Magyar torrent oldalak HeroBIT

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' fezsoo hozta létre. Ekkor: 2010. december 15..

  1. fezsoo /

    Csatlakozott:
    2010. július 25.
    Hozzászólások:
    517
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
  2. Muscular / Guest

    HeroBIT

    FreeLeech véget ért így mostantól az oldal számolja a letöltést is nem csak a feltöltést!
     
  3. arthur / Guest

  4. gezabaxter /

    Csatlakozott:
    2010. december 18.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    HeroBIT

    Valaki tud Valami nfo-t az oldalról?Bár,nem tudom igaz e a hir,hogy már ez is bezárta kapuit.
     
  5. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef293:

    Azt azért nem hiszem, hogy bezárta kapuit! Igaz hir sehol nincs róla! Vagy egyszerüen eltünik ugy mint az Underrush! Nem megy hónapok óta de még hir sincs róla sehol!
     
  6. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem hinném...

    Kevésbé valószinű, semmi jel nem utalt az utóbbi idöben egy végleges off-ra. :tef173:
     
  7. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hero

    Szia.

    Néztem a twitteren az utolsó hír róluk dec.10.
    Ebből kiindulva bármi lehetséges. :tef10:
     
  8. gezabaxter /

    Csatlakozott:
    2010. december 18.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    HeroBIT:vége :tef10:

    Sziasztok!

    Sajnálatos módon radikális döntést kellett hoznunk az oldal jövőjével kapcsolatban. Ebben az évben arra
    törekedtünk, hogy egy olyan oldallal gazdagítsuk a választékot, ami a lehetőségekhez mérten hibátlan, ahol a
    közösségre van fektetve nagyobb hangsúly, ahol mi vagyunk a felhasználókért és nem a felhasználók értünk.
    Tiszta szívünkből reméljük, hogy sikerült ezen kitűzött célok nagy részét elérnünk, és hogy az eltelt idő
    alatt sokak megszerettek minket. Nagyon sajnáljuk, hogy így kell véget érjen, köszönjük nektek, hogy velünk
    tartottatok! Nem volt könnyű a döntés, és most is fájó szívvel írom ezeket a mondatokat, de a megoldás az
    oldal végleges bezárása. Ahhoz, hogy a HeroBIT fejlődhessen és felvehesse más oldalakkal a versenyt,
    folyamatos fejlesztésre, karbantartásra és megfelelő anyagi háttérre lenne szükség. Sajnálatos módon ezt már
    nem tudjuk biztosítani, és ennek tudatában született a döntésünk.

    A fentebb taglalt tényezők mellett még azzal is meg kellett küzdenünk, hogy a nevünket is megpróbálták, sőt,
    sikerült is bemocskolniuk egyeseknek. Nem győzzük hangsúlyozni, semmi közünk nem volt a feltörésekhez, a
    spamelésekhez és semmi hasonló dologhoz! Bizonyára ellenlábasaink most nagyon örülnek és egymás vállát
    veregetik elégedetten. Nekik üzenjük: képzeljétek, mi is azt tesszük! Ha nem lett volna ellenségünk, valamit
    nagyon rosszul csináltunk volna. Az oldal megszűnik, és ezzel a stressz, idegeskedés, fenyegetőzés is. Ez a
    része nem fog hiányozni, ellentétben a jó dolgokkal.

    Köszönjük a belénk vetett bizalmatokat és hogy kitartottatok mellettünk. Reméljük sikerül az oldalunk
    megszűnése miatt létrejött űrt betöltenetek életetekben. Van, kinek fel se fog tűnni, de van, akinek hiányozni
    fog az üzenőfalon létrejött közösség.
    Tisztelt volt felhasználóinknak minden jót, további kellemes, önzetlen fájlmegosztást és sikerekben gazdag boldog új évet kívánunk!

    HeroBIT staff
     
  9. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef10:

    Ez nagyon szomorú! Rendszeresen használtam az oldalt! Igaz a nagyokkal nem vehette fel a versenyt de nem is ez volt a céljuk. :tef10:
    "A legszomorubb sorba dobják be a törölközöt" Ma a második oldal jelentette be!
     
  10. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    HeroBIT

    Egyet nem értek, ha megszűnt, eltűnt, semmi hír róla, akkor hogy lehet, hogy jelenleg is Pl. ez a fiim A.Little.Bit.of.Heaven.2011.BDRiP.XviD.HuN-PpB , ha elindítom : 19 seed és 4 letöltő van és megy is fel, DE HOVA???????
    :tef293::tef293: :tef10::tef10:
     
  11. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    DHT

    Szia
    A torrent kliensben a DHT engedélyezve van-e,nézdd meg,mert ha igen akkor trackeren kivülről is kapcsolódhatnak mások hozzád.De ha nem jól tudom,javitsatok ki:tef293:)
     
  12. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    lehet

    Hát nézd meg magad! :tef293: Megnyitod a kliensed és megnézed a tracker listát, meglehet, hogy több tracker szerepel ott, ezért valamelyik munkába van.
     
  13. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Ok, éretem:tef293:

    Köszi, már értem!
    Üdv!
     
  14. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hero

    szerintem jo kis oldal volt kár hogy elment ez is ...nekem tetszett.