2008 Fringe

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. február 06..

  1. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    [​IMG]

    A történet kulcsfigurája Olivia Dunham (Anna Torv), aki mellett az elmúlt éveit elmegyógyintézetben tölt? tudós, Walter Bishop (John Noble), valamint annak fia, Peter Bishop (Joshua Jackson) vesz részt a rejtélyes ügyek felderítésében. Eközben a háttérben egy nagyobb, világméret? összeesküvés képe rajzolódik ki, egy olyan kísérletsorozat, melyr?l kormányügynökségek és magánvállalatok is tudnak, s a szálak a legmagasabb körökig vezetnek.
     
  2. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    4 évad

    A 4. évad elején picit csalódott voltam, de így a 10. rész környékére újra kezd tetszet?ssé válni.
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez teljesen kieset nekem ,

    Ez teljesen kieset nekem , már nem emlékszem meddig láttam szinkronosan , lehet beszerzem mert felírat van mindegyikhez . egyébként nagyon jó sorozat nekem bejött .
     
  4. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az utóbbi idők legjobb sci-fi sorozatának tartom. Nagyon sajnáltam, mikor vége lett.
    Jó történet, jó karakterek/színészek, változatos témák: szuperképességek, időutazás, párhuzamos dimenziók. Minden, mi szem szájnak ingere. :tef344: Kevés esetben unatkoztam :tef318:
    Mindenkinek nagyon ajánlom.
     
Címkék :