Filmajánló

A témát ebben részben 'Filmekkel, sorozatokkal kapcsolatos beszélgetések' Endless hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 02..

  1. Dom10 /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    66
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Alkonyat - Hajnalhasadás II.

    Alkonyat - Hajnalhasadás II. rész
    (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2)

    színes,Magyarul.Beszél?s , amerikai fantasy, 115 perc, 2012 (16)

    rendez?: Bill Condon
    író: Stephenie Meyer
    forgatókönyvíró: Melissa Rosenberg
    zeneszerz?: Carter Burwell
    operat?r: Guillermo Navarro
    producer: Wyck Godfrey, Stephenie Meyer, Karen Rosenfelt
    vágó: Virginia Katz

    szerepl?(k):
    Robert Pattinson (Edward Cullen)
    Kristen Stewart (Bella Swan)
    Taylor Lautner (Jacob Black)
    Lee Pace (Garrett)
    Michael Sheen (Aro)
    Dakota Fanning (Jane)
    Ashley Greene (Alice Cullen)
    Maggie Grace (Irina)
    Peter Facinelli (Dr. Carlisle Cullen)
    Elizabeth Reaser (Esme Cullen)
    Jackson Rathbone (Jasper Hale)
    Kellan Lutz (Emmett Cullen)
    Nikki Reed (Rosalie Hale)
    Billy Burke (Charlie Swan)
    Mackenzie Foy (Renesmee)

    Bella (Kristen Stewart) miután életet adott lányának, Rensmee-nek, meger?södve és új képességek birtokában, vámpírként tér magához. Végre beteljesedett amire mindig is vágyott: vámpírként élheti életét Edward oldalán. A boldogságukat azonban hamarosan megzavarja a Volturik tanácsa, akik azt állítják, a Cullenek vétettek a vámpírtörvények ellen. Úgy vélik, hogy Bella és Edward (Robert Pattinson) gyermeke halhatatlan, természetfeletti képességeit születése után kapta, ezért a gyermeknek meg kell halnia.
    A Volturik csak a kínálkozó alaklomra vártak, hogy örökre leszámolhassanak a Cullenekkel. Edward Jacobbal (Taylor Lautner) az oldalán szövetségeseket gy?jt, hogy együtt küzdjenek meg a Volturikkal a mindent eldönt?, utolsó nagy csatában, ahol már nem csak családja, hanem a vámpírok és a vérfarkasok sorsa a tét.
    Tracker:bithorlo

    [​IMG]
     
  2. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jozsefke-re

    Szia Jozsefke!

    Te láttad ezt a filmet?

    Azért kérdezem,mert pár napja letöltöttem,és kíváncsi vagyok,hogy érdemes-e miel?bb megnéznem.

    Szeretem a komolyabb témát feldolgozó filmeket,és ráadásul a tartalomból,úgy ítélem meg,hogy ez megtörtént eseményt dolgoz fel(ami plusz pont),ami viszont óva int picit az az,hogy nincs igazán ismert f?szrepl?je,és nagyon ritkán fordul el? az,hogy megnézek ilyen filmet.

    Ajánlod nekem megnézésre,vagy valaki más aki már látta?
     
  3. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az él?halottak éjszakája - Újjáélesztés (2012)

    Az él?halottak éjszakája - Újjáélesztés
    (Night of the Living Dead 3D: Re-Animation) Nem 3D

    színes, magyarul beszél?, amerikai horror, 88 perc, 2012

    rendez?: Jeff Broadstreet
    forgatókönyvíró: Jeff Broadstreet, Robert Valding
    operat?r: Andrew Parke
    zene: Jason Brandt
    producer: Jeff Broadstreet
    vágó: Robert Valding

    szerepl?(k):
    Andrew Divoff (Gerald Tovar, Jr.)
    Jeffrey Combs (Harold)
    Sarah Lieving (Cristie Forrest)
    Robin Sydney (DyeAnne)
    Scott Thomson (Werner Gottshok)

    Gerald Tovar szokatlan örökséghez jut az apja révén: egy hullaház tulajdonosa lesz, amelyben a halottakon kívül veszélyes hulladékot is tárolnak. A mérgez? vegyi anyag valahogy szivárogni kezd, és eléri a holttesteket is, amelyek egymás után kelnek életre a kémiai reakció hatására. A zombihadsereg persze nem kíván örökre a h?t?kamrában maradni.(Tracker: nCore,Xider)
     
  4. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    A bosszú angyalai (2008)

