Magyar torrent oldalak Insane

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 18..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    • Like Like x 2
  3. lenko /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    125
    Kapott lájkok:
    70
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    jó oldalnak tartom és ez a bemutató is nagyon tetszik. Szerintem idővel akkora oldal lehet mint a néhai beload. Én az után kezdtem használni hogy az bezárt.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. május 22.
    • Like Like x 5
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv lenko! Igen, a beload bezárása után sokan kerestek új hazát, és az insane minden tekintetben megfelelő. Persze hasznosabb lett volna egy a pretorians-hoz hasonló megállapodás.
     
    • Like Like x 4
  5. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én is egyetértek veletek, szerintem az Insane az egyik legjobb a magyar oldalak közül, főleg a Pretorians-al történő egyesülésük óta.
     
    • Like Like x 4
  6. zonee / Guest

    beload-ot nagyon szerettem
    a newinsane szerintem nem beload a
    newinsane-en sokkal nagyobb a rend
     
    • Like Like x 2
  7. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    szerintem is iNSANE egy elég jól rendezett és szabályozott oldal, viszont oda még sok anyag feltölthető nincs annyira leszabályozva mint nCore és nincs annyi tiltás sem feltöltésekre, sőt örülnek is nagyon ha valaki elkezd feltöltögetni az oldalra + az első jó feltöltése az usernek 300 bónusz pontot ér. :tef293:

    zonee - bocs mellé nyomtam like-olni akartam hsz -ed. :tef10:
     
  8. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Töröltem az értékelést, lehet újat nyomni. XD

    Azért a beload hasonlat, mert hasonlóan az insane-hoz, ott is úgymond szabad volt a vásár. Az user eldönthette, mire van szüksége. Itt rejlik a az aktivitás nagy titka.. Hagyni kell az usereket feltölteni. XD Annak idején az ncore is így szedte meg magát.
     
    • Like Like x 2
  9. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    "Hagyni kell az usereket feltölteni. XD Annak idején az ncore is így szedte meg magát. "

    pontosan :tef293: iNSANE -on nyílt a lehetőség az userek szabadon tölthetnek fel, még esetlegesen problémás anyagokat is csak engedélyt kell hozzá kérni a staff -tól, de segítőkészen állnak szerintem a feltölteni akaró userekhez. :tef293:
     
    • Like Like x 3
  10. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,911
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!

    Egy torrent oldal fórumáról jutottam ide, ebbe a topicba.
    Nos volt már ilyen a történelem során, tehát mindez nem újdonság már a számomra.
    Ami mégis újra örömteli a számomra hogy ismét jelenidőben beszélhetünk egy torrent oldal és egy a torrent oldalakkal foglalkozó fórum ilyenforma kapcsolatáról.
    Gratulálok mindenkinek aki közreműködött ebben!
     
    • Like Like x 5
  11. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem

    Ami még említésre méltó, hogy az oldal aránymentes, tehát az aránnyal sincs gond. Sokan azt hiszik, ez valami újszerű dolog, és az ncore találmánya, pedig nem. XD FTN és a kortársainak a többsége már úgy indult, hogy nem volt fájlarány. Ezért fura számomra, hogy csak nagyon lassan terjed el.. De egyre többen látják be, hogy jobb az aránymentes System!



    Régen is voltak fórumok, régen is voltak torrent oldalak, és bizony régen is voltak jó viszonyok. Ez sem magyar találmány. De ilyen ígéretes kezdet, és ennyire kölcsönös információmegosztás szinte példátlan! Az insane, csak nálunk osztotta meg legújabb exkluzív hírét: http://torrent-empire.me/index.php?threads/insane-v2-0.106031/

    Amire aztán fel is hívta a figyelmet a hivatalos fb oldalukon: https://www.facebook.com/newinsane?fref=nf

    Ez viszont már példa nélküli. Továbbá sok egyéb torrent oldalnak nyújtottak már műszaki segítséget. Csak remélni tudom, hogy sokan példát veszek az insane staff hozzáállásáról.
     
    • Like Like x 4
  12. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Csúnyán beleszaladtunk egy rettenetes peer-rekordba - közel a félmilliós peer-szám :tef293: 3 év alatt 300 000 peernél is többet fejlődött az oldal - a nagy oldalakhoz képest kevés felhasználó ellenére is. Vagy lassan mondhatjuk, hogy az iNSANE is nagy oldal - lassan el kell fogadni tényt. A rendszergazdák meg csak ráncolják a homlokukat :tef293: Szerencsére még "munin" szerint még bírjuk egy darabig :tef293:
     
    • Like Like x 5
  13. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Gratula! Akkor most meg is tudhattuk az új szerver létének az okait. Szerintem kijelenthetjük, hogy az oldal olyan gyorsan fejlődik, hogy kezdi kezdi kinőni a jelenlegi helyét. Vagy, előre számolt az oldal avval, hogy ha ez így megy tovább, ki fogja nőni. :tef161:
     
  14. Van Helsing /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    1,146
    Kapott lájkok:
    692
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mennyire jól tette az oldal annak idején 2010-ben mikor volt az a nagy razzia torrent oldalak közt hogy nem zárta be a kapuit ! Kár lett volna érte, mert nagyon remek, kidolgozott oldal :tef293:.

    Meg nekem ami most nagyon megtetszett az a insane téma :tef161: , nagyon fain módon van megcsinálva :tef161:, csak kár hogy pár napja láttam meg itt az UTS-es a bemutatók közt :tef161:
     
    • Like Like x 2
  15. lenko /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    125
    Kapott lájkok:
    70
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nagyon gyorsan fejlődik az oldal, és nagyon úgy néz ki, hogy ez egy tartós állapot, hiszen sorra dölnek meg a rekordok.
     
    • Like Like x 4
  16. Rotti / Az Őrző-védő

    Csatlakozott:
    2015. március 20.
    Hozzászólások:
    1,008
    Kapott lájkok:
    676
    Beküldött adatlapok:
    0
    Robbanásszerüen fejlödik az oldal! Jó látni :tef293:
     
    • Like Like x 3
  17. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Insane,kívánom hogy elérjétek a kitűzött céljaitokat. :tef293:
     
    • Like Like x 2
  18. getkidi / Guest

    Én is kívánok jó fejlődést!
     
    • Like Like x 2
  19. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Természetesen jöttek az irigyek is. nCore-on csalással vádolták meg az oldalt. Valaki tudna egy jó módszert, hogy lehet ezt megvizsgálni? Jó volna valakitől egy monitorozást kérni az insane-re, talál-e csalásra utaló jeleket, és ha igen, miket. Nyilván magunkat vizsgálni nincs értelme, de érdekelne egy hiteles vélemény.

    Nyilván UTS-nek se volna jó most hirtelen, ha egy "csaló" oldallal hoznák hírbe
     
    • Like Like x 3
  20. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv. Irigyek mindig voltak, és lesznek is. Minket is vádolnak a kisebb csereoldalak csalással, meg egyéb dolgokkal. Ezeket a dolgokat nem lehet meggátolni. Nekünk azt írták, hogy mi csináljuk Google Analytics elemezését. :tef161: Nos, az nevezhető egy külső és független felmérésnek, még se ismerik el a gyökerek.. A vadászokkal az élen.

    Szóval, ha gyűlnek a rajongók, az azt jelenti, hogy van mire irigykedni. Az ncore-os diskurzust én is olvastam. Mintha arról lett volna szó, hogy a kedves rágalmazó az oldal staff tagja volt. Tehát nyilván bosszúból írogat. Ezeket meggyőzni nem lehet, hiszen ha egy rágalmat megcáfoltok, jön helyette három másik. (tapasztalat)

    De ettől függetlenül, akinek megvan a kellő tudása, vagy tud valami jó módszert, amivel függetlenül lehetne vizsgálni az insane-t, kérem jelezze.


    UI: Aki pedig a fent említett incidensre kíváncsi, az itt megtekintheti:

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. május 26.