Fórumozás mi érdekelne?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' bazsko74 hozta létre. Ekkor: 2020. április 25..

  1. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Picit gondolkoznom kell hogyan fogalmazzam meg mit is szeretnék ezzel a topical. :tef293: Szóval jón pár éve fórumozok torrent oldalakkal kapcsolatosan.Régen ugye nagyon nehéz volt néhány oldalra bejutni ez egy jó motiváció volt fórumozásra de ma már ez könnyű :tef293: Bárhová mentem a kisebb fórumokon is aktív emberek és dübörögtek a chat falak.Nagyon szuper baráti társaságok alakultak ki.Szóval magamat is beleértve eltünt a tűz és a fórumozási kedv ami nagy kár. Szerintetek hogyan ,vagy milyen témákkal lehetne felkelteni az érdeklődést újra aktív közösségeket kialakítani . Mi lenne jó mi hiányzik?
     
    • Like Like x 2
    • Optimista Optimista x 1
  2. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    @bazsko74 érthető, amit írsz. Régen érték volt 1-1 oldalnak a tagja lenni és megkellett érte 'dolgozni'. Hogy bekerülj egy oldalra legegyszerűbb volt regisztrálni egy ilyen fórumra, mint a miénk és barátokat szerezni, akik meghívtak esetleg cserélgetni. Mai 'gyerekek' nem tudják, hogy milyen érvényesülni egy mindenki által áhított oldalon 50 kb/s -s feltöltéssel és így nem becsülik meg. Az, hogy milyen témákkal lehetne feldobni a fórumozást egyenlőre ötletem nincs. De a régi barátok még mindig tagjai a fórumnak, senki nem veszett el.
    Próbálkozni kell :tef293:
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  3. lena61 / hóbagoly / RIP

    Csatlakozott:
    2020. április 09.
    Hozzászólások:
    3,734
    Kapott lájkok:
    1,349
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szia Bazsko74 :tef293:

    Nagyon jó témát választottál. Ezen már én is elgondolkodtam.

    Érdektelenek lettek az emberek a torrentezős fórumok iránt.
    Nincs időm, nem jutok géphez, nézem a tévét, jön a híradó, éjjel-nappal dolgozom......ezek csak kiragadott szavak a kifogásokhoz!!!!

    Nem kell függőnek lenni, hogy ide feljöjjön valaki esti levezetésnek, pláne úgy, ha még azt is mondja tévét az istenért sem.
    Heti egyszeri belépés is jó lenne, azoktól akik lassan azért járnak haza, hogy alhassanak. :tef293:
    Természetesen mindenki maga dönti el, hogy hova megy a neten, mert valahol van, ha már a netezik, ebben biztos vagyok.
    Filmet tölt le, addig is katt egy másik oldalra, és már zsupsz is valahol...olvas, ír, zenét hallgat....meg mittudoméééééééénnn :tef293:
    Nem??
    Valami elszippantja a torrentezőket innét, ha nyár van a nyári munkák, ha tél van a téli bevackolás.......egy tutti....nem akarnak ide jönni...hogy miért....mert van ami jobban érdekli!!! Nem vagyunk egyformák!!!
    Aki meg családjára fogja, ott sem smakkol valami egészen.

    Régen hittem benne, ha lenne itt egy rádió, az bevonzaná a többieket, mára ezt is kivertem a fejemből. Szallll.....nem tudom....de örülnék neki, ha közösen kitudnák valami okosat törpölni, az aktívitás ügyében-véve .....:tef293:
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  4. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Igen a régi barátok itt vannak csak sajnos átváltottak alvó sejt üzemmódba velem együtt és fogalmam sincs ,hogy lehet őket felébreszteni.Sajnos a torrent hírek is értékét vesztették hisz egy szabad reg se nagyon érdekel senkit. lena irta ugye a rohanó világ aludni jár haza stb sajnos ez is igaz.Viszont azt látom sok ember szorgalmasan tevékenykedik az oldalon hozzák a híreket nagyon sok érdekes olvasnivaló akad.Szerintem ami nagyon jó lenne olyan témák amire nincs válasz a neten csak a saját gondolatok,amiről lehet beszélgetni esetleg picit vitázni .
    Végezetül kedves régi barátaim ha esetleg ezt majd olvassátok akkor ébresztő ,minden körülmény adva van ,hogy jól érezzétek magatokat.
     
    • Like Like x 1