    A bosszú angyalai
    (Solo quiero caminar)


    színes, magyarul beszél?, spanyol-mexikói krimi, 129 perc, 2008

    rendez?: Agustín Díaz Yanes
    forgatókönyvíró: Agustín Díaz Yanes
    zeneszerz?: Javier Limón
    operat?r: Paco Femenia
    producer: Eduardo Campoy, Pablo Cruz, José Manuel Lorenzo, Tadeo Villalba hijo
    vágó: José Salcedo

    szerepl?(k):
    Diego Luna (Gabriel)
    Ariadna Gil (Aurora Rodríguez)
    Victoria Abril (Gloria Duque)
    Elena Anaya (Ana)
    Pilar López de Ayala (Paloma Molina)
    Dagoberto Gama (Roberto)
    José María Yazpik (Félix)
    Everardo Arzate (Leonardo)
    Tenoch Huerta (David)

    Négy spanyol n?: Aurora, Gloria, Ana és Paloma elhatározza, hogy betörésekb?l él, majd amikor egy mexikói drogkeresked? banda vezére egyik társukat feleségül veszi és súlyosan bántalmazza, elhatározzák, hogy kirabolják és lelépnek a pénzzel. A m?velet nem veszélytelen, de gondosan megtervezik minden lépésüket. Az akció sikerrel jár, de nem mindenki számára.
    (Tracker: nCore)
     
  5. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Vérvadászok (2006)

    Vérvadászok
    (The Hamiltons)

    amerikai dráma, horror,thriller 86 perc, 2006 (18)

    rendez?: Phil Flores, Mitchell Altieri
    forgatókönyvíró: Mitchell Altieri, Phil Flores, Adam Weiss
    zeneszerz?: Nathan Montiel, Joshua Myers
    operat?r: Michael Maley
    producer: Mitchell Altieri, Phil Flores
    vágó: Jesse Spencer

    szerepl?(k):
    Joseph McKelheer (Wendell Hamilton)
    Cory Knauf (Francis Hamilton)
    Mackenzie Firgens (Darlene Hamilton)
    Samuel Child (David Hamilton)
    Rebekah Hoyle (Samantha Teal)

    Hamiltonék egy átlagos t?n? amerikai család. A szül?k váratlan halála után a legnagyobb fiú lesz a család vezet?je, ? gondoskodik három kisebb testvérér?l, Wendellr?l, Darlene-ról és Francisr?l. Wendell és Darlene ikrek, ?ket rázza meg legjobban a tragédia. ?k eddeig is örök különállók voltak és ez a helyzet csak tovább fokozódik. Francis, a legkisebb testvér egy kamerát talál szüleik holmijai között, amit használni kezd egy iskolai feladathoz, a családjáról készít filmet. Ezen filmecske segítségével ismerhetjük meg közelebbr?l Hamiltonékat, akik így már nem is olyan átlagosak, mint gondoltuk. (Tracker: Teracod)
     
  6. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    focinorbinak, rozsda es csont

    En is meg csak letoltottem , nem sikerult megneznem, de szerintem , ezt a filmet csak akkor nezem meg , amikor lesz ra hangulatom, a tema miatt, ami nagyon nyomasztoan hat, mert egy tragedia. ami tortent azzal a lannyal. Es a film is drama kategoria.
    Szerintem nezd meg elsonek , es aztan mond el , tenyleg nyomaszto a film, vagy inkabb" elni kezd a lany " oldala van jobban kihangsulyozva.
     
  7. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    klarensz-re

    Rendben!
    A te kedvedért,és kérésedre nagyon szívesen megteszem azt,hogy megnézem a napokban és véleményezem neked.(Ebben az esetben csak szubjektív véleményt tudok formálni,ezért nem kell kész pénznek venni)
     
  8. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re focinorbi

    En ugyan letoltottem a filmet de nem neztem meg meg.De a tartalom alapjan nem lehet rossz film. Max egyszer megnezed nem vesztel vele semmit...
     
  9. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Csodagyerek (2010)

    Csodagyerek
    (Boy Wonder)
    színes, magyarul beszél?, amerikai krimi, 96 perc, 2010

    rendez?: Michael Morrissey
    forgatókönyvíró: Michael Morrissey
    zeneszerz?: Irv Johnson
    operat?r: Christopher LaVasseur
    vágó: Doug Fitch, Ray Hubley

    szerepl?(k):
    Caleb Steinmeyer (Sean Donovan)
    Bill Sage (Terry Donovan)
    Tracy Middendorf (Mary Donovan)
    Zulay Henao (Teresa Ames)
    John Sharian (Joe)
    Daniel Stewart Sherman (Gary Stenson)
    James Russo (Larry Childs)


    Szörny? tragédia törte ketté Sean életét. Még iskolás volt, amikor brutális rablótámadás következtében elveszítette az édesanyját, majd az összetört, alkoholistává lett apja elhagyta ?t. Évekkel kés?bb a tizenhét éves, brooklyni kamasz még mindig képtelen megnyugodni, és f?leg megbocsájtani. Megszállottan keresi az anyja gyilkosát, hogy igazságot szolgáltasson. Sean kett?s életet él. Nappal csendes mintadiák, éjjel viszont a várost járja, hogy beteljesítse küldetését. Teresa Ames gyilkossági nyomozónak különös gyanúja támad. (Tracker: Deathlord)
     
  10. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    klarensz-re

    Szia klarensz!

    Az éjjel megnéztem a kedvedért ezt a filmet.
    Inkább az élni kezd a lány oldala van jobban kihangsúlyozva.
    Szerintem mindenképpen érdemes megnézni.
    Mostanában el?fordul párszor,hogy beletalálnak egy nagyon jó témába és alaptörténetbe(eebe a kategóriába tartozik pl. szerintem a Kényszerleszállás is),de véleményem szerint még többet kilehetett volna hozni bel?lük.
    Végig lekötött mindkét film,de a végén hiányérzetem maradt.
    Lehet az is,hogy csak én vagyok túl kritikus,azonban mivel filmgy?jt? vagyok,ezért van összehasonlítási alapom,és úgy gondolom,hogy régebben nagyobb hangsúlyt fektettek arra,hogy egy téma és a vele együtt járó tartalom átadásra kerüljön a f?szrepl?k által,és a vége is így együtt kerek legyen.
     
  11. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    focinorbi, rozsda es csont

    :tef293: Az este én is megnéztem , de csak félig sikerült, mert nagyon kés?n volt már, egész addig , amig már '' élni kezd a lány'' , már úszkál az oceánban...el?ször azt gondoltam , hogy olyan érzelg?s , love story -s drámai film lesz bel?le.
    Na de kb a film feléig , nagyon realisztikus ( ennyit láttam még csak), most érkeztem haza és megpróbálom megnézni a film másokdik felét ( sosem csinálok ilyesmit, nem szeretem megszakitani az elkezdett fonalat, csak kiváncsi lettem én is a filmre ).
     
  12. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    klarensz-re

    Realisztikus is fog maradni afel?l nyugodt lehetsz.
    A történet életszer?ségével nincs baj.
     
  13. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az újságos fiú (2012)

    Az újságos fiú
    (The Paperboy)
    Megjelenés éve: 2012
    DVD Megjelenés: 2013.03.13.
    Rendez?: Lee Daniels
    Szerepl?k: Zac Efron, Matthew McConaughey, Nicole Kidman, John Cusack, David Oyelowo
    Ország: USA
    Hossz: 107 perc
    Címkék: thriller //TARTALOM:


    Jack Jensen és újságíró bátyja, Ward, akik közösen nyomoznak egy halálsoron lév? férfi ügyében, akit véleményük szerint tévesen ítéltek el gyilkosságért. Az ügyben hamarosan azonban egyikük személyesen is érintetté válik: Jack beleszeret a n?be, akivel az elítélt romantikus kapcsolatot folytat. (Tracker : nCore)
     
  14. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    rozsda és csont, focinorbi

    Megvan a film, teljesen kerek a történet, mert egy nagyon sajátosan egyedi, különlegesen ritka balesetr?l van szó, és ahogyan kialakul a kapcsolat, lassan , mert más elvárások vannak a lány részér?l, és teljesen mások a fiú igényei.Hogyan is sikerül az összhangot megtalálni mindkettejüknek?
    Váratlan, a sors kegyetlen visszavágója , szinte megbünteti a fiatal apát, mivel nem kell?képpen figyelt a fiára ( és most szerintem éppen abban a szituációban a jégen ), ugyanis addigi mindennapos elfoglaltsága miatt , nem sikerült neki a fia nevelését követnie, egyszóval elhanyagolta. A sajnálatos baleset döbbenti rá , az élet múlandóságára, mert szinte elvesztette a fiát, és akkor kéri a lányt, hogy ne hagyja el.
    A történet úgy lesz kerek, hogy az élet megy tovább,a csont beforr, megygyúlnak a sebek, de a fájdalom visszatér , minden boksz ütésnél, ezért kell vigyáznia, hogyan üt ( na ez a jelképes dolog az életre értend? szerintem).:tef293:
    Talán ezért a film cime Rozsda és csont.
    A rozsda viszont, még mindig nem eléggé világos nekem.
    :tef293: ???
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    klarensz-re

    Bravo klarensz!

    Tökéletesen összefoglaltad a film lényegét!
    Amikor kérdeztem,hogy látta-e valaki,és mi a véleménye róla,akkor pontosan egy ilyent vártam volna el?zetesen.
    Ez egy filmelemzés és igazi VÉLEMÉNY,a sok korábban látottal ellentétben,ahol tetszett-nem tetszett,vagy megéri a mozijegy árát,avagy sem-formájú szubjektív állítás,vagy feltételezést olvastam.
    Ezzel kedvvet tudsz csinálni egy film megtekintéséhez,vagy akit nem érdekel a téma az meg tudja,hogy mire számíthat.
    A történet valóban kerek és életszer?.
    Nekem csak a végével kapcsolatban maradt hiányérzetem,mégpedig azért mert nem derült ki az egyértelm?en,hogy a srác végül is tartósan változtatni tud-e,és idomul-e a csajhoz úgy,hogy abból egy hosszútávú,normális tartalmas kapcsolat lehet-e,és jó apa válik-e bel?le? stb...(Abból,hogy kéri a lányt,hogy ne hagyja el,abból erre lehet következtetni,de a végén a meccs után ahogy távozik a srác ott a csaj sehol,úgyhogy...)

    A rozsda: ahogy a rozsda beleivódik bizonyos anyagokba,úgy ivódnak bele az emberbe is bizonyos dolgok,amik nagyon nehezen vagy egyáltalán nem "kopnak",vagy t?nnek el.(legyen szó pozitív,vagy negatív dolgokról egyaránt)Szerintem ezzel magyarázható a cím els? fele,és szintén passzol a filmhez.(Akár értelmezheted úgy is,hogy a srác a rozsda,ezért nem tudott változni-a csaj meg a csont,amely beforr-de mélyebb lélektani értelemben is helytálló a cím a film egész tartalmára nézve is)
     
  16. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Terminátor 3.: A gépek lázadása (2003)

    Terminátor 3.: A gépek lázadása
    (Terminator 3: Rise of the Machines)
    színes, magyarul beszél?, amerikai-német-angol akciófilm, 109 perc, 2003

    rendez?: Jonathan Mostow
    író: John D. Brancato, Michael Ferris, Tedi Sarafian
    forgatókönyvíró: John D. Brancato, Michael Ferris
    operat?r: Don Burgess, Adam Greenberg
    díszlettervez?: Jay Hart
    jelmeztervez?: April Ferry
    zene: Marco Beltrami
    producer: Mario Kassar, Hal Lieberman, Andrew G. Vajna, Colin Wilson, Joel B. Michaels
    látványtervez?: Jeff Mann
    vágó: Nicolas De Toth, Neil Travis

    szerepl?(k):
    Arnold Schwarzenegger (Terminátor)
    Kristanna Loken (T-X)
    Claire Danes (Kate Miller)
    Nick Stahl (John Connor)
    Mark Famiglietti (Scott Petersen)
    Michael Biehn (Kyle Reese)
    Earl Boen (Dr. Peter Silberman)


    Egy évtized telt el azóta, hogy John Connornak sikerült megakadályoznia azt a napot, amikor a Skynet csúcsfejlesztés? gépei öntudatra ébredtek, és a világ elpusztítására törtek. Connornak mára, 22 évesen sikerült tökéletesen köddé válnia, lehetetlen a nyomára bukkanni. Mindaddig, amíg egy napon a jöv?b?l el? nem bukkan a T-X, a Skynet eddigi legtökéletesebb, n?nek álcázott cyborg gyilkológépe, akit azzal a feladattal küldtek vissza az id?ben, hogy fejezze be el?dje, a T-1000 félbehagyott munkáját. Connornak egyetlen esélye korábbi ellenfele, akit ezúttal egy új feladattal küldtek vissza. (Tracker: Bithorlo)
     
  17. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Barbie és a rózsaszín balettcip? (2013)

    Barbie és a rózsaszín balettcip?
    (Barbie in the Pink Shoes)
    Megjelenés éve: 2013
    DVD Megjelenés: 2013
    Rendez?: Owen Hurley
    Szerepl?k: Ali Liebert, Bill Mondy, Lori Triolo, Teryl Rothery, Trevor Devall
    Ország: -
    Hossz: 75 perc
    Címkék: animáció, családi //
    Perdülj táncra Barbie varázslatos kalandjában, aki ezúttal Kristynt, a nagyratör? álmokat dédelget? balerinát alakítja! Abban a pillanatban, ahogy Kristyn felpróbál egy pár ragyogó balettcip?t, és legjobb barátn?je, Hailey a balett fantasztikus világába csöppennek. Ahhoz, hogy Kristyn legy?zhesse a gonosz Hókirályn?t, kedvenc balettjeiben kell táncolnia. Barbie csodás utazása a tánc világában olyan legendás el?adásokat vonultat fel mint a Giselle és A hattyúk tava, és megmutatja, hogy minden álmod valóra válhat, ha szívb?l táncolsz!

