Sport Gyermeket Vár Görbicz Anita.

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' nonoka hozta létre. Ekkor: 2014. október 30..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Anyai örömök elé néz Görbicz Anita, a magyar női válogatott és a Győri Audi ETO csapatkapitánya. A világklasszis játékos a hír bejelentését követően még egy ideig edzésben marad, mérkőzést azonban nem játszik, így nem szerepel a decemberi magyar-horvát közös rendezésű Európa-bajnokságon sem.

    - Húsz évig a kézilabda játszotta a főszerepet az életemben, és most úgy éreztem, itt az ideje más szerepet is vállalnom. Nagyon boldog vagyok, hiszen a baba egészséges, és én is jól érzem magam, mert már nagyon vártam a jó hírt. Elhatározásomat a nyár elején a klubommal, és Németh András szövetségi kapitánnyal is egyeztettem, akik elfogadták a döntésemet, így a jelenlegi szezonra ennek fényében készültünk. Mérkőzést már nem vállalok, de az edzéseket folytatom az orvosom által jóváhagyott terheléssel - nyilatkozta Görbicz Anita.

    - Sok szeretettel gratulálok Anitának és sok boldogságot kívánok neki! - mondta el Németh András szövetségi kapitány. - A válogatott szurkolói gyarapodtak, hiszen Anita lesz talán a csapat legnagyobb drukkere az Európa-bajnokságon. A pályán nem lehet velünk a tornán, így természetesen ez komoly feladat elé állít minket, azonban mostantól azon leszünk a játékosokkal és a stábbal együtt, hogy nélküle is versenyképes és eredményes csapattal állhassunk ki decemberben a kontinensversenyen.

    A Magyar Kézilabda Szövetség sok szeretettel gratulál Görbicz Anitának, jó egészséget és sok örömöt kíván a világklasszis irányítónak és családjának!
    MKSZ - Magyar Kézilabda Szövetség
     
    • Like Like x 2