Magyar torrent oldalak HDevo

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. augusztus 02..

  1. joubel /

    Csatlakozott:
    2013. május 05.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem jött meg az e-mail :tef10:

    Nekem nem érkezett azóta sem semmi levél, egyetlen egy e-mail címemre sem, holnap meg zárás. Ezért érdemes volt kb: 12-es arányt csinálnom... :~

    Darwina, Suicid!
    Ha itt küldök nektek PM-et, segítetek nekem az átregisztrálásban? Elküldöm az adataimat (amire emlékszem, ill a régi regisztráció megerősítő e-mailt) és a HDevo-n megadott e-mail címemet, vagy ha az nem kompatibils
    (freemail) a másik site-al, akkor másikat.
     
  2. dragobandi /

    Csatlakozott:
    2013. május 04.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem jött meg!

    Sziasztok!

    Nem jött meg, pedig már meg kellett volna jönnie! Lehet, hogy terhes vagyok! :tef293:
    De most komolyan: holnap vége az átregisztrálásnak, és nem kaptam semmit. Naponta kétszer nézem a smapeket is, tuti nem kaptam semmit! :tef10:
    Segítsetek légyszi! Ez egy annyira jó oldal volt én meg annyira jó felhasználó, hogy szeretném folytatni a közös töltögetést! :tef293:
    Plízz! Nagyon!
    Köszi!
     
  3. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Terhes vagy...

    Üdv!

    A cím alapján, amíg nem olvastam a hsz-t, ezt akartam válaszolni, de láttam, hogy szándékos volt a cím. :tef161:

    Sajnos segíteni nem tudok, de az oldalról itt lévők biztosan megteszik. Én ugyan nem voltam a HDEVO oldalon regisztrálva, mert megelégszem a dvd-minőséggel, de az itteni tevékenységük alapján, nagyon szimpatikus oldal lehetett. Sajnálom, hogy megszűnt. És csak gratulálni tudok nekik, ahhoz ahogy ezt intézték. Biztos vagyok benne, hogy az egyénileg felmerülő problémákat - így a tiedet is megpróbálják orvosolni.

    Ja, és a hozzáállásod és a hozzászólásod is szimpatikus. Ritkán látni ilyen "jó" első hozzászólást! :tef293:
     
  4. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    problémák

    Sziasztok!

    Kaptam több üzenetet, itt is írtatok...amit tudtam megtettem, jeleztem. De igazából ezt a bh résztől intézik, nekik kellene felvetni a problémát, mivel nekem nincs jogosultságom keresni a régi felhasználók között. Bármennyire is szeretnék ennél többet nem tudok tenni értetek. :tef10: