Filmajánló

A témát ebben részben 'Filmekkel, sorozatokkal kapcsolatos beszélgetések' Endless hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 02..

  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Országúti bordély

    Országúti bordély (Love Ranch)


    színes, fekete-fehér, magyarul beszél?, amerikai romantikus dráma, 113 perc, 2010

    rendez?: Taylor Hackford
    forgatókönyvíró: Mark Jacobson
    zeneszerz?: Chris Bacon
    operat?r: Kieran McGuigan
    producer: Lou DiBella, Taylor Hackford, Marty Katz, David Bergstein
    vágó: Paul Hirsch

    szerepl?(k):
    Helen Mirren (Grace Bontempo)
    Joe Pesci (Charlie Bontempo)
    Sergio Peris-Mencheta (Armando Bruza)
    Gina Gershon (Irene)
    Taryn Manning (Mallory)
    Scout Taylor-Compton (Christina)
    Bai Ling (Samantha)

    Grace és Charlie Bontempo nyitják meg Nevada állam els? legális bordélyházát. A Reno határában álló m?intézményen túl azonban Charlie a profi ökölvívás világában is vállalkozni akar, így kerül hozzájuk a nehézsúlyú argentin bokszoló, Armando Bruza. Grace elejét?l fogva ellenzi a dolgot, de végül megragadja a nála jelent?sen fiatalabb férfi vonzereje. Charlie viszont nem az az ember, aki el tudja viselni, hogy egy szerelmi háromszögtörténet vesztes szerepl?je legyen...

    Tracker: Bithorlo
     
  2. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Torrente 4

    Torrente 4




    színes, magyarul beszél?, spanyol akció-vígjáték, 93 perc, 2011

    rendez?: Santiago Segura
    forgatókönyvíró: Santiago Segura
    zeneszerz?: Roque Banos
    operat?r: Teo Delgado
    producer: Mercedes Gamero, María Luisa Gutiérrez, Santiago Segura
    vágó: Alejandro Lázaro

    szerepl?(k):
    Santiago Segura (Torrente)
    Javier Gutiérrez (Solís)
    Carlos Areces (zenész)
    Goyo Jiménez (Rocamora)
    Maria Lapiedra (Melanie Rocamora)
    Fernando Esteso (Cuadrado)
    Kiko Rivera (Julito Rin Rin)

    szinkronhang:
    Csuja Imre (Torrente magyar hangja)
    Stohl András
    Czet? Roland
    Harsányi Gábor
    Barbinek Péter

    Torrente elvállal egy ügyet, amely balul sül el, ezért börtönbe kerül. Természetesen odabent csak egy cél hajtja, hogy tisztázhassa a nevét, kiderítse, ki juttatta börtönbe, és megtorolja azt. Ehhez azonban meg kell szöknie a börtönb?l, amihez kedvenc filmje (Menekülés a gy?zelembe) történetét hívja segítségül: focimeccset szervez a rabok és a börtön?rök között. Majd elindul a Torrente-féle bosszúhadjárat: szem, testnedv nem marad szárazon.

    Tracker: Bithorlo
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kapuzárás

    Kapuzárás (Save the Date)


    színes, magyarul beszél?, amerikai romantikus vígjáték, 2012

    rendez?: Michael Mohan
    forgatókönyvíró: Michael Mohan, Jeffrey Brown
    zeneszerz?: Hrishikesh Hirway
    operat?r: Elisha Christian
    producer: Jordan Horowitz, Michael Huffington, Michael Roiff
    vágó: Christian Masini

    szerepl?(k):
    Geoffrey Arend (Kevin)
    Lizzy Caplan (Sarah)
    Mark Webber (Jonathan)
    Alison Brie (Beth)
    Timothy Busfield (Benjie)
    Melonie Diaz (Isabelle)
    Grant Harvey (Trevor)
    Gigi Bermingham (Mama)
    Martin Starr (Andrew)

    Kevin megissza a levét annak, hogy rosszul id?zítette házassági ajánlatának bejelentését. A függetlenségét mindenél többre tartó Sarah nemcsak visszautasítja, de szakít vele. Sarah a n?véréhez, Beth-hez fordul segítségért, ám ? túlságosan el van foglalva a saját esküv?jének részleteivel. Kevin barátjához, Andrew-hoz készül férjhez menni, a két férfi egy bandában zenél. Amikor Sarah újra intenzív románcba bonyolódik az imádnivaló Jonathannal, arra kényszerül, hogy felülvizsgálja az elkötelezettségr?l való nézeteit.

