egész eseményt elárassza a zöld trutyi. Mindent bele, csodakutya! (Tracker: nCore,bitHUmen)
     
  2. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Flight BD25-ben

    Flight.2012.BD25.DTSHD.HUN-HDEvo

    tracker: hdevo (24 órás szabály miatt - elviekben - ez a hdevos verzió holnapig csak itt elérhet?)
     
  3. Etka /

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    313
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pancser Police




    [​IMG] Műfaj: Akció, Bünügyi, Vigjáték




    New Yorkban nincs sok különbség a káosz és a rend közt, mióta az ügyosztály menő kopói veszik kezükbe a bűnüldözést. Lövöldözve autók felrobbantását sem kímélve üldözik a bűnözőket. A központban, mindenki őket ünnepli. De nem minden zsaru ilyen, vannak akik íróasztaluknál jelentést írnak. Allen (Will Ferrell), a gyilkosságiak könyvelője inkább ezt teszi.








    http://www.youtube.com/watch?v=2pu52lyWHOY
     
  4. Etka /

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    313
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Erőnek erejével (szinkronizált előzetes)







    [​IMG]
    Ray Owens (Arnold Schwarzenegger) egy kegyvesztett Los Angeles-i zsarut alakít, aki egy, a mexikói határhoz közeli kisváros seriffjeként kap új munkát. A világ a feje tetejére áll, amikor a helyet hamarosan ostrom alá veszi egy drogkartell frissen szabadult vezetője (Eduardo Noriega), aki 400 millió dollárral a zsebében mindent elkövet, hogy a határ túl dalára jusson.











    http://www.youtube.com/watch?v=HPr-Ohp0lkc
     
  5. Etka /

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    313
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    [h=1]Gengszterosztag (szinkronizált előzetes)[/h]





    [​IMG]Los Angelesnek volt már királya. Mickey Cohen (Sean Penn) korlát és gátlás nélkül uralkodott a városon. A negyvenes-ötvenes években a kábítószer- és fegyverkereskedelem, a kuplerájok és a tiltott játék barlangok mind neki ad
    óztak. De nemcsak a bűnözők voltak az alattvalói...










    http://www.youtube.com/watch?v=HRuaJmO4Hg8
     
  6. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Prom.Night.2008.iNT.BDRip.XviD.Hungarian-WiNGMAN

    Szalagavató
    (Prom Night)
    Megjelenés éve: 2008
    Rendez?: Nelson McCormick
    Szerepl?k: Brittany Snow, Scott Porter, Jessica Stroup, Dana Davis, Collins Pennie
    Ország: USA
    Hossz: 88 perc
    Címkék: horror, misztikus, thriller Tartalom:

    Szörny? tragédia árnyékolja be Donna életét. Három esztend?vel ezel?tt egy mániákus gyilkos a szeme láttára mészárolta le az egész családját. A lány izgatottan készül a szalagavató báljára. Nem sejti, hogy a pszichopata gyilkos megszökött az elmegyógyintézetb?l és most visszatért, hogy befejezze azt, amit három éve elkezdett. Senkit sem kímél, mindenkivel végez, aki az útjába kerül. Ezen a vérg?zös éjszakán nem az a kérdés, hogy ki lesz a bál királyn?je, hanem, hogy ki fogja túlélni az álarcos gyilkos brutális ámokfutását. (Tracker: nCore)
     
  7. Dom10 /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    66
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    A fekete ruhás n?

    A fekete ruhás n?
    (The Woman in Black)

    színes, magyarul beszél?, angol-kanadai-svéd horror, 95 perc, 2012 (15)

    rendez?: James Watkins
    forgatókönyvíró: Jane Goldman
    operat?r: Tim Maurice-Jones
    zene: Marco Beltrami
    producer: Richard Jackson, Simon Oakes, Brian Oliver
    vágó: Jon Harris

    szerepl?(k):
    Daniel Radcliffe (Arthur Kipps)
    Ciarán Hinds (Mr. Daily)
    Janet McTeer (Daily felesége)
    Shaun Dooley (Fisher)
    Alisa Khazanova (Alice)
    Liz White (Jennet Humfrye)
    Sidney Johnston (Nicholas Daily)
    David Burke (Collins)
    Mary Stockley (Mrs. Fisher)

    Arthur Kipps, a fiatal londoni ügyvéd felesége négy éve halt meg, azóta is képtelen feldolgozni az elvesztését. Új megbizatása a távoli kis faluba, Crythin Giffordba szólítja, ahol egy asszony hagyatéki ügyet kell elrendeznie. Kipps kénytelen nevel?n?re bízni a kisfiát, és elutazik a lápvidékre. A helyiek elutasítón fogadják, egyedül csak a jómódú földbirtokos, Sam Daily viselkedik barátságosan. Kipps beköltözik a néhai ügyfél házába, hogy nyugodtan dolgozhasson. Hamarosan kiderül, hogy az ódon lakhely sötét, kísérteties titkot rejt.
     
  8. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ghostquake.2012.CUSTOM.BDRip.XviD.Hun-Ter26

    Rémjárás
    (Ghostquake)

    amerikai horror, 90 perc, 2012

    rendez?: Jeffery Scott Lando

    szerepl?k
    Danny Trejo
    M.C. Gainey
    Ricky Wayne
    Jonathan Baron
    Charisma Carpenter

    Egy földrengés után egy iskolában rekedt diákok egy csoportja félelmetes várakozás elé néz, amikor néhány tanárt ?si szellemek kerítenek hatalmukba.
    (Tracker: Bithorlo)
     
  9. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Die Hard - Drágább, mint az életed

    Die.Hard.Dragabb.mint.az.eleted.2013.CAM.XviD.MD.HUN.RNI-muxuj

    Track : BitHUmen - -SWZ-



    http://www.imdb.com/title/tt1606378/

    http://www.port.hu/die_hard_-_dragabb,_mint_az_eleted_a_good_day_to_die_hard/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=133980&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2

    Igazi New York-i zsaru: kopott, fáradt, de a humora és a bátorsága a legváratlanabb helyzetekben sem hagyja cserben. John McClane hadnagy (Bruce Willis) megtudja, hogy a fia, Jack (Jai Courtney) bajba került Moszkvában, és bár régóta nem beszélnek egymással, habozás nélkül a segítségére siet - és természetesen a küzdelem legközepében találja magát.
    McClane többnyire véletlenül keveredik a terroristák útjába, a fia viszont mindig tudja, mit csinál: és ? sem ijed meg könnyen. Két generáció együtt száll szembe a lehetetlennel: New Yorktól Moszkváig és tovább, egészen Csernobilig.

    [​IMG]
     
  10. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    die hard

    már le is szedtem esti program meg lesz. bithorlon is megtalálható.
     
  11. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-diehard!

    Szia! Ami azt illeti kameras verzio! Haat multkor leszedtem elegge pocsek! Nezhetetlen volt! Megvarom inkabb amig tokeletesitik a filmet. Mar amugy lattam orosz szinkronnal nagyon jo film nekem bejott!!
     
  12. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    re-diehard-ra

    Szia!általában mindig megnézem bármilyen rossz is a kamera min?ség a filmeknél, mert sok filmnél nem tudom megvárni a jó min?ségét.
     
  13. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re-diehard-ra mínusz

    Szerintem a sorozat leggyengébbje!
     
  14. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Emlekezetkieses.2006.BDRip.XviD.HUN-LuFi

    Emlékezet kiesés
    (Unknown)
    Megjelenés éve: 2006
    Rendez?: Simon Brand
    Szerepl?k: James Caviezel, Greg Kinnear, Bridget Moynahan, Joe Pantoliano, Barry Pepper
    Ország: USA
    Címkék: b?nügyi, dráma, misztikus, thriller /
    Öt vadidegen egy bezárt raktárépületben tér magához. A helyszín és az itt rekedteken lév? sérülések brutális el?zményeket sejtetnek, de egyikük sem emlékszik, kik ?k, és hogy kerültek ide. De aztán - ahogy egyre több titokra derül fény - nyilvánvalóvá válik, hogy aki életben akar maradni, annak a többieket megel?zve kell visszanyernie emlékezetét.
    Az Oscar-díjra jelölt Greg Kinnear (A család kicsi kincse, Lesz ez még így se!) és Jim Caviezel (A Passió) f?szereplésével készült lebilincsel?en izgalmas pszichológiai thriller a Közönséges b?nöz?k és a Memento legjobb hagyományait folytatja, és a további szerepekben is olyan remek színészeket láthatunk, mint Bridget Moynahan (Én, a robot), Joe Pantoliano (Mátrix), Barry Pepper (Ryan közlegény megmentése), Jeremy Sisto (Sírhant m?vek-sorozat) és Peter Stormare (A szökés-sorozat).
    (Tracker: nCore)
     
  15. rocsi69 / Drágaszág

    Csatlakozott:
    2013. március 04.
    Hozzászólások:
    143
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Magánzó
    Lakhely :
    Szeged
    re re die hard

    Megnéztem,egyetértek ,borzalmasan gyenge Zs kategóriás semmi kár érte!
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jozsefke-re

    Szia Jozsefke!

    Régen láttam ezt a filmet!
    Aki kedveli a thriller m?fajt,annak mindenképpen ajánlom megnézésre.
    Sok lett a sablon film ebben a m?fajban(ami a régebbi nagy sikert arató filmek mintájára épül),és ritka az,hogy nehezen,vagy egyáltalán nem kiszámítható az események menete,és itt ez szeritem megvalósul(f?leg a végén lev? csavarra gondolok)
     
  17. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-focinorbi!

    Szia! En a filmet nem lattam de ahogy a tartalmat elolvastam, jo lehet. Amugy is szeretem a kemeny thrillert. Ugyhogy az esti filmem meg is van!
     
  18. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Unknown re.

    Sziasztok!
    Jozsefke ajánlása és Focinorbi "kritikája" felkeltette az érdekl?désemet. Kis keresgélés után meg is találtam, úgyhogy meg van az esti programom.
     
  19. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    greg81-re!

    Szia! Igen, figyelem felkelto film szerintem is! En ugyan nem lattam de jonak igerkezik.
     
  20. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fun.Size.2012.DVDRip.XviD.HuN-MWT

    Zakkant Halloween
    (Fun Size)
    Megjelenés éve: 2012
    DVD Megjelenés: 2013.03.13.
    Rendez?: Josh Schwartz
    Szerepl?k: Victoria Justice, Jackson Nicoll, Chelsea Handler, Josh Pence, Jane Levy
    Ország: USA
    Hossz: 83 perc
    Címkék: vígjáték Wren g?zer?vel készül?dik a várva várt halloween bulira. Azonban katasztrófa fenyegeti a fergetegesnek ígérkez? partit, amikor édesanyja rábízza rosszcsont kistesója felügyeletét. Öccsének ráadásul trükkös módon nyoma vész, ezért legjobb barátjával és két másik segít?jével mihamarabb meg kell találnia, miel?tt anyukája megsejt valamit.(Tracker:nCore)