Magyar torrent oldalak Insane: Meghívó Kérése

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' szepaj hozta létre. Ekkor: 2015. május 18..

  1. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Aki szeretne, bitHUmen-en vagy nCore-on tud kérni meghívót az insane-re. nCore-on a fórumban, bitHUmen-en az ott leírt helyen.
     
  2. getkidi / Guest

    Véletlenül nem kapom sehol! :tef10:
     
  3. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Pedig az INSANE Facebook oldalán ez a hír van kiírva.
     
  4. getkidi / Guest

    Ez az utolsó hsz az nCore oldalon:
    "Sziasztok megint 2 DB Waffles.fm meghivot felajánlok.
    Minimum tag rang szükséges.
    Lehetöleg gmailos cimet küldj.


    Még 1 van.


    Elfogyott."
     
  5. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Istenem... hahahahahahahaha Értelmezzétek a hírt, mielőtt írtok.. Amit te bemásoltáll, az nem a kérések, hanem a felajánlások topicból származik.. XD Az Insane felhívta a figyelmet arra, hogy az ncore, és a bithumen oldalon van meghívó kérések topic.. Tehát oda írjon, akinek meghívó kell. Szeretnének minél több aktív tagot szerezni erről a két oldalról.. Remélem sikerült elmagyaráznom mindenkinek az írott szöveget. XD Ezek után kéretik a hírre reagálni, és nem azon siránkozni, h én nem kaptam még meghívót.. Előre is köszönöm.


    UI: Mielőtt csodaszámba menne a dolog, elárulom, hogy itt is van meghívó kérések topic. XD
     
    • Like Like x 3
  6. getkidi / Guest

    Hahahaha Én már tag vagyok Insane-n!
     
  7. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szuper!

    Fészen kiposztolva, most már itt is.
    Mondjuk ez az oldal többek között ezért is van.
    Most már jóval többen láthatják a hírt.

    Ügyes húzás lenne akkor ha aki be szeretne kerülni Insane-re már tag lenne nCore-n és BitHUmen-en.
    Ha netán nem így lenne, hát kérjen itt meghívót a fenti oldalak valamelyikére és onnan már egyenes út vezet az Insane-re.
    Ám ha lusta regisztrálni ide-oda, kérjen itt a megfelelő helyen egyenesen az Insane-re!
     
    • Like Like x 2
  8. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Fater, te megint túlbonyolítod. Aki be akar kerülni az Insane oldalra, nincs más dolga, mint bekerülni a bithumen-re, és az ncore-ra. hahahahahahahaha
     
    • Like Like x 2
  9. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    BTN -re és PTP -re is + HDBits -re és ..stb oldalakra is más torrent oldalak fórumán van felajánlás egyébként ott van a felajánlós topicban az a személy aki korlátlan számban tud iNSANE meghívót küldeni nem túl nehéz megtalálni mivel eddig is ajánlott fel iNSANE meghívót én még most is látom legutolsó iNSANE meghívó felajánlását nCore-on a meghívó felajánlós topicban, szerintem csak írni kell rá és küld. :tef344:

    Egyébként én nem tartom túl nagy valaminek ezt a felajánlós dolgot nCore-on és bH-n mivel számtalan hasonló felajánlás van külföldi oldalakon staff tagok által. :tef293:
     
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv. Igen, vannak oldalak, melyeken korlátlan számban tudnak meghívót biztosítani különböző oldalakra, Az Insane a kérés szekciókat reklámozza, ami még mindig nem azonos a felajánlással. Továbbá az nCore staff nem nagyon szereti az Insane témát a fórumban. XD Tehát ez a külső toborzás se biztos, hogy tetszik majd nekik. XD
     
  11. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    " az nCore staff nem nagyon szereti az Insane témát "

    jah azt én is láttam :tef293: szegénykéim sajnálom is őket de nagyon :tef10:

    talán ezért is a facebook-os hír woot.
     
  12. Rotti / Az Őrző-védő

    Csatlakozott:
    2015. március 20.
    Hozzászólások:
    1,008
    Kapott lájkok:
    676
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fura huzás :tef161: ennél komolyabb szokott az insane staff lenni ...
     
