Filmajánló

A témát ebben részben 'Filmekkel, sorozatokkal kapcsolatos beszélgetések' Endless hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 02..

  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    klarensz-re

    Egyetértek veled,mert ugyanezt írtam én is,hogy ebben a formában,ahogyan azt a filmben prezentálták nem történhettek az események.(Nem ez az egyetlen hihetetlen számomra a filmben,hogy a szök?áran úszik valaki,pláne egy gyerek)
    Én úsztam már brutálisan er?s sodrásban több kilómétert és elég jelent?s örvénybe is beleúsztam ami már megfoghatja egy kicsit az embert.Hallottam olyanról is esetr?l,hogy van akit állítólag le is húzott az örvény,na az meg a lónak a másik oldala,mert azt megint csak hihetetlen túlzásnak gondolom.
     
  2. diglo /

    Csatlakozott:
    2013. június 09.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    film

    Hali!

    Valyon Jasons Sthatham filmje a Parker mikor kerülhet fel magyar szinkronnal torrentoldalra?
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Stoker -re

    Sziasztok!

    Kár volt kapkodni a letöltéssel,mert már fel is került szinkronosan az oldalakra.
    Ilyennel még nem találkoztam,ezért ezután biztosan fogok várni egypár napot miel?tt letöltök valamit.

    Megnéztem a filmet és nem akarom senki kedvét elvenni,de számomra kimondottan csalódást okozott,pedig mind az el?zetes értékelések és a tartalom,valamint a dráma és a thriller m?faj keveréke arra sejtetett következtetni,hogy nem kell el?zetes véleményt kérnem senkit?l aki látta,mert ezzel a filmmel én biztosra megyek.

    Az egész film lényegét és cselekményét pár mondatban össze lehetne foglalni.
    Aki szívszorító drámára,vagy izgalmakkal teli eseménydús thrillerre számít az szintén nagyot fog csalódni,mert egyiket sem kapja meg a filmt?l.
    Lehet azzal érvelni,hogy a feszültséget végig fenntartja,de számomra az okozta a feszültséget,hogy amikor már arra számítottam,hogy felpörögnek az események,akkor ez mégsem következett be soha.
    Kitalálhatják azt is,hogy m?vészfilm,de akkor ne határozzák meg m?fajilag thrillernek,mert abban a kategóriában nem létezik ilyen.
     
  4. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Stoker

    Osztom , nagyjából két perces film volt nálam .:tef293:
     
  5. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Stoker-rere

    Üdv!

    Egyet értek veled barátom. Nagyon vontatott volt az egész, és amikor igazán kezdett "thrilleresedni", már vége is lett a filmnek. A végével kellett volna kezdeni. Pontosabban azzal is kezdték, de nem kellett volna ezt követ?en az el?zményeket "elmesélni" másfél órán át, hanem helyette folytatni kellett volna, és esetleg néha visszautalni. Na akkor thriller lett volna...
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Dark.Circles

    Dark.Circles



    Dark.Circles.2013.HunSub.Xvid-AXL

    Rendez?: Paul Soter
    Szerepl?k: Brett Beoubay, Ashley Braud, Philippe Brenninkmeyer, Rebecca Collins, Jenn Foreman
    M?faj: horror

    Alex és Penny a városból vidékre menekülnek újszülött csecsem?jükkel, hogy végre nyugalmat találjanak. Azonban a furcsa ház olyan dolgokat hoz ki bel?lük, amelyre sohasem számítottak.

    Tracker: Bithorlo
     
  7. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Blood

    Blood



    Blood
    Angol thriller
    2012


    Rendezte: Nick Murphy
    Szerepl?k:
    Paul Bettany - Joe Fairburn
    Mark Strong - Robert Seymour
    Brian Cox - Lenny Fairburn
    Stephen Graham - Chrissie Fairburn
    Zoe Tapper - Jemma Venn
    Ben Crompton - Jason Buleig


    Joe és a testvére, Lenny egy lány megölésének ügyében nyomoz.
    Joe-t felkavarja az eset, mert az áldozat egyid?s a lányával.
    A két testvér kiviszi a gyanúsítottat egy szigetre,
    hogy vallomásra bírják, de a dolog rosszul sül el...
    MAGYAR FELIRAT MELLÉKELVE!!!!

    Tracker: Bithorlo
     
  8. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:Stoker

    sziasztok

    Én Nicole Kidman miatt töltöttem le a filmet..de amit itt leirtok, hát akkor, nem nagyon fogok sietni a megnézésével...majd ráér megnézni filmek közé sorolom be.
     
  9. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A hallgatás szabálya -re

    Sziasztok!

    Megnéztem a filmet és azt kell mondanom,hogy ez a stokerral ellentétben kimondottan tetszett.
    Én politikai-dráma-thrillerként határoznám meg a m?faját,ami már eleve magában hordozza a film sokszín?ségét.