    Tracker: nCore
     
  4. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Django elszabadul

    Most néztem meg és le kell írnom, hogy bár nem vagyok nagy Tarantino rajongó, s?t némelyik filmje még idegesít? is volt számomra, de ez nem volt semmi!
    Leginkább a humora fogott meg, de a zenéje sem volt rossz!
    Na és persze fröcsög a vér, ahogy azt Tarantino-tól megszokhattuk, az ilyen jelleg? filmekben - bár ezen a téren talán a Kill Bill-t nem múlta felül... :tef293:
     
  5. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Modern Pygmalion

    Modern Pygmalion
    (The Makeover)


    színes,magyarul beszél? amerikai vígjáték, 92 perc, 2013
    Dolby Digital

    rendez?: John Gray
    forgatókönyvíró: C. Jay Cox
    operat?r: James Chressanthis
    zene: Michael A. Levine
    executive producer: Brent Shields
    látványtervez?: Stephen Marsh
    vágó: Michael N. Knue

    szerepl?(k):
    Julia Stiles (Hannah)
    Camryn Manheim (Colleen)
    David Walton (Elliot)
    Frances Fisher (Allie Doolittle)
    Nada Despotovich (Wilma)

    Hannah Higgins professzor képvisel?nek jelölteti magát, hogy majd támogathassa az oktatási reformot. Egyetlen gond, hogy túl okos, az egyszer? bostoni választópolgár nem érti a nyelvezetét, nem tud vele azonosulni. A következ? választáson ezért Higgins és az üzlettársa, Colleen Pickering úgy dönt, hogy egy helybélivel próbálkoznak. Ki is nézik a sörszállító Elliot Doolittle-t, aki egyszer? fickó, helyi kiejtéssel. Hannah kezelésbe veszi Elliotot, hogy úriembert faragjon bel?le. G.B. Shaw darabjának fordított változata.

    Tracker: nCore,Bithorlo,the1st
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A kincses sziget

    A kincses sziget
    (Treasure Island)


    színes, magyarul beszél?, ír-angol-amerikai kalandfilm, 180 perc, 2012

    rendez?: Steve Barron
    író: Robert Louis Stevenson
    forgatókönyvíró: Stewart Harcourt
    zeneszerz?: Antony Genn, Martin Slattery
    operat?r: Ulf Brantas
    producer: Laurie Borg, Alan Moloney
    vágó: Alex Mackie

    szerepl?(k):
    Donald Sutherland (Flint)
    Rupert Penry-Jones (Squire Trelawney)
    Elijah Wood (Ben Gunn)
    Toby Regbo (Jim Hawkins)
    Eddie Izzard (Long John Silver)
    Daniel Mays (Dr. Livesey)
    Shirley Henderson (Meg Hawkins)
    Sean Gilder (Fekete Kutya)
    David Harewood (Billy Bones)

    Jim, édesanyjával vezeti a bristoli kiköt?város környékén fekv? fogadójukat. A kutya sem száll meg náluk, és amúgy is tartozásuk van, ami a jöv?re nézve a teljes elszegényedéshez vezethet. Majd hirtelen a fiatal legény ölébe hullik a megoldás. A rettegett kalóz, Flint kapitány (Donald Sutherland) által készített térkép kerül a birtokába, ami a kegyetlen rablások és véres leszámolásokból szerzett kincsek rejtekhelyét mutatja. Nem is kell több a lelkes fiatalembernek, ahhoz hogy hipp-hopp a tengeren találjuk, ahol megkezd?dik a hajsza a rég elveszettnek hitt kincs után.

    Tracker: nCore,Bithorlo
     
  7. Etka /

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    313
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Gingerclown 3D


    Tartalom

    Egy csapat Los Angeles-i középiskolai diák iskola utáni szabadidejét tölti a Hollywood-i hegyek közelében, amikor váratlanul összetalálkoznak a biciklijét tekerő, hazafelé tartó Sam Tully-val, az iskola közismert lúzerével. Sam egy átlagos tinédzser aki bármit megtenne annak érdekében, hogy Jenny, - az iskolai focicsapat quarterbackjének, Biff-nek a barátnője - felfigyeljen rá. Biff és a haverjai eltökélten győzködik Sam-et, hogy menjen be az elhagyatott vidámparkba és bizonyítsa rátermettségét egy beavatási ceremónia keretében, ahol fődíjként akár a lány is az övé lehet. Sam el adja a kihívást, de Jenny nem hagyja, hogy egyedül vágjon neki a kalandnak és utána megy a vidámparkba, maga mögött hagyva Biff-et és a feldühödött bandát. Azonban az ominózus, évek óta elhagyatott park, a sötétség leple alatt furcsa meglepetéseket tartogat a fiatalok számára. Olyan lényeket akik amellett, hogy mindíg képesek időt szakítani bizonyos tudományos elméletek megvitatására és egymás bosszantására, rendkívüli módon élvezik ártatlan áldozataik kínzását is. Ezek a szörnyek nagy élvezettel hajkurásszák áldozataikat és igyekeznek velük a lehető legszórakoztatóbb módon végezni. Letépni a fejüket és játszadozni a koponyájukkal, vagy csak elbeszélgetni arról, hogyan szeretnék eltölteni életük utolsó perceit. Szerencsére főszereplőink nem veszítik el egykönnyen a fejüket és amíg a rejtélyes Gingerclown és csatlósai elől menekülnek, megtalálják a módját, hogy bosszút álljanak a park lakóin és elmeneküljenek a vészjósló helyről...vagy mégsem?