  13. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    ők is emberek, néha trolkodhatnak egy kicsit Tongue Out
     
  14. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Az ncore felszippantotta a felhasználók zömét. Aki meg már bent van, az meg a bithumen-re vágyik. XD Tehát nyilván onnan érdemes tagokat szerezni, ahol vannak. Csak egy olyan helyet is kellene ajánlaniuk, amihez nem kell meghívó. XD
     
  15. Rotti / Az Őrző-védő

    Csatlakozott:
    2015. március 20.
    Hozzászólások:
    1,008
    Kapott lájkok:
    676
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hát ennyi erövel többre mentek volna ha az UTS-t ajánlják haha
     
  16. zonee / Guest

    mintha azt írtátok volna az insane-nek nincs szüksége reklámra
    reklám nélkül lett népszerú
     
  17. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    nincs olyan oldal aminek ne lenne szűksége reklámra :tef293: sőt iNSANE-nak nagyon is szűksége van rá, de nem fog iNSANE mail adatbázisokat vásárolni és más oldalaknak azért pénzt fizetni hogy kör pm -ben reklámozzák őket és hasonló vásárolt marketinges ügyleteket bonyolítani mint azt jó pár oldal eljátszotta már. :tef293:

    De gondolom ha lenne olyan oldal akivel tudnának valamilyen kölcsönös reklámot bonyolítani úgy hogy mindkét oldalnak előnyére válna egy esetleges együttműködés abban szerintem ésszerű keretek között benne lenne iNSANE staff szerintem jó eséllyel :tef293: sőt iNSANE akár kisebb oldalak felhasználóinak befogadását is vállalná mint azt Carpathians már számtalanszor megtette bár ott valami okból kifolyólag nem ragadtak meg tartósan az userek, viszont iNSANE -nál Preto megszűnése kapcsán elég jól sült el a befogadás és véleményem szerint az átregisztrált Preto userek nagy része is elégedett lehet a befogadással, de állítólag komolyabb nagyobb torrent oldallal való egyesüléstől sem zárkózna el iNSANE de ez esetben is a kölcsönös ésszerű egyezség volna a cél és persze rengeteg kompromisszumra lenne szűkség a két egyesülő oldal között.

    pl: egy iNSANE és 1st egyesülést szívesen megnéznék szerintem elég jó és komoly oldal jönne létre a két oldalból ( ez persze teljesen magán véleményem, de én örülnék a két oldal egyesülésének :tef293: )
     
  18. zonee / Guest

    minden egyesülés kockázatos mert lehet hogy nem fognak kijönni egymással a staff tagok
    a transzfer és majomparádé erre jó példa
     
  19. getkidi / Guest

    Ennél az insane tracker staffnál óriási a nagyravágyás! haha haha haha
     
  20. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    zoneee jól íród, :tef293: rengeteg kompromisszum megkötése szűkséges egy egyesülés során és mindkét oldal staff tagjainak is egymással szemben is türelmesnek kell lennie hisz mindenki különböző de egy egyesülés során a közös célt kell nézni és az hogy pl két ekkora oldal ha jól sül el az egyesülés, akár nem csak hogy összeadódhat a két oldal aktivitása ami már elég jó akár a felhasználók szemszögéből is nézve, de még az meg is duplázódhat, szóval én szerintem egy esetleges 1st - iNSANE egyesülésnél 1 millió peer fölé emelkedne a két oldal együttes aktivitása, ez gondolom a két oldal felhasználói számára sem volna tragikus dolog mivel jó eséllyel több seeder, több feltöltés, több fórum hsz vagyis egy igen aktív oldal jöhetne létre :tef293:
    Persze ehhez közös akarás kellene mindkét staff részéről :tef293: De ez csak fikció egyelőre. :tef161:

    " óriási a nagyravágyás "

    ezt kétlem, mert akkor már fél netet spammolhatták volna ha akarták volna és sokkal könnyebben lehet úgy usereket szerezni, szóval még nagyon messze vannak a nagyravágyástól egyelőre, viszont szeretnének több aktív usert ez nem titok :tef293: