Ismét Nagyszabású, Történelmi Minisorozatot Forgat Az Hbo

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' klarensz hozta létre. Ekkor: 2015. február 04..

  1. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    2015.02.04. 11:00 - sixx


    [​IMG]


    Az Elit alakulat és a Pacific - A hős alakulat után nem egy újabb háborús sorozat érkezik az HBO-ra, de legalább történelmi: a Lewis and Clarke című hatrészes sorozatban Amerika Mississippi folyótól a Csendes-óceánig terjedő területének 1803-1806 közötti felfedezéséről lesz szó, ami szerintem megérne egy rendes, legalább tízrészes sorozatot is, de nem én vagyok az HBO főnöke.

    A sorozat alapja Stephen E. Ambrose (igen, az Elit alakulatot író Ambrose) Undaunted Courage: Meriwether Lewis, Thomas Jefferson, and the Opening of the American West című könyve, ami tulajdonképpen Lewis emlékiratai, naplója s levelei alapján készült, és az expedíció útját krónikálta. Aki szereti a kalandfilmeket, szép képeket, indiánokat, és a főszerepre kiválasztott Casey Affleck-Matthias Schoenaerts duót, az kezdje a visszaszámlálást, az HBO minisorozatot (is) kurvára tud csinálni. A producerek között ott van természetesen Tom Hanks is Gary Goetzman, Edward Norton, Brad Pitt, Dede Gardner, Tim Kelly és Adam Leipzig társaságában.

    Az expedícióról itt bővebb infók is vannak.
    Ismét nagyszabású, történelmi minisorozatot forgat az HBO - comment:com