    http://www.youtube.com/watch?v=0WiwfsNOWNM
     
  8. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Django elszabadul -re

    Üdv barátom!

    Most feladtad a leckét,mert egy haverom kedveli Tarantinot,de ezt a filmet megtekintve,azt mondta,hogy egy túlnyújtott(mivel állítása szerint majd 2.5 órán keresztül próbálják kiszabadítani a csajt)modern Isaura történet.
    Akkor úgy döntöttem,hogy nem töltöm le,de úgy látom,hogy te meg igen jó véleménnyel vagy róla,és már több esetben meggy?z?dtem arról,hogy filmizlés szemponjából nem állunk távol egymástól,ezért teszek egy próbát vele.
     
  9. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Gondolkozz pasiaggyal!

    Gondolkozz pasiaggyal! (Think Like a Man)



    színes, magyarul beszél?, amerikai vígjáték, 2012

    rendez?: Tim Story
    író: Steve Harvey
    forgatókönyvíró: Keith Merryman, David A. Newman
    zeneszerz?: Christopher Lennertz
    operat?r: Larry Blanford
    producer: William Packer
    vágó: Peter S. Elliot

    szerepl?(k):
    Michael Ealy (Dominic)
    Meagan Good (Mya)
    Regina Hall (Candace)
    Jerry Ferrara (Jeremy)
    Arielle Kebbel (Gina)
    Taraji P. Henson (Lauren)
    Chris Brown (Alex)
    Kevin Hart (Cedric)
    Gabrielle Union (Kristen)


    A történet négy párról szól. A kapcsolataik hatalmi egyensúlya felborul, amikor a négy n? úgy gondolja, hogy a gyakorlatban is kipróbálja a társkapcsolatokról szóló népszer? könyvben olvastakat. Steve Harvey Viselkedj úgy mint egy hölgy, gondolkozz úgy, mint egy férfi cím? könyve segít abban, hogy a n?k megtudják, mit akarnak a férfiak, hogyan lehet fölébük kerekedni. Ám a párjaik hamarosan rájönnek erre, és kidolgoznak egy tervet, hogy mindezt a maguk javára fordítsák. Kezdetét veszi a nemek csatája.

    Tracker: nCore,the1st
     
  10. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Django-focinorbi-re

    Üdv focinorbi!

    Remélem nem fogsz csalódni!

    Valóban majdnem 2 és 3/4 órás a film, de csak egy-két olyan alkalom volt, hogy kezdtem unni, viszont ezek az alkalmak nem tartottak sokáig, mert ismét "felpörögtek" az események...

    Ami engem nagyon megfogott, az a f?szerepl? Christoph Waltz által alakított karakter. (Bár a legjobb mellékszerepl?nek járó Oscart, Golden Globe-ot, és BAFTA-díjat zsebelte be az alakításért, de számomra ? a f?szerepl?, míg Jamie Foxx által alakított Djangot címszerepl?nek mondanám.) Az az elegáns magabiztosság, az a szöveg, ahogy megmagyarázza a szituációkat nagyon tetszett, és jókat röhögtem... :tef293:

    Isaura (bár láttam gyerekkoromban az egész sorozatot - miket nem néztem én anno... :tef293: ) viszont egy percig sem jutott eszembe... :tef293:

    És Samuel L. Jackson karaktere is nagyon jól kitalált. Jók a szövegei - bár csak a film utolsó harmadában van szerepe...

    Jó szórakozást a filmhez!
     
  11. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Beautiful Creatures - Leny?göz? teremtmények

    Lenyugozo.teremtmenyek.2013.BRRip.XviD.MD.HUN.RNI-muxuj


    Tracker; 1st - BitHorlo - SWZ - stb minden valamire való trackeren ... ​

    Gatlin nev? kisvárosba újonnan érkez? Lena Duchannes (Alice Englert) hamar felkelti Ethan Wate (Alden Ehrenreich) érdekl?dését. A fiú elvágyódik a szerinte reménytelenül unalmas városkából, ám rövid id?n belül annyi izgalom zúdul rá, amennyire sosem számított: Lena ugyanis természetfeletti képességekkel bír. Lena és Ethan bimbozó szerelmét Lena családjának sötét öröksége is veszélyezteti, és hogy a lány Igéz?, akinek a tizenhatodik születésnapján örökre eld?l: a Fényé vagy a Sötétségé lesz-e, a jó vagy a gonosz oldalára áll-e.


    [​IMG]



    Rendez?: Richard LaGravenese
    Szerepl?k: Alden Ehrenreich, Alice Englert, Jeremy Irons, Viola Davis, Emmy Rossum
    M?faj: dráma, fantasztikus, romantikus


    http://www.imdb.com/title/tt1559547/

    http://www.port.hu/beautiful_creatures_-_lenyugozo_teremtmenyek_beautiful_creatures/pls/w/films.film_page?i_film_id=133998
     
  12. frediw / Guest

    Gengszterosztag


    Gengszterosztag (Gangster Squad)

    [​IMG]

    Színes, amerikai krimi, 115 perc, 2012

    rendez?: Ruben Fleischer
    forgatókönyvíró: Will Beall, Paul Lieberman
    zeneszerz?: Carter Burwell
    operat?r: Dion Beebe
    producer: Dan Lin, Kevin McCormick, Michael Tadross
    vágó: James Herbert, Alan Baumgarten

    szerepl?(k):
    Josh Brolin (John O'Mara ?rmester)
    Ryan Gosling (Jerry Wooters ?rmester)
    Sean Penn (Mickey Cohen)
    Emma Stone (Grace Faraday)
    Giovanni Ribisi (Conway Keeler)
    Mireille Enos (Connie O'Mara)
    Robert Patrick (Max Kennard)
    Anthony Mackie (Coleman Harris)

    Los Angelesnek volt már királya. Mickey Cohen (Sean Penn) korlát és gátlás nélkül uralkodott a városon. A negyvenes-ötvenes években a kábítószer- és fegyverkereskedelem, a kuplerájok és a tiltott játékbarlangok mind neki adóztak. De nemcsak a b?nöz?k voltak az alattvalói; a rend?rség és a politikusok is az udvartartásába tartoztak. A gengszterf?nök uralmának alig volt határa. Csupán néhány ?rült, vakmer? zsaru hitte azt, hogy meg kell ?t állítani. John O'Mara (Josh Brolin) és Jerry Wooters (Ryan Gosling), az LAPD veteránjai: ?k még hisznek abban, hogy ez a város nem a maffiáé, és nekik az a dolguk, hogy a tisztességet védjék.

    Bemutató dátuma: 2013. január 31.

    Traker bithorlo
     
  13. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Gengszterosztag

    Üdv frediw!

    Egy b? héttel korábban focinorbi már szerepeltette ezt a filmet ebben a topicban. De sebaj! Inkább kétszer, mint egyszer se! :tef293:

    Ráadásul éppen most néztem meg, tehát kapóra jött, így hozzá is szólok.

    Bár nem rajongok a gengszteres filmekért, de a film tetszett. Jó kis kikapcsolódás b? másfél órára. Van benne sok-sok lövöldözés, autós üldözés, bunyó, jó zene, és minden, ami kell egy gengszteres filmbe.

    A sztori nem újdonság. Létrehoznak egy "titkos csapatot" megbízható, tökös zsarukból, mert törvényes eszközökkel tehetetlenek a b?nöz?kkel szemben.
    Az újdonság, hogy mindezt a világháború utáni Amerikában, a helyi gengszterf?nök és bandája ellen.

    És a jófiúk, meg a rosszfiúk összecsapnak, röpködnek a golyók, k? kövön nem marad...

    A terv kivitelezésében van egy óriási hiba, ami el?segíti az osztag lebukását (még nekem is felt?nt, nemhogy a gengszterf?nöknek :tef293: ), de ez kell ahhoz, hogy bonyolítsák egy kicsit a cselekményt, és legyen benne egy kis dráma... :tef293:

    Sean Penn pedig jól alakítja a gengszterf?nököt...

    A lényeg, hogy aki egy kis kikapcsolódásra, könnyed izgalomra vágyik, nyugodtan nézze meg...
     
  14. frediw / Guest

    Tudom nem újdonság

    Szia skywalker357.
    Tudom nem újdonság.De mivel most találtam ra magyar szinkronnal, gondoltam mást is érdekli ,meg nem neztem meg,de megnézem mert jo a értékelése :tef344:
     
  15. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    frediw-re

    Üdv frediw!

    A félreértések elkerülése végett, leírom, hogy nem akartam sem bántó sem kioktató lenni. S?t, azzal sincs gond, hogy egy film többször bekerül ide. Hiszen kinek van ideje visszanézni, hogy valaki szerepeltette már az adott filmet, vagy nem...
    Én is csak azért emlékeztem rá, mert akkor töltöttem le, amikor focinorbi írt róla.
    És, ahogy írtam is, nagyon jó volt az id?zítésed, mert ma délután néztem meg és gondoltam, hogy írok véleményt a focinorbi hozzászólásához, amikor megláttam, hogy te is ajánlod. Így a frissebb ajánláshoz írtam. :tef293:

    A filmhez pedig jó szórakozást! :tef293:
     
  16. frediw / Guest

    Ezért haragudni?

    Ezért haragudni?Remélem viccelsz
    [@skywalker357]
     
  17. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ezért haragudni?-re

    Örülök neki, ha így gondolod. :tef161: Nagy k? esett le a szívemr?l... :tef293:

    Azért írtam mert még nem igazán "ismerjük" egymást. Viszont ismerek olyanokat - nem az oldalon lév?kr?l van szó, aki már ennyiért is megsért?dnének...

    Ha ezek után ilyet írnék azt természetesen viccnek fogom szánni... :tef293:
     
  18. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    frediw,skywalker-re vélemény

    Sziasztok!

    Szerintem mindkett?tök rendben csinált mindent.Frediw berakta ide,mert most látta,hogy felkerült az oldalakra,valamint új film,nagy színészekkel.(Járhat úgy is valaki,hogy mivel nem követi mindennap a torrentoldalakon a filmeket,ezért nem is tud róla,hogy már korábban is felkerült)Amit én betettem a filmet az meg már szerintem nincs is itt az els? oldalon,ezért lehet,hogy hiába lett volna hozzáírva,már nem találta volna senki,mert nem az jutott volna eszébe,hogy nézzen vissza a második oldalra,hanem azt gondolta volna,hogy törölve lett valamiért a hozzászólás.(Jó döntés volt frediwt?l)

    Skywalker barátom te meg nagyon jól tetted,hogy írtál véleményt róla,mert ezzel támpontot adsz mindenki számára,akit érdekel,hogy érdemes-e letölteni és megnézni neki a filmet.
    Amit megnézek arról,ebb?l az okból kifolyólag én is szoktam írni,de nagyon válogatós vagyok és kevés új filmet töltök és nézek meg,ezért írtam többször is,hogy a régebbi filmek terén még aktívabban segítségére tudok lenni valakinek,ha érdekli a véleményem,de azért volt és lesz az újak között is,amit megnézek.
     
  19. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re;re;re frediw, skywalker357, focinorbi

    Milyen jo, hogy kommentelitek, mert igy kedvet kaptam, hogy letoltsem es hetvegen megnezzem, pedig nem szoktam gengszter temat nezni.
    Kosz Mindenkinek :tef293:

    Udv.
    klarensz
     
  20. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Modern Pygmalion-re

    Sziasztok!

    Megnéztem ezt a filmet,mert Julia Stiles egy általam szimpatikusnak és tehetségesnek tartott fiatal színészn?,és kiváncsi voltam arra,hogy mit sikerül alkotnia.
    A film m?fajilag nehezen meghatározható(vígjátékként definiálják,de az meg túlzás).Egy "limonádéfilm"(a szónak nem rossz értelmébe véve)
    A film lényege,hogy Julia Stiles filmbéli karakterének nem sikerül megnyernie a képvisel?választást,mert bár az elveivel lenne esélye a gy?zelemre,de a karaktere nem szimpatikus az emberek számára.Ezen okból kifolyólag kiszemelnek egy parasztosan beszél?,egyszer? munkásembert,aki szimpatikusabb a nép számára,hogy az elveiket képviselve megnyerje a választást.
    Aki egy könny? kikapcsolódásra vágyik annak egyszeri megnézésre szerintem érdemes a film.
    Julis Stilesnak szerintem nemigazán állt jól ez a szerep,de voltak a filmben olyan mellékszrepl?k ,akik nagyon jól hozták az általuk megformált karaktert,ami passzolt is hozzájuk.