Hogyan lopjunk felhőkarcolót

A témát ebben részben 'Filmek Bemutatói' Devil hozta létre. Ekkor: 2011. október 13..

  1. Devil / Guest

    [​IMG]

    Egy hónap múlva, 2011. november 10-én kezdik el vetíteni a magyar mozik a Ben Stiller, Eddie Murphy, Casey Affleck és Matthew Broderick főszereplésével készült Hogyan lopjunk felőkarcolót /Tower Heist/ bűnügyi vígjátékot, egy újabb előzetes érkezett hozzá.

    Tartalom: Josh Kovacs (Ben Stiller) Queens-i ?slakos, aki már több, mint egy évtizede New York City legfényűzőbb felhőkarcolójának tulajdonosa, amely remek biztonsági felszereléssel büszkélkedhet. Josh folyamatosan figyeli környezetét, köztük nagyképű felső szomszédját, Arthur Shawt (Alan Alda), a Wall Street-i titánt, aki éppen háziőrizet alatt áll, miután kétmilliárd dollárt ellopott a befektetőitől. Már csak pár nap van hátra míg Arthur-t felmentik, és ezáltal végrehajtja a tökéletes bűntényt, ám Josh személyzete rájön, hogy csaló az ő nyugdíjukat tette zsebre, és felbérelnek valakit, hogy keresse meg a pénz, amit Arthur elásott valahol a háza alatt…
     
  2. Devil / Guest

    ezt megnézem

    Szerintem ezt meglesem majd a moziban is!
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hogyan lopjunk ...

    Mostanában azt veszem észre hogy divatba jött a népszerű színészek közös filmben való felbukkanása , mintha már önállóan nem tudnának ujjat mutatni , ettől még én is kíváncsi leszek a filmre .Eddie Murphy nem tartózik a kedvenc színészeim közé de Ben Stiller na ő már igen :tef293: . Köszi az ajánlást.
     
  4. Devil / Guest

    hogyan lopjunk...

    Szerintem így jobban eladható filmeket tudnak gyártani, ha egy filmben több ismert színészt alkalmaznak. De vannak olyan színészek, akik nélkül nem lehetne eladni
     
  5. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igazad van de

    Igazad van de nekem például a The Expendables nagyon zsúfolt volt a nagy kaliberű színészektől , teljesen széteset a film nem tudtam egy karaktert végignézni mert jött egy újabb és újabb . Ben Stiller van akkora színész hogy ne kelljen mellé egy mondjuk úgy az én szememben kiöregedő félben lévő Eddie Murphy , ki nem állhatom azt a faszit :tef293:
     
  6. Triad12 / Guest

    az én véleményem

    Egy eladható fimhez nem árt egy befutót színész, de nem szükséges! egy jó filmhez jó arc, erős karakter,kurva sok pénz és egy jó rendező kell szerintem.
     
  7. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ben st..

    ezt a filmet megnéztem 3x ugy hogy mindig elaludtam rajt vagy nem kötött le .. eddy és benn től többet vártam.