Hallgatnám: Harm's Way: Law Of The Land

A témát ebben részben 'Zenei Hírek' klarensz hozta létre. Ekkor: 2015. január 28..

  1. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Általános iskolában rendszeresen elkummantottam a menzapénz befizetését. Szüleim nem értették, hogy miért vagyok csontsovány, miközben egy nagyobb a kazettagyűjteményem. Akkoriban egy-egy lemezmegjelenésért képes voltam ellógni az iskolából és egy egész napot ácsorogni a Headbangerben. Az S.O.D. visszatérő lemeze miatt két egész napot ácsorogtam.
    Ez a fajta feszültséggel teli várakozás előzte meg az új Harm's Way szám publikálását, szinte hisztérikusan, naponta kattintgattam a zenekar összes létező oldalára.

    Pár perce véget ért az izgalom. A kilencvenes évek hardcoreját a svéd death metallal zseniálisan ötvöző Chicago-i zenekar nagyjából ugyanazon az úton halad, mint az előző lemezeivel. Az előzetes beharangozók szerint sok Godflesht és Helmetet hallgattak, de itt ebből sokat nem lehet leszűrni, maradt viszont a jól megszokott mázsás varacskolás.


    Hazai vonatkozású hír, hogy a lemezbemutató turnén a magyar The Southern Oracle kíséri a zenekart az európai turné második felén.

    Index - Kultúr - Hallgatnám: Harm's Way: Law Of The Land