Előzetes Jackie Brown

A témát ebben részben 'Filmek Bemutatói' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. november 23..

?

Mit gondolsz erről a filmről?

  1. Tetszett.

    0 szavazat
    0.0%
  2. Nagyon tetszett!

    1 szavazat
    50.0%
  3. Túlértékelt filmnek tartom!

    1 szavazat
    50.0%
  4. Alulértékelt filmnek tartom!

    0 szavazat
    0.0%
  5. Egynek el ment!

    0 szavazat
    0.0%
  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A Jackie Brown egy 1997-ben bemutatott film amerikai film. A rendező Quentin Tarantino külön Pam Grier-re szabta a a főszerepet, mert rajongott a színésznő korábbi filmjeiért. Szeretném, ha kifejtenétek az érzéseiteket, a véleményeteket evvel a filmmel kapcsolatban. Tehát ne csak szavazzatok, foglaljátok írásban a gondolataitokat. Oka van annak, hogy ki melyik opciót jelöli be. Kérlek osszátok meg velünk.


    [​IMG]



    Előzetes:



    Leírás:

    Jackie Brown (Pam Grier), a kalandos előéletű légikisasszony élete utolsó, de legnagyobb dobására készül. Bűnözők és idegbajos rendőrök sűrűjében tart a célja felé, miközben volt barátja, Ordell (Samuel L. Jackson), a kíméletlen gengszter is ugyanarra a nagy fogásra készül. Jackie váratlan szövetségesre akad Max Cherry (Robert Forster) fejvadász személyében, akinek a segítségével megpróbál túljárni a többiek eszén.

    Rendező Quentin Tarantino
    Író: Elmore Leonard
    Forgatókönyvíró:
    Quentin Tarantino
    Szereplők: Pam Grier, Samuel L. Jackson, Robert Forster Telek.
     
  2. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Alapvetőleg mindig érdeklődéssel várom Tarantino filmjeit, ez az alkotás sajnos kifejezetten nem tetszett. Szerepet játszik érzéseimben a film iránt, hogy ez a gengszteresdi nem az én világom. Ezen kívül nem éreztem semmi átütőt, újdonságot a filmben. Nem keltette fel az érdeklődésemet, a jelenetek unalmasnak, sablonosnak tartottam. Szeretem a szereplő zömét, de e sem volt elég, hogy rákattanjak a filmre. Hasonló volt a fogadtatása a Grindhouse-nak is részemről.
    Ízlések és ... :tef344: