Magyar torrent oldalak Insane

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 18..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sziasztok!:tef293:
    Mivel én nemrég regisztráltam, így arról milyen volt nem tudok nyilatkozni. Azt azonban látom, hogy most folyamatosan változik, fejlődik az oldal. Használat közben rögtön feltűnik, hogy jól, gyorsan működik. Az anyagok letöltése is gyors, aktív. Így a visszaosztással sincs probléma. Lehet, hogy a feltölthető anyagok új szabályai ((Egy típusból, csak egy lehet)) meghozták a kellő aktivitást egy-egy anyagnál.
    Amit kiemelnék, mert szerintem fontos, hogy a felhasználói létszámhoz képest kifejezetten aktív az oldal. Ebből is látható, hogy nem a 100.000-es létszám a legfontosabb szempont egy torrent oldalon.
    Egy észrevétel…
    A letöltés gombra kattintva a megjelenő torrenteknél a felhasználók ((Le-fel töltők)) száma néha igen kevésnek tűnik. Ez a torrent adatlapjának megnyitása után láthatóan, akár több száz is lehet. Ez gondolom, azért van, mert „nem frissül valami”…

    Mindezek fényében ajánlom mindenkinek, aki egy jól működő, aktív oldal tagja szeretne lenni, könnyen letölthető, visszaosztható anyagokkal és folyamatosan fejlesztő vezetőséggel.
    Hajrá, Insane csak így tovább….:tef293:
     
    • Like Like x 4
  2. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez a nem frissülős dolog érdekelne. Pontosan hol jön ez elő?
     
  3. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Kedves iNSANE!
    Az, hogy valami ott "nem frissül" azért írtam mert, ha simán a "letöltés" gombra kattintok és a torrenteket nézegetem a Le és Feltöltők számszerű megjelenítésénél általában csak pár felhasználó szerepel. Mint írtam az adatlap megnyitása után láthatóan "sok" felhasználó vesz részt az anyag aktívan tartásában. ((Akár több száz is. ))
    Egyébként abban nem vagyok biztos, hogy valaminek is kell ott egyáltalán frissülnie. A kapcsolatoknál nem azt jelzi, amit kell. Miért is van ez? Erről halvány lila gőzöm sincs. Természetesen semmiféle kritikai szándékom nem volt ezzel a pár sorral. nekem tökéletesen megfelel úgy, ahogy van. Ennél jobban úgysem tudom leírni....:tef293:
    A kérdésedből ítélve, te valószínűleg nem is így látod ezt a részt.
     
    • Like Like x 1
  4. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hello!

    Valójában az érdekelne, hogy tényleg van-e valami hiba. Ha jól értem, te kliensben nem látsz annyi kapcsolatot, amennyit a tracker lát. Ez teljesen normális. Egyrészt a kliensnek is van egy frissítési intervalluma, és a trackernek is, emiatt egyik sem látja a valós mennyiséget folyamatosan. Mivel a kliensed is tarackertől kapja az adatokat, az többé-kevésbé hasonló lesz.

    Épp most néztem ezt a torit:
    Run.All.Night.2015.HUN.BDRiP.x264-ARROW
    A kliensem 961 seedert és 146 leechert lát, míg az oldalon 960 - 145 ez a szám. Egyébként tracker update-tel lehet frissíteni a kliensben lévő számokat.
    Az oldalon megjelenő értékek cache-elés miatt nem változnak állandóan, így néha kicsivel több néha kicsivel kevesebb látszik, mint a valós érték, de ez is teljesen normális.

    Ha így értetted, akkor nem látunk problémát. Ha máshogy értetted, azt mindenképp jó volna megvizsgálni. Amúgy minden észrevételnek örülünk, mert csak így tudjuk kiszűrni a hibákat - ami sajnos mindig akad egy ilyen nagy rendszernél.

    Köszi,
    iNS
    [DOUBLEPOST=1437077073,1436715967][/DOUBLEPOST]iNSANE ma lehagyta bitHUmen-t peer számban :tef293:
     
  5. serpentin /

    Csatlakozott:
    2013. február 04.
    Hozzászólások:
    12
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ma is sikerült megütni bithut peer számban! gratula!
     
    • Like Like x 2
  6. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Minden nap sikerül. Bár az furcs h fele annyi seeder meg Leecher van és még is ugyan annyi a peer.
    Bithu első 5 film: 1677, 1544, 1525, 1257, 1149... és így tovább.
    Insane: 722, 713, 705, 594, 584... és így tovább.
    A Leecherrel is így van.

    Úgy hogy valamelyik hazudik a peerbe.
     