    A sztori jó,a film eseménydús és végig leköti az ember figyelmét,valamint a színészi alakítások is rendben vannak,még a kislány is rendkívül hitelesen játszotta a szerepét.
    Redfordon és Noltén most már meglátszik a kor,ezen már a profi sminkmesterek sem tudtak segíteni.

    A film legnagyobb tanulsága számomra az,hogy egy a mindvégig az elveinek él? és ezért mindenr?l lemondó,valamint mindent feláldozó ember(akivel nem biztos,hogy mindenki egyetért és azonosul,de az biztos,hogy aki normál gondolkodással bír az tiszteli az erre képes embereket) hajlandó-e mindent semmissé tenni a lelkiismeretére hallgatva,és helyesen cselekedni.

    Megtekintését a m?faj kedvel?inek mindenképpen ajánlom,de szerintem senkinek nem okoz csalódást a film.
     
  10. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    A hallgatás szabálya -re re

    Üdv!

    Valahogy még elkerült engem ez a film.
    De, mert adok a véleményedre, biztos vagyok benne, hogy hamarosan letöltöm, és meg is nézem...
     
  11. Etka /

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    313
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hogyan nevezzelek



    [​IMG]
    Közös vacsorára készül egy baráti társaság, amelyen egyikük elújságolja, hogy születendő gyermeke fiú lesz.
    A hírt kitörő örömmel fogadják a barátok, ám amikor megtudják, hogy szülei Adolfnak (egészen pontosan Adolphe-nak) neveznék el, elszabadulnak az indulatok. A keresztnévadás körüli parázs vita régmúlt sérelmek és mélyen őrzött titkok sorát hozza felszínre, fergeteges helyzetkomikumokkal megajándékozva az önfeledten szórakozó nézőt. Kiderül, közel sem csak a névadás osztja meg a társaságot, s az este folyamán megnevettető szituációkban egytől-egyig megtanulják, hogy mi az igazi szeretet és barátság.
    Matthieu Delaporte saját, nagysikerű színdarabját adaptálta vászonra Alexandre de La Patellière közreműködésével. A Hogyan nevezzelek? az első pillanattól az utolsóig féktelen humorral és jókedvvel szórakoztatja a nézőt.

    http://www.youtube.com/watch?v=99T-OsA5i1I
     
  12. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Napos oldal-re-re

    Sziasztok!
    Szia focinorbi! :tef293:

    Köszi az ajánlást!
    A film már megvan. Megnézni még nem volt id?m.Talán hétvégén...
    Ajánlásod alapján, kellemes kikapcsolódásnak ígérkezik.
     
  13. Etka /

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    313
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    [h=3]Heti premierek[/h][​IMG][h=2]Szemfényvesztők[/h]amerikai - francia
    thriller
    Bemutató: 2013. június 13.

    Főszereplő:
    Morgan Freeman (Thaddeus Bradley), Mark Ruffalo (Dylan Hobbs), Jesse Eisenberg (Michael Atlas), Rendező: Louis Leterrier

    A világ legjobb illuzionistának egy csapata bankot rabol, de nem is akárhogyan: a mindenkit megtévesztő műsorszámuk végeztével a közönség sorai közé szórják a megszerzett pénzt. Az FBI értetlenül áll az agyafúrt attrakció előtt, nem is sejtve, hogy egy sokkal nagyobb dobásra ...

    http://www.youtube.com/watch?v=MX1X4yyXGxY
     
  14. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Senki többet

    Senki többet (La migliore offerta / The Best Offer)



    színes,magyar feliratos olasz romantikus dráma, 124 perc, 2013

    rendez?: Giuseppe Tornatore
    forgatókönyvíró: Giuseppe Tornatore
    zeneszerz?: Ennio Morricone
    operat?r: Fabio Zamarion
    producer: Isabella Cocuzza, Arturo Paglia
    vágó: Massimo Quaglia

    szerepl?(k):
    Geoffrey Rush (Virgil Oldman)
    Jim Sturgess (Robert)
    Sylvia Hoeks (Claire)
    Donald Sutherland (Billy Whistler)
    Philip Jackson (Fred)
    Dermot Crowley (Lambert)
    Liya Kebede (Sarah)


    Virgil Oldman (Geoffrey Rush) egy hóbortos és magányos értelmiségi férfi, aki képtelen közel kerülni embertársaihoz, különösen, ha n?r?l van szó. Megszállottan ragaszkodik viszont szakmájához, Virgil ugyanis árverésvezet? és egyben a m?vészetek szakért?je. Senki emberfiával nem ápolt még közeli kapcsolatot, még egyetlen barátjával, Roberttel (Jim Sturgess), a fiatal restaurátorral sem. A férfi hatvanharmadik születésnapján aztán kap egy telefonhívást egy titokzatos fiatal n?t?l, aki arra kéri, hogy bonyolítsa le családja m?vészeti ereklyéinek eladását. Virgil beleszeret a visszahúzódó lányba, ám számára is furcsa érzelmeit képtelen kimutatni. Végül Robert segít neki a hódításban, ám nincs könny? dolga, hiszen egy különc férfi szeretné elnyerni egy olyan lány szívét, aki fél a világtól. Ebben az érzelmi sakkjátszmában azonban Virgil olyan szenvedélyeket él át, melyek végleg kirántják ?t eddigi szürke létezéséb?l.

    Tracker: Bithorlo
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Gyötrelmes csapda

    Gyötrelmes csapda (Brake)



    színes, magyarul beszél?, amerikai thriller, 92 perc, 2012


    rendez?: Gabe Torres
    forgatókönyvíró: Timothy Mannion
    zeneszerz?: Brian Tyler
    operat?r: James Mathers
    producer: Gabe Torres, James Walker, Nathan West
    vágó: Sam Restivo

    szerepl?(k):
    Stephen Dorff (Jeremy Reins)
    Chyler Leigh (Molly Reins)
    JR Bourne (Henry Shaw)
    Tom Berenger (Ben Reynolds)
    Bobby Tomberlin (Trucker)
    Kali Rocha (911 Operátor)
    King Orba (Jó szamaritánus)
    Pruitt Taylor Vince (Sof?r/Terroristavezér)
    Kent Shocknek (Jack Stern)


    Jeremy Reins titkos ügynök zavarodottan ébred, sötétség veszi körül. Az egyetlen apró fény egy digitalis kijelz?, amelyen számok villódznak. A férfi nehezen lélegzik, alig tud mozogni. És senki sem válaszol, amikor segítségért kiált. Azután meghallja a motorhangot, és minden világossá válik. Reins rájön, hogy egy mozgó autó csomagtartójába van bezárva. Elrablói testi-lelki kínzással próbálják rávenni, hogy adja ki a nekik a szükséges információt. A terroristák az Egyesült Államok elnökét akarják megölni.


    Tracker: nCore,Bithorlo stb..
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Senki többet-re

    Sziasztok!

    Megnéztem ezt a filmet,és azt kell mondjam,hogy ez abszolút nem egy szokásos sablonfilm,de ennek ellenére nem merem ajánlani mindenkinek,mert szerintem még a m?faj kedvel?i is vegyes érzelmekkel fogadják.Nekem egyszeri megnézést mindenképpen megért.

    Mélyebb elemzésbe nem mennék bele,s?t még azt sem írhatom le,hogy miben rejlett számomra a film különlegessége,mert azzal olyan infókat adnék,ami rontaná a filmélményt.
    A színészi alakítások nagyon rendben vannak,és szerintem a f?szerepl? hölgy Sylvia Hoeks nevét érdemes megjegyezni,mert valószín?sítem,hogy nem ez volt az utolsó f?szerep amit kapott.
    Aki esetleg Donald Sutherland végett nézné meg a filmet az szerintem feleslegesen teszi,mert csupán mellékszrepl?ként van jelen a filmben.

    Akik kizárólag a pörg?s eseménydús filmeket szeretik azoknak ezt a filmet nem ajánlom,mert a stílusa inkább a stokerére hajaz,mert itt is össze lehetne foglalni pár mondatban az egész film lényegét,de a jellege és a témája egészen más.
    Amiért azt mondom,hogy nekem mindenképpen megért egyszeri megnézést az azért van,mert összegészében véve egyetlen filmhez sem tudnám hasonlítani,amit idáig láttam(pedig az nagyon nem kevés)és itt nem volt végig az az érzésem,mint a stokernál,hogy miért nem pereg fel a film,de az is igaz,hogy ez nem is thriller,hanem dráma,de még ez sem tükrözi igazán a megfelel? kifejezést a filmre.
     
  17. hentes1981 / MegamixTracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    288
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Filmek!

    Sziasztok!

    A 8 mérföld filmet keresem:
    magyarul és a Rap szöveg is legyen
    magyar vagy magyar felirattal!?
    Ha Pm-ben jönne a válasz...
    Csúcs lenne!

    Köszönöm a Segítséget!
     
  18. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Balta 3 (Hatchet.III.)

    Balta 3. (Hatchet.III.)