    Ha nem tévedek, talán ez az els? Barbie féle mese, amit Blu-ray -en is kiadtak. (Tracker: nCore)
     
  18. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:rozsda, focinorbinak

    Én nem találtam a rozsda megyarázatára sehogyan sem, viszont ebben a megfogalmazásban ahogyan hasonlitod Alit , igen lehet, hogy találó. A rozsda viszont felemészti az anyagot a végén, megsemmisiti, ezért nem tudtam sehová sem tenni.
    A film happy and -el végz?dik, hiszen ott van a lány mosolyogva a terem egyik sarkában, és a srác a fiával kézenfogva együtt távoznak ugyan, de az ajtóban megfordul a kisfiu, visszatekint a lányra, aki utánuk megy , és kint csatlakozik hozzájuk.
    Megy tovább az Élet.
     
  19. rambo / Guest

    http://torrent-empire.me/kepfel/di/O6OW/43676408.jpg
    az öt .shaolin.mesterhttp://torrent-empire.me/kepfel/di/9NTX/Az-ot-shaolin-mester--i79238.jpghttp://torrent-empire.me/kepfel/di/OYQ9/Az-ot-shaolin-mester--i79245.jpgszínes, hongkongi-tajvani akciófilm, 105 perc, 1974

    rendező: Cheh Chang
    forgatókönyvíró: Kuang Ni
    zeneszerző: Yung-Yu Chen
    operatőr: Mu-To Kung
    vágó: Ting Hung Kuo

    szereplő(k):
    David Chiang (Hu Te-Ti)
    Lung Ti (Tsai Te-Chung)
    Sheng Fu (Ma Chao-Hsing)
    Kuan-Chun Chi (Li Shih-Kai)
    Fei Meng (Fang Ta-Hung)


    Miután újra meg újra alulmaradnak a Qing félelmet nem ismerő kung fu harcosaival szemben, öt shaolin szerzetes elhatározza, hogy visszatérnek egykori templomuk romjaihoz - melyet a Qing katonái pusztítottak el-, hogy hosszas gyakorlással tökélyre fejlesszék harcművészeti tudásukat, és megbosszulják lerombolt templomukat és halott testvéreiket.

    [video=youtube;mzPyDqTDOeE]https://www.youtube.com/watch?v=mzPyDqTDOeE[/video]
     
  20. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fekete Villám avagy Zúg a Volga (2009)

    Fekete Villám avagy Zúg a Volga
    (Chernaya Molniya/Black Lightning)
    színes, orosz akciófilm, 2009

    rendez?: Aleksandr Voytinskiy, Dmitriy Kiselev
    forgatókönyvíró: Dmitriy Aleynikov

    szerepl?(k):
    Grigoriy Dobrygin (Dima)
    Ekaterina Vilkova (Nastya)
    Viktor Verzhbitskiy (Kuptsov)
    Valeriy Zolotukhin (Perepelkin)
    Juozas Budraitis (Elizarov)

    Egy középiskolás fiú élete egy csapásra a feje tetejére áll, mikor kiderül, hogy az édesapjától kapott leharcolt vén csotrogány valójában igazi csodajárgány, amely képes repülni. Mikor egy tragédia válaszút elé sodorja, a fiú úgy dönt, hogy felveszi a Fekete Villám nevet, és harcba indul a b?nözés ellen, ezzel hamarosan nemzeti h?ssé válik. Igen ám, de azt nem is sejti, hogy nyomában gonosz er?k gyülekeznek, melyek a kocsiját akarják és semmit?l sem riadnak vissza azért, hogy megszerezzék - akár a várost is lerombolják, ha ez kell. Timur Bekmambetov, a Wanted rendez?je áll eme pörg?s és akciódús kalandfilm hátterében, melynek létrehozásában A Bourne rejtély kaszkad?rcsapata és a Wanted trükk specialistái segédkeztek.

    Tracker: nCore.cc (szerintem máshol is fent van..)