Harci Sérülések

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' macseklany hozta létre. Ekkor: 2015. szeptember 01..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. szeptember 01.
    • Optimista Optimista x 1
  2. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Van a mutatóujjam oldalán egy heg, mikor a fúrószár eltörött és a maradék beleszaladt az ujjamba.
    Van az alsó ajkam alatt egy vízszintes seb. Amikor autóbalesetem volt, én vettem észre egyedül az oldalról 80-nal jövő autót, és ez lett a nyoma az elkezdett "vigyázz" felkiáltásnak. Átharaptam a saját magamat. :tef161:
     
  3. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Sokszor volt. Anyám gyerekkoromban hozzá volt szokva, hogy így hívják az iskolából: "Anyuka ne tessék aggódni" :tef161:
    Pl 6 évesen szilveszterkor kaptam egy maszkot, egy gond volt vele, hogy nem láttam ki belőle. Az utcán rohangálás közben megtaláltam egy telefonfülkét :tef293: kapcsozni kellett a fejemet.
    Vagy amikor kb 10 évesen szünet végén mentünk fel az iskola lépcsőjén, nekem mindkét kezem a vállamon, fogtam a kabátom, valaki meg elgáncsolt. A felső szemfogam átszúrta a felső ajkam, 3 öltés :tef161:
    Vagy amikor 9 évesen találtam egy szép, lapos kőre hasonlító törött üvegdarabot, gondoltam kacsázok vele mint a kővel a vizen. Ahogy eldobtam, fordultában kb 6 centi hosszan szétvágta a mutatóujjam, 12 öltés :tef293:
    Aztán amikor 12 évesen kaptam nagyapámtól ezüst festéket befőttesüvegben. Menet közben elestem, de nem engedtem el, a jobb tenyerem bánta két helyen, 4+6 öltés :tef161:
    Még lenne pár, de azt hiszem ennyi elég...
     
  4. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A leírás alapján, amely gondolom nem teljeskörű, úgy nézhetsz ki mint, Frankeinstein szörnye:
    [​IMG]
     
  5. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Köszi :tef161:
    Igen, ez nem volt a fele se az átélt dolgoknak...valószínűleg a fenti képet valóban rólam mintázhatták, bár kissé kozmetikázottabb mint én, nehogy megálljatok a fejlődésben :tef161:
     
  6. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Amikor "kivarrt" férfiról beszélnek a népek, nem igazán a te esetedre gondoltak. :tef161:
    Bár a hölgyek szeretik a forradásos hősöket :tef344:
    Te a szó szoros értelmében túlélted a gyerekkorodat. :tef318: :tef161: Túlélő típus vagy.
     
    • Like Like x 3
Címkék :