Idegesítő Oldalak

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Bedy hozta létre. Ekkor: 2012. április 17..

  1. trapista /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 25.
    Hozzászólások:
    86
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: na itt kezd?dik


    Az el?z? hozzá szólásomban pl err?l az oldalról írtam.
    Szerintem is itt kezd?dik nem ott ahol bebes írt szerintem.
    Ezt az oldalt hetente 2X megtalálják a "betör?k"!
     
  2. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    és a nagy

    - a pálmát nálam a Xider viszi! hosszú csend után kaptam figyut kizárnak mert már rég voltam oldalon :bigsmile:
     
  3. trapista /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 25.
    Hozzászólások:
    86
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re és Nagy

    Na err?l az oldalról én is írhatnék kb 2 hónapja kérek t?le jelszó emlékeztet?t és mindig azt írja hogy elküldtük de az éterbe elveszik,soha nem érkezett meg!
     
  4. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    re gumigyuri

    hidd el eleget adok egy oldalnak hogy fennmaradjon többek között de ez nem elég tudod zsebbe is megy és ha hátere tiszta akkor megérted. nálam már az hogy telenyomják reklámokkal az üziket.
     
  5. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ncore is idegesít?

    jártatok már ugy hogy ismeretlenek jelölgetnek be ?? ha igen akkor nem sokan vagytok,ha igen akkor pedig türelmes vagy, ebben a hónapban több embert utasítottam vissza és elégedetten visszaírom hogy van facebook, ez meg ncore.
    divat lett itt is hogy minél több ismid legyen, közeben meg aszt sem tudja hogy ki vagy mit jelölget.
     
  6. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re bebes

    Szia! Nos hat engem egyaltalan nem idegesit az ha valaki baratnak jelol! Sot! Nekem tisztesseg az hogyha valaki akit meg nem is lattam ,bejelol baratnak!!! Az hogy irod hogy van facebook??..... Nos akkor szerintem minden tracker oldalon kellene torolni a " Baratlista" vagy "Baratok" opciot!! Ez a nagy helyzet!! Az en velemenyem csupan ennyi!!
     
  7. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    re

    engem senki ne tiszteljen meg a barátságával f?leg ne idegen.
    nem kell törölni az opciot csak megfelel?en kell használni.
    de ez is egy néz?pont.
     
  8. user4 / Guest

    Xidert azt nagyon utáltam,

    Xidert azt nagyon utáltam, állandóan megsz?nt aztán újra indult, persze veszett az adatbázis is sokszor, regelhettem újra. Majd töltöttem fel pár torretet, de nem töltötte t?lem senki és jó néhány nap múlva kaptam egy warnt, mert nem seedelem amit feltöltöttem alapon.. Egy vicc az egész, szépen motiválják az usereket.. A Másik oldal pedig a microbit nevezet?. Ott még az oldal staff tagjai sem tudnak helyesen írni és szerintem nagyon ciki ha fórumon úgy segítenek másoknak hogy egy 10 éves gyerek írástudásának felel meg a szintjük.. A f?oldali állandó színes csicsás hírekr?l, a reklám "keress többet a neten" pm üzenetekr?l már nem is beszélve..
     
  9. Démon Hill / Guest

    bosszantó oldalak

    bosszantó oldal számomra a pretotians mer egyszer beregeltem nemjött be mer kisebb mint az elsö oldalam hát hozzá se nyúltam de kb 3havonta email hogy ha nem lépek fel inaktiv lesz. de már egy éve minimum hogy beregeltem. akkor csapjanak ki ozt jovan mit küldözgetnek. pitbull is ezt csinálta velem meg irja amig nem töltöm vissza nem tölthetek le de hogy töltsek fel ha a többi nem tölti le? szép körjárás
    és a bigtorrent volt pár hivom 100pontom aztán eltünt de akinek 1000 pontja 5 hivoja annak mér maradt meg?
     
  10. kertifa / Guest

    Majomparádén kész vicc amit m?velnek már. Hol megy, hol nem, adatvesztés, adatlopások, feltörések, spammelés stb..
     
  11. Démon Hill / Guest

    nem akarok bunko lenni

    nem akarok bunko modra beszolni, de te tudnál mit tenni a helyükbe? megakadályozni a támadásokat?
     
  12. kertifa / Guest

    RE: nem akarok bunko lenni

    Figyelj, ?k kihasználva a régi Majomparádé hír nevét, ami színvonal volt és elég er?sen a legjobb oldalak között volt, csináltak egy finoman szólva is selejt,bugos,védelmi hibás oldalt, amit nagyon sokszor lehetetlenné tettek mind küls?leg és bels?leg is. Lesz ami lesz, nem akarom tovább ragozni, elég volt bel?lük részemr?l. Adtam jó pár esélyt magamban az oldalnak, de amikor "el vesztem" mint felhasználó, az adat visszaállítások miatt, na akkor befejeztem a dolgot.
     
  13. Démon Hill / Guest

    erre ennyyi

    erre anyit tudok mondani,hogy ha valamelyik oldal sokáig nem jo tönkremegy hát otthagyom és töltök nagyobbrol. ugyse tudok ellene csinálni semmit akkor mit bosszankodjak?
     
  14. kertifa / Guest

    RE: erre ennyi

    Én sem bosszankodok, ez van. Választék van..:tef293:
     
  15. SeEd / Guest

    Néhány oldalról hallottem egyet s mást, ezekre direkt nem szeretnék regisztrálni, jelenleg amit használok azok közül még egyik sem idegesít nagyon, habár a Microbit már kezd egy kicsit a pénzkereseti lehet?ségeivel ...... ha nem hagynak fel vele, lehet hogy dobom ?ket.
     
  16. minden6ok / Guest

    nem csak a microbit

    a diablón is szoktak ilyeneket küldeni de engem nem nagyon érdekel.
     
  17. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Sok ilyen

    Sok ilyen oldal van én nem foglalkozok vele simán törlöm és kösz az üzit.
     
  18. tomisumi1976 /

    Csatlakozott:
    2012. július 19.
    Hozzászólások:
    326
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    makit nagyon szeretem most már kezd idegesit?vé válni hol van hol nincs
     
  19. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ez nem kérdés ! tomisumi1976

    ez nem kérdés ! tomisumi1976 s?t! ez már nem az idegesít? kategóriába tartozik !
     
  20. tomisumi1976 /

    Csatlakozott:
    2012. július 19.
    Hozzászólások:
    326
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ebben nagyon igazad van bedy