    Szines,magyar feliratos,amerikai horror,2013

    Rendezö:
    BJ McDonnell

    Iró:
    Adam Green

    Szereplök:
    Danielle Harris ... Marybeth
    Kane Hodder ... Victor Crowley
    Zach Galligan ... Sheriff Fowler
    Caroline Williams ... Amanda
    Derek Mears ... Hawes
    Cody Blue Snider ... Schneiderman
    Rileah Vanderbilt ... Dougherty
    Robert Diago DoQui ... Deputy Winslow
    Sean Whalen ... Randy
    Jason Trost ... Hamilton
    Diane Ayala Goldner ... Elbert

    Victor Crowley újra belelendül az öldöklésbe. Emberek vesztik el a végtagjaikat,
    heréiket és még kitudja milyen testrészeiket,
    nagy csalódást egy ilyen film senkinek sem okozhat.
    A történet onnan folytatódik, ahonnan a kett? végz?dött.
    A titok immár feltárult a világ szeme el?tt és már nagy erej?
    kiképzett osztag fog a mocsár hírhedt gyilkosa után eredni...
    Danielle Harris és Kane Hodder mellett Zach Galligan (Gremlins),
    Derek Mears (Friday the 13th 2009), Caroline Williams (Texas Chainsaw Massacre 2),
    Sean Whalen (The People Under the Stairs) is látható lesz.

    Égetett magyar feliratos!


    Tracker: Bithorlo
     
  19. Etka /

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    313
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    [​IMG]



    Lenyűgöző teremtmények

    (Beautiful Creatures)


    színes, magyarul beszélő, amerikai fantasy, 125 perc, 2013 (12)




    rendező: Richard LaGravenese
    író: Kami Garcia, Margaret Stohl
    forgatókönyvíró: Richard LaGravenese
    operatőr: Philippe Rousselot
    producer: Molly Smith, Erwin Stoff
    vágó: David Moritz




    Alice Englert (Lena Duchannes)
    Alden Ehrenreich (Ethan Wate)
    Jeremy Irons (Macon Ravenwood)
    Emma Thompson (Mrs. Lincoln)
    Emmy Rossum (Ridley Duchaness)
    Thomas Mann (Link)
    Viola Davis (Amma)
    Kyle Gallner (Larkin)
    Zoey Deutch (Emily Asher)
    Margo Martindale (Aunt Del)




    Gatlin nevű kisvárosba újonnan érkező Lena Duchannes (Alice Englert) hamar felkelti Ethan Wate (Alden Ehrenreich) érdeklődését. A fiú elvágyódik a szerinte reménytelenül unalmas városkából, ám rövid időn belül annyi izgalom zúdul rá, amennyire sosem számított: Lena ugyanis természetfeletti képességekkel bír. Lena és Ethan bimbozó szerelmét Lena családjának sötét öröksége is veszélyezteti, és hogy a lány Igéző, akinek a tizenhatodik születésnapján örökre eldől: a Fényé vagy a Sötétségé lesz-e, a jó vagy a gonosz oldalára áll-e.



    [​IMG]


    [TD="class: td1"][/TD]
    [TD="class: td2"][/TD]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

     
  20. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Odd.Thomas.2013.HUN.PAL.DVDR-MH

    Odd Thomas - A halottlátó
    (Odd Thomas)

    rendez?: Stephen Sommers
    forgatókönyvíró: Stephen Sommers

    Hossz: 93 perc
    Címkék: misztikus, thriller
    IMDb értékelés: 6.8
    IMDb link: http://hungarian.imdb.com/title/tt1767354
    Egyéb link: http://www.port.hu/odd_thomas_...

    szerepl?(k):
    Anton Yelchin (Odd Thomas)
    Willem Dafoe (Wyatt Porter)
    Addison Timlin (Stormy Llewellyn)
    Patton Oswalt (Ozzie P. Boone)
    Leonor Varela (Odd anyja)

    „A halottak nem beszélnek…”

    …Odd Thomasszal (Anton Yelchin – Star Trek, Terminátor – Megváltás) a kisvárosban dolgozó gyorséttermi szakáccsal mégis kapcsolatba lépnek. Thomas átlagos pasasnak tartja magát, aki különleges képességekkel bír, és fülig szerelmes a világ leggyönyör?bb lányába, Stormy Llewellynbe (Addison Timlin.) A lelkek néha arra kérik, hogy segítsen igazságot szolgáltatni nekik, és a fiú másvilági tippjeiket Pico Mundo rokonszenves rend?rf?nökének, Wyatt Porternek (Willem Dafoe – Krisztus utolsó megkísértése, Pókember 1-3) adja tovább. Egy nap titokzatos férfi érkezik a városba, akinek farkasétvágya és szekrénynyi információja van a világ legelvetemültebb gyilkosairól, és akit hiénaszer? árnyak követnek, bármerre jár. Hogy ki ez az ember, és mit akar, még Odd elhunyt informátorai se tudják. A legfenyeget?bb jel egy naptárból kitépett lap, amelyen augusztus 15-i dátum szerepel. Ma augusztus 14. van, és alig huszonnégy óra múlva Pico Mundóban elszabadul a gonosz…

    Tracker: nCore