Hová Tűnt A Kölyökidős Acél Réka?

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' SuperMario56 hozta létre. Ekkor: 2015. február 13..

  1. SuperMario56 /

    Csatlakozott:
    2011. június 03.
    Hozzászólások:
    11,477
    Kapott lájkok:
    2,079
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    2015. 02. 13. 08:14

    A Kölyökidő című gyerekműsor hozta meg számára az országos ismertséget, de később feltűnt az M1-en futó Főtér-ben és a Deko TV műsorvezetője lett. Acél Réka az Origónak elmesélte, hogy két éve váltotta valóra tinédzserkori álmát: saját kávézót nyitott Budán, ahova reggeltől estig betérhetnek az emberek. Két gyermek boldog édesanyja, és bár mostanában nem néz tévét, visszavágyik a képernyőre.

    Kávéház és gyerekek

    Gimnazistaként álmodott arról, hogy egyszer lesz egy saját kávézója, ez az álom pedig két éve valóra is vált. "Nagy lelkesedéssel és nulla tapasztalattal nyitottam a helyet két éve Budán a II. kerületben Móka néven. Azért kapta ezt a nevet a kávézó, mert a házfalon van egy tábla Módszertani Kabinet szöveggel harminc éve, de ma már senki nem tudja, miért került oda. A régi nevet nem akartuk megváltoztatni, így most van ez hosszabb, és az általunk rövidített verzió " - mesélte.

    "Finom sütik, szendvicsek, kávékülönlegességek várják a betérőket, reggeltől estig nyitva vagyunk. Jelenleg itthon vagyok a nyolc hónapos kisbabámmal, így nem dolgozom a kávézóban, de egyébként korábban szinte minden időmet ott töltöttem. A nagylányom már hét éves, ő most kezdte ősszel is iskolát, így elsősorban főállású anyuka vagyok."

    [​IMG]

    A kávézójában dolgozott, jelenleg otthon van kisebbik gyermekével

    Forrás: Kölyökidő blog
    Mennek az ismétlések a tévében

    A mai napig felismerik az emberek az utcán, de szerinte ez nem csak a Kölyökidő-nek, hanem a folyamatosan ismételt műsoroknak tudható be. "Mindig meglepődöm, mikor valaki azt mondja, hogy tegnap látott a tévében, hiszen évek óta nem dolgozom ott. A Deko TV régi adásait is sugározza jelenleg, így néha láthatnak a nézők. Pár hónapja kezdtem azt érezni, hogy hiányzik a tévés munka, de igazán nem tudom megmondani, hogy milyen műsorban érezném jól magam, mert egy ideje nem is kapcsolom be a tévét, nem vagyok képben, hogy mik a trendek."

    Korábban:

    Hová tűnt Valkó Eszter?
    Hová tűnt Király L. Norbi?
    Hová tűnt Balázsy Panna?

    Forrás:Hová tűnt a kölyökidős Acél Réka?