Külföldi torrent oldalak NetCosmo | NC Hírek

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' bincy hozta létre. Ekkor: 2020. december 23..

  1. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,495
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Jó estét hölgyeim és uraim!
    Elérkeztünk az év végi köszöntőhöz.
    Ezt a járványt hordozzuk, amely mindennap megöli az áldozatokat, és naponta több ezer esetet, de mindannyian reméljük, hogy ez a helyzet az oltóanyag megérkezésével elérte az epilógusát, és minden normális helyzetet megad nekünk.
    Sajnos előfeltételként erre szükség volt, és kötelességemnek éreztem kifejezni a gondolataimat.

    A nyomkövető szektorban azonban a helyzet stabil. Emlékeztetem mindenkit, hogy a segítségünkre mindig szükség van a közösségünkben való folytatáshoz.
    Segítség, amelyet köszönök mindazoknak, akik legalább egy adományt adtak az idén.
    Alapvető köszönet jár minden szenátoromnak, azok profilja, akik következetesen kezet adtak a nyomkövető születése óta eltelt hónapokban ... nélküled ez a nyomkövető nem létezhet.

    Az idei év tartalma nagyon különleges volt ... mivel észrevette, hogy nem voltak részek az átvilágító kategóriákhoz, mert sok film közvetlenül a hivatalos streaming webhelyekre került, és azonnal lehetőséget adott a tartalom javaslatára máris kiváló minőségű, és mindenekelőtt az audió azonnali elérhetőségével a felsőbb szinten.
    Sajnos több olyan cím is létezik, amelyek hamarosan lejárnak, de nem baj, az anyag soha nem hiányzik itt velünk.

    Karácsony meghozta a tracker queen kategóriát is; a Bluray 4k teljes verziója.
    Emlékeztetem mindenkit arra, hogy ezek a fájlok "károsak" a HD-k számára, mert nagyon kevés fájl elég ahhoz, hogy kitöltsék őket; hagyja békén a problémát rám; nézze meg a filmet, majd törölje, ha szükséges!

    Csak üdvözletet kell mondanunk .... mi a helyzet a fiúkkal / lányokkal ...

    Kívánok mindenkinek és a családnak sok-sok, de sok szép dolgot .... még ha korlátozva is, mert a szabályok nem engedik, hogy összejöveteleket hozzunk létre de különben is remélem, hogy jó társaságban, derűben és melegségben éltek.

    örökzöldjéből
    hello mindenkinek
     
    • Like Like x 1