Jöttem, láttam, újranézném...

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' The1st hozta létre. Ekkor: 2012. november 26..

  1. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nagyfiúk 2 kritika:

    http://skylos-jott-es-latta.blog.hu/2013/07/28/nagyfiuk_2_446
     
  2. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hupikék törpikék 2

    Hupikék törpikék 2 kritika:
    http://skylos-jott-es-latta.blog.hu/2013/08/11/hupikek_torpikek_2_103
     
  3. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szellemzsaruk kritika:

    http://skylos-jott-es-latta.blog.hu/2013/08/21/szellemzsaruk
     
  4. zsyy /

    Csatlakozott:
    2013. június 20.
    Hozzászólások:
    174
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef293:

    sokallom azt a négyésfelet!:tef293:
     
  5. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    te mennyit adnál rá?

    te mennyit adnál rá?
     
  6. zsyy /

    Csatlakozott:
    2013. június 20.
    Hozzászólások:
    174
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    te mennyit re

    lágyszív? vagy! talán kett?t!:tef161:
     
  7. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igen, ebben van valami! Nem

    Igen, ebben van valami! :tef293:
    Nem volt szívem a Zöld Lámpást annyira meggyalázni. :tef161:
     
  8. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    4.5

    Szia [@The1st]!
    Nos én meg kedvelem az ilyen témályú filmeket!
    Nálam 7.5/10
    :tef293:
     
  9. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    5

    Szia [@The1st]!
    Nos én 3 gyermeket nevelek,amivel együtt jár a sok rajzfilm,illetve az inkább gyermekeknek készült film nézéssel!
    Erre a filmre is keveslem az 5-öt!
    Nálam(feln?ttnél) helyb?l megvan a 8-as a filmre!
    Tele van poénokkal f?szerezve!Egyszóval szerintem még jobb is lett az els? résznél! :tef293:
    De tudom ízlések és pofonok! :tef161:
     
  10. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    hupi 2

    Szia! :tef293:
    Lehet hogy az aktuális hangulatom is nagyon befolyásolja az ítél?képességem, de az az igazság, hogy nem volt sok kedvem beülni rá. :tef293:
     
  11. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    filmkritikákra

    Szervusz [@The1st]!
    Nos ?szinte leszek veled,De véletlenül sem szeretnélek megbántani téged!
    Nos kritikáid olvasva egy kicsit(nagyon :tef293: )elborzadtam! :tef10:
    Tudom ízlések és pofonok,vagy kinek a pap,kinek a papné!
    De szerintem nagyon elítélsz néhány olyan filmet,ami szerintem sokkal de sokkal jobb annál mint ahogyan leosztályzol!
    Pl.:
    -Szellemzsaruk
    Szerintem Ryan Reynolds messze nem Jeff Bridges árnyékában fetreng!Szerintem nagyon jól eltalálták e párost erre a filmre!
    Vígjáték része meg egyáltalán nem hiányzik bel?le,én néha a hasamat fogtam! :tef161:
    -Hupikék törpikék 2
    Nézd én ezen a mesén n?ttem fel,és nekem nem hiányzott ebb?l a filmb?l semmi ami a rajzfilmben megvolt!Karakterek tökéletesek !

    Nos a többi filmnél is látok túlontúl er?s kritikát,de ennél a két filmnél nagyon!

    És még egyszer kérlek nehogy megharagudj rám,csak ?szinte akarok lenni,nekem nagyon is tetszenek ezek a filmek!
    Nézd én úgy vagyok vele,hogy ha egy film kikapcsol arra a másfél órára,akkor már megérte megnézni,akár többször is!(Hupikék törpikék 2-öt az elmúlt héten 7-er látom,és leköt a gyerekekkel együtt! :tef161: )

    Remélem tényleg nem haragszol meg rám,hogy így leírtam a véleményemet!
     
  12. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    pipus

    Szia!
    Nem haragszom, nincsen rá okom! Köszönöm, hogy leírtad a véleményed, ezt méltányolom és tisztelem, hogy nem a hátam mögött gondolod ezeket.
    A szellemzsrukban úgy értettem az árnyékban fetrengést, hogy ? sokkal kevesebb volt a vásznon, mint Bridges, Reynolds most nem játszott zúlontúl jól, bár voltak jó megmozdulásai.
    A Hupikékr?l lehet, hogy azért olyan a véleményem, amilyen, mert közben 4 oldalról gyerekek beszéltek hozzám és magyaráztak nekem, amit egy id? után nem bírtam. Mert imádom a gyerekeket, de pont egy hosszú nap után sózták rám ?ket, mikor már élni nem volt kedvem.
    Ha a héten lesz rá lehet?ségem, akkor lehet hogy megnézem ezeket megint, mikor kevésbé vagyok y?gös, mert akkor tutira más lesz a véleményem.

    Amúgy melyik filmnél van még túl er?s kritika? Ha azokat leírnád, annak örülnék, mert lehet hogy vetek rájuk még egy pillantást.

    Mégegyszer köszönöm a hozzászólásod, egyfel?l biztosítasz efel?l, hogy olvasod a blogom (bocsi de ez tényleg sokat jelent :tef161: ), másrészt pedig épító kritikaként tekintek rá.
     
  13. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    The1st

    Szervusz [@The1st]!
    Nagyon örülök,hogy nem haragudtál meg rám,mert tényleg nem az lett volna a szándékom!

    Nos átnézve a kritikákat ennél a filmnél éreztem "igazságtalannak" a kritikát!:
    -Nagyfiúk 2
    Nálam ez a film 6/10!
    Bár itt egyetértek veled,hogy itt igazi történet nincs,de Sandler legalább nem azt az ízléstelen beszédkultúrával hozza a poénokat mint az ez el?tti filmekben(pl.Apa Ég)!Mondjuk a szarvas vizelés nekem is kemény volt!
    De mindent egybevéve azért sokszor fogtam a hasam a filmnézés közben!
     
  14. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok! Segítség kellene...

    Sziasztok!
    A segítségetekre lenne szükségem. Mostanában kevés id?m lett filmeket nézni, így írni sem tudok róluk. Remek lenne, ha valaki, illetve valakik néha napján 1-1 kritikát írnának nekem, amelyet megjelenítenék az oldalon, vagy ?k maguk jelenítenék meg a saját fiókjukkal.
    Mikor létrehoztam a blogom, akkor nem gondoltam rá, hogy lesz-e elég id?m a kritika írásra, de kérlek titeket, hogy ha úgy gondoljátok, hogy láttatok egy jó/rossz filmet, akkor írjatok nekem. Nem kell, hogy hosszú legyen, csak a saját véleményeteket írjátok le.

    Ha úgy gondoljátok, hogy írnátok kritikát, amit az általatok választott névvel megjelenítenék, akkor írjatok itt ez PM-et, vagy egy e-mailt a következ? címre: skylos0707@gmail.com

    Köszönöm a segítséget el?re is, remélem, hogy lesz olyan, aki segít, úgy, mint Davenatic annak idején. :tef293:

    Üdv: The1st/Skylos
     
  15. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mindörökké rock kritikám:

    http://skylos-jott-es-latta.blog.hu/2013/08/24/mindorokke_rock_137
     
  16. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Morzsák:Családi üzelmek,

    Morzsák:
    Családi üzelmek, Kick-ass 2, Mindörökké talán: http://skylos-jott-es-latta.blog.hu/2013/09/07/morzsa_rovid_par_soros_kritikak_random_filmekrol

    127 óra, Bazi nagy görög lagzi, Diszkópatkányok: http://skylos-jott-es-latta.blog.hu/2013/09/14/morzsa_127_ora_2010_bazi_nagy_gorog_lagzi_2001_diszkopatkanyok
     
  17. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv. Tegnap néztem meg a Csillagok között című filmet, és nekem nagyon tetszett. Volt aki már látta? Mi a véleményetek? Észrevételetek?
     
    • Like Like x 2
  18. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Üdv
    Csillagok között , Interstelar
    Én még akkor megnéztem amikor megjelent a film a torrenteken :tef293: először még cam-os változatban, mert nagyon türelmetlen voltam :tef293:
    Én imádom a scifit :tef293: , a kalandos utazásokat a féregkyukakon át, tehát először is engem maga a film témája fogott meg, és nem a karakterek, sem pedig a szinészek, vagy a kivitelezés :tef293:
    Fekete lyuk, eseméynhorizont,féregjárat, időeltolódások, relativitás huhh nehéz volt elképzelni és hihetőnek vélni egy ilyen időutazást , főleg mikor utazás közben nem ugy telt az idő, mint a Földön , hmm kicsit szentimentálisra sikerült az apa-lány találkozása, de érdekes megoldotta a rendező a végkifejletet is.
    Nemhiába kapott 8,5 -ös besorolést a film, és jelőlték Bafta , Oscar , Goldenglobe dijakra .)
    A film mint látvány , effektusok, és nagyon jó zenéje fogott , nem mondhatnám annyira a szinészi játékot :tef293: Matthew McConaughey , mindjárt le sem tudom irni a nevét :tef293:
    Nagyon ajánlom Mindenkinek , főleg, scifi rajongók ne hagyják ki.
    Tetszett a film :tef293:
     
  19. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!
    Csillagok Között, vélemény.
    Én most az elmúlt napokban néztem meg a filmet, nekem is nagyon tetszett, bár ahogy azt már klarensz is említette, voltak benne kicsit érdekes dolgok.
    De ezen végül is ne csodálkozzunk, hisz a film a scifi kategóriába tartozik. Érdekes volt ahogy a rendező végig vite a szálat az új emberi életre alkalmas bolygó felkutatásával kapcsolatban, illetve ezen keresztül bemutatott egy családi köteléket, apa lánya kapcsolatot. Tényleg elég érdekes film, nem egy pörgős akció film stílus, de aki kedveli az ilyen jellegű filmeket, annak mindenképp ajánlom.
     
    • Like Like x 2
  20. zonee / Guest

    Jöttünk, láttunk, visszamennénk!
    Vélemény:
    Nem lehet megunni nagyon szeretem mindig jót nevetek.
    Nem újrafeldolgozásra van szükség hanem folytatásra, méghozzá a Francia forradalomtól.