Magyar torrent oldalak Majomparádé Hírek

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' nonoka hozta létre. Ekkor: 2014. június 20..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    2014-06-20 18:22:35 | g*

    Sziasztok majmok [​IMG]

    A majomparádé torrent oldal 2014.06.22. 24:00-kor bezárja kapuit [​IMG]
    Nem tudom mit is írhatnék nektek, hisz a szívem szorul össze, hogy eleve ezt meg teszem...
    Igen, bezárunk, de a majomparádé tovább él "mert, kell egy hely", csak más köntösben fog jelentkezni [​IMG]
    Nagyon köszönöm nektek azt a jó pár szép évet, amit kaptam tőletek. Voltak jó és persze rossz pillanatok is, de ez ezzel jár [​IMG]
    Nagyon szeretlek titeket, végülis a második családom vagytok!!! És ezt nem felejtem, illetve meghálálom ahogy erőmből tellik és lehetőségim adottak [​IMG]
    Egyszerűen nem találom a szavakat, így kusza lehet számotokra is a mondani valóm, de leszarom, én ilyen vagyok, aki ismer az tudja [​IMG] [​IMG]
    Itt szeretném meg köszönni a staffnak a kitartó munkáját, hogy jóban-rosszban kitartottak az oldal müködésében, főleg rosszban, mert tudom, voltak problémák bőven, de ők mindig kitartottak és harcoltak velem együtt a majomparádé müködéséért és hogy a felhasználók minél jobban érezzék magukat és természetesen ebből semmit nem éreztek [​IMG]
    Köszönöm a feltöltőknek a sok torrentet és a sok vitát a szigorú szabályzat betartásáért, de végül belátva, hogy a MAJOMPARÁDÉ egy minőségi oldal! [​IMG]
    Köszönöm a HD csapatnak a sok segitséget amit adtak a felhasználóknak, ha valamiben elakadtak, illetve nem tudtak, csak tanultak tőletek. [​IMG]
    Köszönöm a leírás készítőknek a fáradalmakat, hogy szép és egységes leírást adtak a torrentekhez, ami mégiscsak makis [​IMG]
    Köszönöm a kvízeseknek a sok jó kérdést a falon és látva sok felhasználót akik alig várták a kvízt és bónusz pontokra kiéhezve keresték a google és a wiki segítségével a jó választ, ha nem tudták a megoldást [​IMG]
    Köszönöm a VIP rangúaknak, hisz nem véletlenül kapták ezt a rangot, tettek az oldalért [​IMG]
    Köszönöm a felhasználóinknak, hogy ők is jóban-rosszban kitartottak a majomparádé oldal mellett [​IMG]
    Remélem sok jó emlékkel ébred mindenki majd hétfőn reggel, amikor már csak egy fehér lap várja a kedvenc oldala helyén [​IMG]
    Szeretettel zárom be a kapukat (ámde nem örökre!), de senkit nem felejtek el, nem akarok neveket sorolni, mert itt ülhetnék reggelig, szóval NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!

    Még jelentkezek itt: http://majomparade.net csak más stílusban, más formában! [​IMG] Érdemes visszanézni hozzánk néha legalább facebookon, a fejleményeket, változásokat igyekszem burkoltan, de megosztani veletek, hogy velem, velünk együtt várjatok és reméljetek! [​IMG]

    Üdv: g* (csak is értetek) [​IMG]


    Ui.: Ne feledkezzek meg a rossz akarókról sem [​IMG] Mielött kérdeztek, vagy írtok! Elöbb kérdezzétek anyukátokat, miért nem nyelt le inkább azon a bizonyos éjszakán? [​IMG]
     
  2. Dark Angel / Guest

    Az utóiratból világos, hogy ismételten valami feltörés van a dogban. Szerintem be ne vegyétek.
     
  3. kamessenin /

    Csatlakozott:
    2013. október 04.
    Hozzászólások:
    8
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szia! A hír igaz.

    DE! Cáfolnék 2 pletykát ami máris szárnyra kelt. NEM feltörés és NEM a pénz miatt.
     
  4. Dark Angel / Guest


    Hát, tudnál mondani valami bővebbet? Hogy terjeszthessük az igét a hülyeség helyett?
     
  5. kamessenin /

    Csatlakozott:
    2013. október 04.
    Hozzászólások:
    8
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0

    Sajnos bővebb tájékoztatást nem adhatok.
     
  6. Dark Angel / Guest

    Megértem, és köszi hogy tájékoztattál minket a fejleményekről. Már így is tisztábban látunk.
     
  7. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,896
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!


    A még nagy jóindulattal sem nevezhető zökkenőmentes újraindulás után, a buktatókkal, sorozatos feltörésekkel teli működés után elérkeztünk hát ide is.
    - Bezár a Majomparádé.
    Sokan fabatkát sem adtak volna az oldalért ám a vezetés és nem utolsó sorban a tagok, kitartó munkával hittel, szeretettel, egy igazán remek oldallal ajándékozták meg a hazai torrent világot.
    Természetesen a név is kötelezett erre: Majomparádé "Mert kell egy hely"
    Hely van sok, de Majomparádé csak egy van ami lassan már csak múlt.
    Ismét találgathatunk hogy vajon mi lesz "más stílusban, más formában".

    Személy szerint köszönöm az oldal vezetésének hogy a "Majomparádé" nevet próbálták oda emelni ahová az való, s hogy eddig is tagja lehettem a közösségüknek!
     
  8. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sziasztok,
    Szeretnék elköszönni tőletek, mindenkitől akinek bizalmát élveztük.
    A felhasználóktól, akik nap mint nap meglátogattak minket, a kiemelt rangok tagjaitól, akik nélkül nem lehetett volna a Maki olyan amilyen.
    Egy Csapat voltunk, és ezt senki nem veheti el tőlünk!!!
    Mi voltunk a Majomparádé,
    mind az 56.566 tag. V.I.P-ek, feltöltők, HD-k, LK-k, kvízesek, és persze a moderátorok. Nem volt mindig zökkenőmentes a kapcsolatunk, de ez így volt rendjén. :tef293:

    De legnagyobb köszönet és tisztelet g*-et illeti, aki lehetővé tette nekünk ezt az elmúlt nem egész 3 évben.
    Köszönöm hogy itt lehettem, hogy veletek lehettem.
    A Maki élt, él, és élni fog!!!
    k*

     
  9. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!

    Én személy szerint is szeretném megköszönni az oldal vezetésének, feltöltőknek és mindenki másnak aki az oldalt "életben tartotta" a kitartó munkáját és a lehetőséget, hogy tagja lehettem a közösségüknek.
     
  10. Dark Angel / Guest

    Üdv. Nem túlzok, ha azt mondom a Régi majomparádé bent volt a Top ötben, az egyesülés előtt. Olyan, oldal volt amin érdemes fent lenni. Az újra indulás elég halott ötlet volt, és bár soha se érte el régi fényét, azért mára olyan oldallá vált, amivel számolni kell. Nagy oldal tudott lenni a kis oldalak között. Nem volt könnyű a mai szintig eljutni, és ha végignézünk az oldalon, most érte el azt a szintet, amire azt mondhatjuk, megérte vesződni vele, most már tényleg van értelme csinálni. Remélhetőleg nem a "célegyenesben" adják fel, és képesek valami hasonlóval előállni.
     
  11. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,896
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szia Dark!

    Pontosan így gondolom én is és éppen ezért furcsállom a történéseket.
    Sokan mondják hogy a torrent oldalak szégyene a maki.
    Én nem így látom! Még ha nyögve nyelősen is de felálltak. És megmerem kockáztatni ha nem is a top öt de a top tíz környékén mozoghatnak.
    Az sem biztos hogy a top oldalaknak kikiáltottak minden tekintetben jobbak a másiknál. A Majomparádé sem jobb a kategóriájában de neki is van egy tábora aki isteniti mint látható ez megannyi más oldalnál.
    Én azt vallom hogy igen is volt helye, keresnivalója a Magyar torrent palettán.
    S hogy elérte e a régi színvonalat is csak megítélés kérdése. Talán van amiben igen és természetesen olyan is amiben még ráfért volna a fejlődés.
    Minden esetre szép teljesítmény az is amit eddig elértek mert megannyi oldal közül ami akkor tájt indult talán egy sem ért a nyomába.
    Tudom a Majomparádé név felhasználókat csábít de a vezetést kötelezi!
    Úgy gondolom ezt többé kevésbé teljesítette is a Staff, erre bejelentik a bezárást.
    Éppen ezért én is tanácstalanul állok és várom a fejleményeket.
     
  12. Dark Angel / Guest

    Külön köszönetet szeretnék mondani a két legnagyobb ellenségemnek, később, talán mondhatom, barátomnak [​IMG]

    Akik nélkül a majomparádé nem jött volna létre, nem lett volna biztonságos és fejlődő képes!

    Köszönöm nektek: W* és W*

     
  13. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hányszor fog még megszűnni a maki?
    Mindegy is, egy gagyi oldallal kevesebb.