Idegesítő Oldalak

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Bedy hozta létre. Ekkor: 2012. április 17..

  1. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Idegeskedni? Minek?

    Nincs idegesít? oldalam. Rossz oldalam sincs. Én döntöm el, hogy nekem megfelel, vagy sem. Egyikre sem haragszom. Minden oldal olyan, amilyen. Mindenhol vannak felhasználók akiknek megfelel és jól érzik magukat. Ha nekem netalán nem felelne meg, a hiba valószín?leg bennem van.

    Mondok példákat is:

    Regeltem egy oldalra, ahol a fejlécen szépen, ahogy illik ki volt írva:

    Letöltés Feltöltés Szabájok stb.

    Hú, az angyalát! Ahol szabájok vannak az nem nekem való. Nekem az magas, mint majomnak (úgy is mondhatnám malyomnak) a zongora.

    Más:
    Dear timcibimci,
    It has come to our attention that you have registered at Turul Tracker Mert Mi Magyarok Vagyunk more then 60 days ago, but didn't login again since.

    Did you forget about us?

    We would be happy to see you around again!
    If you don't login again within 15 days from now, we will delete your account.

    Sincerely,
    Turul Tracker Mert Mi Magyarok Vagyunk Team

    Hát, mit mondjak? Ez sem nekem való. Ezt a magyar tájszólást én nem nagyon értem.

    Aztán vannak oldalak, ahol nem felel meg seedkötelezettség, az oldal kinézete, esetleg már unom az ipiapacs nev? játékot, sok a reklám, vagy valami más, ott csak vagyogatok. Néha benézek és ennyi az összes tevékenységem. Nem bonyolítok semmilyen adatforgalmat.
    Tudom én, hogy nálamnál semmirevalóbb nincs ezeken az oldalakon. Mert még a pióca is sokkal jobb, mert legalább emeli a kapcsolatszámot. Én még azt sem.

    Van olyan is, ahol már négyszer elvesztem. Ötödszörre már szégyelltem regisztrálni.

    Nagyjából így vagyok az oldalakkal. Engem egyik sem idegesít.
     
  2. Idegesito / Guest

    ideges

    Ami idegesít:

    Ncore -mert sok a reklám és a fizet?s hülyeségek miatt.
    Xider - mert igénytelen úgy ahogy van
    Energynetwork - mert gyerekesek és banoltak.
     
  3. EvOfAn / Guest

    idegesít?

    Majomparádé minden tekintetben idegesít?. Feltörik,ellopják,hackelik,átírják, kiszivárogtatják, nem elérhet? hetekig,nem közölnek semmit a tagokkal (mert kell egy hely..)vírusos az oldal, pistike staff tagok. Senkinek nem ajánlom az oldalt.
     
  4. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    idegesít? EvOfAn :tef293:

    “Csak két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi butaság, bár az els?ben nem vagyok egészen biztos.” (Albert Einstein)
     
  5. Bluesky / Guest

    idegesít?

    Idegeskedni felesleges, ha nem tetszik nem lépek be többet. Van egy-kett? ami nem szimpatikus, ennyi.
     
  6. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Prestige

    Sziasztok!
    Találtam egy oldalt, ami engem azért idegesít, mert a támogatás nem önkéntes:

    "Ha szeretnél csatlakozni Te is hozzánk akkor azt most INGYEN megteheted a következ? linken: http://prestige-torrent.com "

    Aztán jön ez, amikor bent vagy az oldalon:

    "Aktiváld felhasználóneved és legyél teljes jogú tagja az oldalnak. Ahhoz, hogy az oldalról letudjál tölteni aktiválnod kell a felhasználód.
    Ezt két féle módon teheted meg.

    1.Emeltdíjas SMS el
    Küld el a PRESTIGE szót smsben a 06-90/619-949 es telefonszámra.
    FIGYELJ!, hogy pontosan írd meg az sms-t. Az elgépelt smsekeért felel?séget nem tudunk vállalni!
    Az sms ára nettó 1600 FT
    A válasz sms ben kapott kódot pedig írd be a következ? mez?be, majd nyomd meg az aktiválás gombot

    2.PayPal os fizetéssel
    Nem kell mást tenned mint, hogy a Buy Now ikonra kattintasz és a Pay Pal fizet? rendszere segítségével aktiválod a fiókod.
    A Pay Pal fizatés ára bruttó 1500 Ft
     
  7. doe / SWZ

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    165
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A statisztikát is

    A statisztikát is meghamisították, nyilvánvaló, hogy mire megy ki a játék.
     
  8. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    re.

    szép ötlet mondhatom!
    Feltölt?s letöltés :tef161:
     
  9. Bluesky / Guest

    http://prestige-torrent.com

    Ez a legundorítóbb fajtája az átverésnek, remélem hamar elkaszálják az oldalt! Ha regisztráció el?tt hívnák fel rá a figyelmét az embernek akkor azt mondom, hogy rendben van, nem regisztrálok, na de így hogy bent vagy és akkor akarnak veled fizettetni, ez szánalmas ..

    Az oldal f?oldalán:

    Regisztrálj hozzánk és Nyerj!

    Új akciónk keretében az els? 5000 regisztrált felhasználónk között 1db gyári független 64GB os iPhone 5
    készüléket sorsolunk ki December 1-én.

    Feltételek:
    - Minden olyan felhasználó automatikusan részt vesz a sorsoláson aki aktiválja a felhasználónevét.
    - Csak az els? 5000 aktiváló között sorsolunk
    - A sorsolást kézzel végezzük (minden aktivált felhasználó nevét betesszük egy dobozba)
    - A sorsolásról November 1-én videót készítünk és kitesszük a hírek közzé


    Már itt b?zlik a történet, hol November hol December van sorsolásként megadva. Nem lep?dnék meg ha addigra érdekes módon elérhetetlen lenne az oldal ..
     
  10. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    eszt is buherajak ......

    Vassi ( http://vassi.eu/account-login.php?returnto=%2Findex.php )eszt is buherajak gyakran mostanaban a rosz gyerekek :tef293:
    kuk meg :
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_16_st87d7oioj.png
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_16_20dfupfn3e.png
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_16_qw5kg12irv.png
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_16_5oootnzcvy.png
    en ezeket a gerinctelen embereket nem ertem egyalalan ...kinyirnam az oszest ha eromben lene... :tef293:
     
  11. frediw / Guest

    nincs idegesito oldal

    Szerintem nincs idegesito oldal,nekem szimpatikus es kevesbe szimpatikus letezik.
    Ami szimpatikus a feltoltesen lacik,ami nem ritkan latogatom. :tef344:
     
  12. Soldier /

    Csatlakozott:
    2012. június 20.
    Hozzászólások:
    46
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Eltüntek...

    Már nem elérhet? a link, eltakarodtak. Gondolom nem adják fel, új linken, új dumával megint beetetnek jó néhány balekot. Az ilyeneket kellene valahogy jó pofán csapkodni.
     
  13. Ketrec /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 03.
    Hozzászólások:
    228
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Elt?ntek...

    Köszönet érte a sok tisztelt felhasználónak aki bejelentette a csaló oldalakat.
     
  14. mookybaa /

    Csatlakozott:
    2011. január 27.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pirateday... WTF???

    Elöljáróban annyit, hogy nálam a legidegesít?bb eddig az volt, amikor kilépéskor megkérdezi egy oldal: Tényleg ki szeretnél lépni? (nem vazze csak véletlenszer?en kattogtatok összevissza áááá...)

    De az amit ma láttam már tényleg felháborít:

    Ugye volt egy id?szak amikor a majomparádé a "vicces fiú" jóvoltából már-már bezárni látszott.
    Na ekkor el?jöttek ezek a vérpistikék és csináltak (pfff.... miket mondok... másoltak) maguknak egy majomparádét .biz véggel. Kíváncsiságból (persze kamu címmel) beregisztráltam mondván: -lássuk mire jutnak, még forgalmat is csináltam persze csak, hogy ki ne dobjanak leszedtem néhány ilyen, khhhmm... ismeretterjeszt? rövid filmet (csak a forgalom miatt :tef344: )
    Reggel amikor be akartam lépni ez fogadott:

    Tisztelt felhasználók!

    Az oldal új domain címen üzemel továbbiakban! Torrentek, felhasználói fiókok megmaradtak!

    Az oldal 3 másodpercen belül átirányít az új oldalra!

    Ezt épphogy átfutottam már irányít is....
    Na mondom: megint jön a Herobit.... vagy a Mumia (ezek szoktak ilyenkor bejönni :tef344: )

    De nem!!!

    Mit látok?!
    Egy Pirateday jelleg? és nev? logót!!! (a kávét majdnem ráfújtam a monitorra)
    Ezek voltak olyan pofátlanok és most a pirateday nevét lenyúlva (ha már úgy is bezárt) annak múltjával visszaélve akarnak érvényesülni és gondolom tájékozatlan felhasználókat toborozni az összelopkodott oldalukra.
    A Pirateday neve nem ezt érdemli szerintem!

    Soha nem mondtam, vagy gondoltam pozitívan WebTech tevékenykedéseire, de ezek megérdemelnék szerintem, hogy szétkapja az oldalukat, mint foxi a lábtörl?t.

    Na, kimérgel?dtem magam.

    üdv. moky
     
  15. r3giszt3r /

    Csatlakozott:
    2012. december 24.
    Hozzászólások:
    63
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    PERONIX-T.TK

    Engem a hamis adataival listán itt az oldalon el?kel? helyen szerepl? PERONIX-T.TK vágja az idegeimet de nagyon. Az oldalon van vagy 100 torrent azt annyi! http://torrent-empire.me/tracker-lista Mit keres ez az 5 helyen???
     
  16. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    PERONIX-T.TK re

    Szia.

    Már javítottam, [@succka] nevezet? user írta be a hamis adatokat.
     
  17. getkidi / Guest

    vadász. :tef161: haha
     
    Utoljára szerkesztve: 2015. július 19.
  18. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem akarok senkit se megsérteni de, nekem ez itt eléggé ba***a a szememet. Nagyon zavaró.
    [​IMG]
     
  19. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
  20. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Thank you very mouch!
    Victory1995
    rávilágított egy általános mérvű fórum-használati hibára.
    Remélem, hogy magam " is " tanulok végre belőle.
    Bevallom: ritkán nyitok / nyitnék Új Témát.
    Nem azért, mert nem tudnék \ kevés oly eset van, amire az UTSF egyik-másik részén ne találnék választ.
    Mondjuk úgy:
    - ma APC Back-UPS 500W "kilehelte lelkét"
    3 napomba tellett, hogy rájöjjek: 6 cellából 5db zárlatos.
    Nyithatnék egy Új Témát UPS javítás címén.
    Realista vagyok: minek / hisz értelmetlen!