Magyar torrent oldalak Insane

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 18..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Tudom az embernek sok minden b....a a csőrét, de onnantól érdemes foglalkozni vele ha bizonyított a rágalmazás.
     
    • Like Like x 3
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Így van.. Nem nektek kell őt megcáfolni, hanem neki titeket.. Bizonyíték nélkül hiteltelen a mondandója. Ami így, rágalmazásnak minősül. Szóval aki hitelt ad egy olyan információnak, amit semmilyen bizonyíték nem támaszt alá, az idióta, és én nem kívánom meggyőzni semmiről sem..
     
  3. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Bizony ám, akkor lesz miről csevegni ha bizonyított a dolog. Addig meg felesleges.
     
    • Like Like x 1
  4. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Azért lenne fontos, ha ilyen jellegű bug van esetleg a rendszerben, az kiderüljön. A peer szám valóságától nem félek, mert az elég evidens:
    //mindig aktuális
    $stats['peers'] = DB::countRows('peers','WHERE active=1');
    $stats['seeders'] = DB::countRows('peers', "WHERE `left` < '1' AND `active` = '1'");
    $stats['leechers'] = $stats['peers']-$stats['seeders'];
    Mondjuk elképzelni is nehéz, hogy mivel lehetne csalni, meg hogyan, de a legfőbb kérdés, hogy minek? Az insane sose volt stat. vadász, nálunk nem cél a statisztika, hanem visszajelzés. Az sem volt cél sose, hogy ezen vagy azon a helyen legyünk ilyen-olyan mérésekben. Persze jó érzés, ha látjuk a fejlődést, de emiatt csalni? Ugyan... Nem véletlen kellett szervert bővíteni, nem viccből fizetjük a drágábbat se. Szóval csak ilyen megfontolásból érdekelne.
     
    • Like Like x 1
  5. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Azért a statisztika is fontos egy oldal számára és bizonyos felhasználói kör számára is, itt a fórumon is olvashatunk különböző felhasználói véleményeket a statisztika csaló oldalakról.
    Ha a statisztika valós adatokat tartalmaz, akkor a felhasználók is jobban bíznak az adott oldalban és annak vezetésében is és a bizalom az oldal és a felhasználók között egy lényeges dolog, legalább is én úgy ítélem meg.
     
    • Like Like x 5
  6. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    szerintem egy komoly oldal nem csal a stattal, mert egy oldal statisztika visszaigazolás lehet az oldal staff-jának, mert abból jól kiolvasható hogy merre is tart az oldal hogy fejlődik e vagy éppen stagnál vagy rosszabb esetben visszaesést mutat és ez hiteles statisztikából olvasható ki jól + ugye a felhasználók is jobban szeretik a hiteles adatokat és oldalakat. iNSANE-on én semmiféle jelét nem látom semmilyen stat csalásnak, teljesen hihető a peer stat, az inaktív usereket sem gyűjti az oldal hisz most volt nem rég pucolás sőt az inaktív usereket is inkább próbálják újra aktív állapotba hozni felébreszteni csipkerózsika álmukból és az inaktív torrenteket is folyamatosan pucolják szóval én se igazán értem hol itt a csalás, persze a levegőbe kiabálni vádaskodásokat a legkönnyebb ahhoz nem kell nagy tehetség. :tef293:
     
  7. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Holnap kinyitjuk a szabad reget pár napra - kb. keddig.
     
    • Like Like x 3
  8. getkidi / Guest

    Jó döntés lesz! :tef293:
     
  9. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
  10. getkidi / Guest

    Üdv iNSANE! Igaz az, hogy a WebMaster Ukrajnában lakik?
     
    Utoljára szerkesztve: 2015. május 28.
  11. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hello! Nem. Az oldalnak van ukrán IP-je.
     
  12. getkidi / Guest

    Aha, már megijedtem! :tef293:
     
  13. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
  14. getkidi / Guest

    Tudom. nCoreon hfet csináltam emiatt, ugyen nem baj? 300 barátom van ott, köztük sokan feltöltők. :tef293:
     
    • Like Like x 2
  15. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Az iNSHANE esetében érdekes dolgok történtek az utóbbi időben.
    "- Nem foglalták le, de ultimátumot kaptak, ezért az oldalt bezárták. Végleges leállás, a felhasználókat valószínűleg átadják más oldalnak."
    Véleményem szerint pontosabb hír az alábbi, amely szerint közel 80 torrent-szervert foglaltak le a közelmúltban.
    Megnéztem, hátra ujraindult: de abból valószínűleg sem lesz semmi sem! Pedig nagyon jó oldal volt!
    Hiányolom:
    Moobs, Revolution, Evolution oldalakat (is).
    nCore (is / szintén... ?) ismét 'karbantartást végez' (torrentjeim: állnak), mint a múlt héten május 23.-án kiírták / 'Karbantartás'?
    Én egyiket sem tudom elérni (Mooobs... ).
    Please Help :tef344:
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. május 30.
  16. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Már megbocsáss, de nem igen tudom, miről is van szó. Az iNSANE - ha arra gondoltál, semmiféle ultimátumot nem kapott és be sem zárt - a többi meg elég offtopic ide. Vagy nem?
     
  17. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kecsi hozzászólása nekem se világos így elsőre. XD Remélem majd elmagyarázza mire akar kilyukadni.. A többi pedig tényleg off, nem itt a helye.. Minden oldalnak van külön téma. Az ncore-nak itt: nCore

    De itt is nyithatsz témát az eszmefuttatásaidról: itt

    Ebben a témában pedig igyekezzünk az insane-ra korlátozódni. Köszönöm!
     
  18. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
  19. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    iNSANE, szepaj, Dark Angel...
    mondhatnám azt, hogy tévedtem.
    Insane Tracker
    vagy
    New iNSANE
    A "kutya itt volt elásva" elvégre NEWINSANE.INFO vagy amint Mindenkilapja http://insantracker.mindenkilapja.hu/
    írják:
    "Örömmel közlöm veletek hogy egy két újjitásssal és átalakítással újra üzemel az oldal!
    Továbbbi jó letőltést kíván az Insane Tracker csapata És Békés Boldog Karácsonyt, sikerekben gazdag Új évet kívánunk!"
    Mondjuk úgy, hogy ez elég régi hír, viszont:
    "- hiba van, dolgozunk rajta. ... newinsane.info · 2012. február 23."
    "- newinsane.info - A hardver bővítés megtörtént.
    newinsane.info. April 1 · A hardver bővítés megtörtént, nem lesz több leállás emiatt."
    Az newinsane.info működik (2015.05.30. szombat) és REGISZTRÁCIÓ továbbra is él.
    Miért?
    Talán azért, mert iNSANE helyett Insane Tracker (newinsane.info) működik.
    Az, amelyiknek tagja voltam régebben, miért alakult át? / nem tudom.
    "Egyéb eszmefuttatásaim" http://torrent-empire.me/index.php?forums/tracker-beszélgetések-tracker-discussions.205/ topickban fognak szerepelni.
     
  20. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Semmi nem alakult át. Amit meg belinkeltél egy igen fura kamu oldal, de azért ez elég feltűnő :tef161:
    [DOUBLEPOST=1433018350,1433007486][/DOUBLEPOST]Új moderátorral bővült az insane staff. Szerencsére nem idegen tőle a css művészete, ha minden jól megy a v2 új skin-jeivel is ki leszünk segítve - hurrá hurrá!
    [DOUBLEPOST=1433018404][/DOUBLEPOST]Amúgy a v2 is halad, jelenleg egy új commenting rendszer készül, jó százalékban kész is van.
     
    • Like Like x 2