  7. ochi /

    Csatlakozott:
    2015. június 29.
    Hozzászólások:
    6
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ha figyelembe veszed insane-en a torrentek szamat ami tobb mint 73000 es atlagnak veszel egy torrenthez 6 kapcsolatot, ami azert megvan, mar 43800 peernel tartunk. :tef293:
     
    • Like Like x 2
  8. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Szia!
    Nagyon köszi a választ.
    Elnézést, hogy csak most írok de a számítógéppel volt probléma. Egy újratelepítés programokkal és egyéb dolgokkal együtt megoldott minden gondot. Sajnos több probléma is volt. Biztosan ezért láttam "fura" dolgokat a kliensben és több más programban is. Most minden klassz. Gyors és jól működik. ((Nem én javítottam meg a gépet....:tef293:))
    Így a részletek felett sajnos most el kell siklanunk.....
    Az oldal tetszik. Főleg, hogy odafigyeltek mindenre és aktív a sok felhasználó.
    Csak így tovább..
    Szép napot.
     
  9. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ahan értem köszi :tef293:
    Csak így tovább szép oldal és rendezett.
     
  10. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    szia!
    Victory1995

    nem csal sem bH sem iNSANE

    bH-n azért van több seeder a friss anyagokra mert míg iNS-en 50 ezer user van addig bH-n 100 ezer szóval kb ez a magyarázat vagyis kétszer annyian szedik a friss anyagokat, viszont míg bH -n esténként 40 ezer körül van az aktív torrent szám addig iNS -en 60 ezer + iNS-en ösztönzőbb a hnr és bónusz pontrendszer a seedre ezért is van hogy több az aktív torrent viszont ha megnézed pl eBook-oknál 2 -3 éves torikon is akár 10 - 15 seeder is van és főleg ebook -ok terén elég jól el van eresztve iNSANE nagyjából hozza LibraNet szintet, vagyis azt szerettem volna kihozni ebből hogy jobban eloszlik iNS -en a peer a régebbi torrenteken mint pl bH-n.

    De bH -t szerintem csak most nyáron bírja fogni iNS peerek terén ősztől ha beindul az élet bH megint beerősödik és ez a dupla felhasználó létszámból adódik.
     
  11. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mikor lesz újbó szabad regisztráció-..
     
  12. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    • Like Like x 2
  13. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kösz az infot .
    -.-.,
     
  14. zonee / Guest

    az insane-re könnyű bejutni
    gyakori a nyílt regisztráció
    gyakoriak a felajánlások
    UTS meghívhat az oldalra
     
  15. Taur1 /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jelenleg ugytudom nyilt reg van...
     
    • Like Like x 4
  16. ochi /

    Csatlakozott:
    2015. június 29.
    Hozzászólások:
    6
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hasznaljatok ki mert zaras utan egy darabig biztos nem lesz...
     
  17. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    közben meg már újabb peer rekord is volt :tef293: úgy néz ki fejlődik és növekszik szépen tovább iNSANE most ősszel is és jönnek majd az újabb rekordok. :tef293:
     
  18. Taur1 /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Peer rekord->3 nap NOHnR, Szabad reg. lezárva Feltöltő: iNSANE
    2015-09-06 02:17:26
    Kedves mindenki!

    A héten volt egy ici-pici peer rekord, meg amúgy is szabad reg. volt, egy 3 napos NOHnR-t mindenki megérdemel [​IMG]

    Kellemes szórakozást kívánunk hozzá!

    Köszönjük mindenkinek, aki érdemesnek tartott minket a regisztrációra!

    Az új regesek mindenképp böngésszenek a szabályzatban, nézzék meg balra fent a kis i betűt és nézzék meg a hnr almenüpontot! Sok-sok kellemetlenség és felesleges kérdés elkerülhető! Köszi!

    Staff

    A szabad regnek lőttek...
     
  19. ochi /

    Csatlakozott:
    2015. június 29.
    Hozzászólások:
    6
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Felmillio peer felett!
    Pontosan: 517 727

    Nem gondoltam volna 2007-ben meg! :tef293:
     
    • Like Like x 2
  20. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az a helyzet, hogy kénytelenek leszünk tovább fejleszteni, mert ezen a szinten már nem maradhatunk meg az oldschool cuccoknál - szóval öröm és egyúttal verejték is :tef293:
    [DOUBLEPOST=1444864030,1441620051][/DOUBLEPOST]Na, máris sikerült a domain-ünket bejelenteni valakinek. Szánalom. Amúgy elsikálva.
     
    • Like Like x 4