Magyar torrent oldalak Fullmixmusic

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Balázs63 hozta létre. Ekkor: 2013. június 06..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Balázs63 / Guest

    Tagja vagy a FullMixMusic közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a FullMixMusic életét és fejlődését.


    Kapcsolódó témák:

    FullMixMusic hírei: link
    FullMixMusic bemutatója: link
     
  2. Balázs63 / Guest

    oldal stat

    Statisztika.

    Felhasználó statisztika.

    Az oldal indulása 2011.08.20
    Regisztráció limit 8000
    Meghívó limit 10,000
    Regisztrált felhasználók 3,996
    Ma regisztráltak 4
    Megerősítetlen 6
    Kitiltott felhasználók 37
    Warnolt felhasználók 21
    Támogató 48
    Lányok 344
    Fiúk 2,533

    Torrent statisztika.


    Torrentek 6,302
    Ma feltöltött torrentek 19
    Halott torrent 772
    Teljes letöltés 13.88 TB
    Teljes feltöltés 139.35 TB
    Valaha legtöbb kapcsolat 11438
    Csatlakozások 9566
    Feltöltők 9450
    Letöltők 116
    Feltöltő/Letöltő arány 8147%
    Teljes forgalom 153.23 TB
    Teljes sebesség 3.53 MB/s
     
  3. elektronika /

    Csatlakozott:
    2014. július 19.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tudtok valami jó zenéket?? :tef293:
     
  4. Sonny69 / FullMixMusic

    Csatlakozott:
    2012. június 14.
    Hozzászólások:
    47
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Felhasználó statisztika
    Az oldal indulása 2011.08.20
    Regisztráció limit 10000
    Meghívó limit 15000
    Regisztrált felhasználók 8,016
    24 óra látogatói 418
    Ma regisztráltak 0
    Megerősítetlen 0
    Kitiltott felhasználók [​IMG] 18
    Letöltés tiltottak [​IMG] 623
    Támogató [​IMG] 52
    Következő Cleanup 2015-06-03 11:54:25
    Következő Slott Cleanup 2015-06-03 11:46:15

    Torrent statisztika
    Torrentek 13,615
    Ma feltöltött torrentek 4
    Héten feltöltött torrentek 77
    Halott torrent 5,111
    Teljes letöltés 101.15 TB
    Teljes feltöltés 752.28 TB
    Valaha legtöbb kapcsolat 26188
    Csatlakozások 16120
    Feltöltők 15413
    Letöltők 707
    Feltöltő/Letöltő arány 2180%
    Teljes forgalom 853.43 TB
    Teljes sebesség 2.05 MB/s

    picit frissebb :tef161:

    viszont most zárt a reg így max a facen lehet igényelni meghívót!
     
  5. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Facen, vagy tőlem. XD Mint kiderült, elég szépen el vagyok látva meghívókkal. De itt egy még frissebb bemutató:

    @Sonny69! Ha lesz kedved, írhatnál egy kis kedvcsinálót az oldalról. Biztos vannak olyanok, akiket érdekelne, csak még nem halottak erről a magyar zene oldalról.
     
  6. Sonny69 / FullMixMusic

    Csatlakozott:
    2012. június 14.
    Hozzászólások:
    47
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szevasztok hamarosan meg válunk pár felhasználótól az oldalon őszi nagytakarítás lesz akit érdekel a fiókja az lépjen be aki meg nem lép be, és x idő után nem járt az oldalon az törölve lesz, meghívórendszer aktív! és a törlés után mellőzetek a hasonló emailekel hogy nem tudok belépni mért lettem törölve! utólag úgysem fogjuk vissza állítani a fiókokat ha ilyen lesz!
     
  7. szappanoskrumpli /

    Csatlakozott:
    2016. március 23.
    Hozzászólások:
    430
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    rendszeresen van kvíz játék amikor belépsz és nyerhetsz pontot
    ami meghívóra beváltható
    jó kis oldal
    djs mixelt zenékkel
     
  8. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    Nekem tetszik az oldal :tef293:
     
  9. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Érdekes beszélgetés,köszönöm a riport készítőjének és csakazenének hogy rendelkezésünkre állt. További sok usert kívánok még az oldalnak!

    Megjegyezném: A társad elég könnyelműen veszi mások kifakadását, hogy lecsicskázzák és az oldalát ami egyben a tied is így lehordják. Ha ismét valamilyen "szerverhiba folytán" valami baki adódik akkor benneteket bárki lecsicskázhat, témát nyithat és elküldhet ezentúl, mert eltelik x hónap lekerül a publikussá tett téma az adott oldalatokról, a tulajtársadról és minden mosolyogva megy tovább? Mintha misem történt volna...

    1.jpg
     
  10. csakazene / FullMixMusic kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Megjegyzésem : én nem azért adtam interjút h kikezdjenek.....az sonny ügye ezek szerint amiről nem tudtam....leszarom h mit mondanak az oldalról más rosszakarók...mert féltékenyek....engem a userek érdekelnek akik jól seedelnek...és ahogy írtad a "csicskák" nem érdekelnek :tef293:

    H sonny mit csinál szabadidekében igazából az sem érdekel..... macsek nem számítottam h pont az empire tulaj fog kikezdeni minket,....csalódtam....

    köszi az interjút
     
  11. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem kikezdésnek volt szánva szerintem, csak elég érdekes a dolog. Az interjút tényleg köszönjük szépen, érdekes volt :tef293:
    Annak meg örülünk, hogy inkább az oldalatok érdekel, mit mondanak mások. Ez egy fórum és szeretjük megosztani véleményünk, meglátásunk... kérdéseink :tef293:
     
  12. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Tényleg érdekes volt az interjú, Én a napokban olvastam el. Macseklány nem akart senkit se kikezdeni, inkább ez a másik fórum debil tulajdonosának a szokása. Ahogy látom, most is hozták a formájukat.
     
    • Like Like x 1
  13. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nos ez nem kikezdés, sajnálom ha így fogod fel, csupán vázoltam a tényeket. Az interjút köszönöm, de mivel ez egy torrentekkel foglalkozó fórum oldal így nem vélek rosszat látni abban hogy volt észrevételem amit le is írtam.
     
  14. bluebird /

    Csatlakozott:
    2016. december 03.
    Hozzászólások:
    172
    Kapott lájkok:
    102
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Álomvilág
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Oké, most én jövök. Úgy döntöttem végül felszólalok.

    csakazene tökéletesen egyetértek veled, és az interjúban adott válaszaid érdekesek és szórakoztatóak, efelől senkinek sincs kétsége, úgy gondolom.:tef293: Betekinthetünk így az oldal adta lehetőségekbe és működésébe. Kicsit elrugaszkodva: jó látni minden eddigi munkám során, a tulajdonosok milyen lelkesen és büszkén szólnak az oldalukról és nem nagyítanak, őszintén szólnak, tudnak arról is min kell még javítani. Öröm ezt olvasni számomra is. :tef293:
    Örülök annak is, hogy nem veszed magadra és az oldalra tett negatív kijelentéseket. Végre van valaki, akit hidegen hagy a pocskondiázás és nem áll le ezen vitatkozni és ehelyett a saját oldalát építi és a felhasználóiért dolgozik, hogy ők jól érezzék magukat! Mert nem a tulajdonos, az adminisztrátor vagy a moderátor az, aki igazán számít, hanem a felhasználók. Az egyszerű felhasználók, akik még ezen rangok között is a legértékesebbnek kell, hogy legyenek.

    Valamint a legkönnyebb az, ha nyíltan, trágárságokban véleményt nyilvánítunk. Odáig azonban kevesen jutnak el, hogy a kritika építő jellegű legyen. A fórumozás a véleménynyilvánításról szól, mert mindenki tudja jól, joga van a véleménynyilvánításhoz. Azt azonban, már nem ismerik, ennek határa van, méghozzá, a korlát az, hogy véleményünkkel ne sértsünk meg másokat. S az ember mindenbe bele tud kötni, ha akar. E gondolatokat a képekre értem elsősorban. Továbbá rettenetesen utálom, hogy közösen kell szidni másokat, és hogy ebben sokan partnerek és egyetlen egy ember sincs, aki ezen változtatna, igaz őt hamar kicsinálják.

    Éppen ezért nem értek egyet azzal, hogy ezek a képen lévő hozzászólások ide valók lennének, még mindig nem. (Tudom, hogy nem ez volt az elsődleges szempont, de akkor is így látom.)
    A partner dolgot, pedig az oldalak magánügyének tartom.
    Sajnálom, hogy ezt mondom, de nem látok igazi fejlődést. Tényleg, még egy év elteltével is kellenek ide ezek a hozzászólások?
    Szomorú az is, hogy még mindig sokakat azért, az egy emberért táplált gyűlölete vezérel. Emiatt pedig elmegy az igazán fontos dolgok mellett. Az örökös csatározásba pedig bele lehet fáradni.

    Illetve, rossz érzésem van, hogy az interjúval, vagy azzal összefüggésben egy ember most csalódott. Tartottam ettől. Ezentúl nem tudom büszkén felmutatni őket. S nem csodálkoznék innentől kezdve, ha nem állnának szóba velem, hogy interjút vállaljanak.

    Még annyit, a hozzászólásom nem irányul senki ellen kifejezetten, csak ez a sok dolog most így előjött belőlem.
     
    • Like Like x 2
  15. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,884
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kedves bluebird!

    Nyugodtan, minden szívfájdalom nélkül vállald csak fel az általad készített interjúkat mert remekek .

    Tulajdon képen a vitát, sértődést kiváltó ok az interjúban lett megpendítve, amire kaptunk is választ és én el is hiszem hogy csakazene annyit tudott róla amit írt.
    Erre tett fel újabb kérdést macseklány amit képekkel egészített ki. Amit megint elhiszek hisz látom. De nem csak én látom, hanem mindenki látja aki akarja. Láthatja csakazene és sony69 is. Az hogy értik, érzik e az ott leírtak súját az már valóban az ő dolguk.
     
  16. vandika / Party-Tracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. március 16.
    Hozzászólások:
    177
    Kapott lájkok:
    87
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    fejér megye
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szerintem nagyon jó ötlet volt ez töled hogy riportot csinálj jó volt olvasni mikor indult ki volt elsö tulaj miért ez a név ilyesmi engem igenis érdekel szeretem olvasgatni az ilyen riportokat és hát várható volt lesz negativ hozzászólás is de én ugy vagyok vele mindig a saját tapasztalatomra hallgatok és semmi rossz tapasztalatom nincsen ugyhogy csak igy tovább várom a következö riportot kíváncsian és nagyon ügyes vagy:tef293:
     
    • Like Like x 1
  17. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Szia Bluebird! Én is azon a véleményen vagyok, hogy érdemes több riportot is csinálni, hiszen úgy látszik, hogy erre lehet igény! Azzal, hogy mások hogyan kritizálnak (főleg olyanok, akikből csak az irigység és a gőg beszél) nem kell foglalkozni! Mindannyian azért vagyunk, hogy egy barátságos fórum felületet mutassunk az ide regisztráló felhasználóknak! A gyűlölködéstől és a feszültség szítástól a fórum elhatárolódik!
     
    • Like Like x 1
  18. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szervusztok!
    Nos akkor szerintem tegyünk tisztába valamit!
    Mi is történt!
    Történt egy riport,melyet bluebird készitett.(Amit itt is nagyon de nagyon köszönünk neki!)
    A riportra válaszolt A FullMixMusic egyik tulaja:
    csakazene . (Amit itt is nagyon köszönünk neki!)
    Majd Macseklány az egyik kérdésnél lévő válaszra reagálva létrehozta ezt a témát!
    Nos a Riportban elhangzott választ szerintem mindenki elfogadta.Nem azzal van a gond!
    Hanem egy picit régebben történt egy esett,amit senki sem tud,amire egy fórum oldal tulaja reagált,ezt lehet látni a képekből.
    És valjúk be az ott elhangzottakat bárkinek is mondják közölünk,biztos örök harag lenne az illetővel.Valószínű Sonny69 is jócskán megsértődött ezen.
    Ehhez képest újra történt valami,ami mintha semmissé tette volna a képen látható beszédet.
    Nos Macseklány erre a "valamire " lenne bővebben kíváncsi!Nem hiszem,hogy valami tragédia lenne ebben!
    Most úgy látom,hogy csakazene félreértette ezt az egészet és mintegy "kikezdésnek" érzékelte a dolgot!
    Amit le is írt,és ezáltal másokban is elindította azt az érzést,hogy Macseklány kikezdte az adott tulajt,jelen esetben
    csakazene
    -t.
    De nem ez történt,nincs Kikezdés sem semmi más negatív gondolat kezdő téma hozzászólás mögött!
    Kérek mindenkit,hogy ne lássatok semmi negatív dolgot!
    És ezt köszönöm mindenkinek!




     
    • Like Like x 2
  19. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Talán akkor úgy lehetne fogalmazni, hogy "szerencsétlen" hozzászólás volt.
    Valószínűleg nem rossz szándékból tette, de furcsán jött le az egész.
    Amire akart válaszolni csakazene, (a riporter kérdésére) megtette.
    Úgy gondolom Bluebird, amit vállalt jól oldotta meg.
     
  20. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hááát,na jó lehet,hogy (szerintem nem),"szerencsétlen" hozzászólás volt!
    DE nem volt benne kötekedés,és ahogy fogalmazva lett "kikezdés" senki részéről sem!
    Más!
    Te írtad:
    -'Úgy gondolom Bluebird, amit vállalt jól oldotta meg."
    Te valamelyik hozzászólásnál olvastál ilyet,hogy őt valaki bármilyen formában is "bántotta" esetleg "kikezdte"?
    Vagy még esetleg mondta e valaki,hogy nem jól csinált valamit?
    Mert,és most javits ki ha nem így lett volna,én csak csupa jót olvastam,ott ahol Bluebird -ol írtak a felhasználók!
    bluebird -et csak és kizárólag dicséret,gratuláció,és megbecsülés övezheti azért amit tett,és tesz az oldalért!
     
    • Like Like x 1