Juventus FC

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' watsap hozta létre. Ekkor: 2013. január 10..

  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Juve igazolás(egy kis poén Juve Fan barátaimnak)

    A Bors úgy tudja, Bochkor Gábor komoly tárgyalásokat folytat a Juventus rádióval, elképzelhet?, hogy a jöv?ben itt tér vissza rádióm?sorával. Az azonban már egyáltalán nem olyan biztos, hogy Boros Lajos is csatlakozik a nagy visszatéréshez, hiszen korábban többször kijelentette: nyugdíjba menne. Mindenesetre a Bors úgy értesült, hogy a napokban együtt látták Bochkort, Borost és az említett rádió egyik vezet?jét.

    A Juventus programigazgatója elismerte, hogy jóban van a két m?sorvezet?vel, és a rádiózásról is szoktak beszélni, de... „A Juventus reggeli m?sora azonban jól m?ködik, hallgatottságban hozza a számokat, maga a m?sor nyereséges. Vagyis: mi nem tervezünk váltást, minket kell megkeresni valami szuper ajánlattal. Azt is el kell mondjam, hogy olyan úton indultunk el, ami más jelleg?, mint a Bumeráng volt” – nyilatkozta Kalácska Gábor, aki hozzátette azt is, hogy az ? szakmájukban sem létezik az a fogalom, hogy soha, ha pedig titokban tárgyalnának, akkor nem is fedné fel a titkokat.

    Boros és Bochkor nem kívánt nyilatkozni az ügyben.
     
  2. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Focinorbi-re

    Nézd szerintem Llorente nem lesz kezd? csatár a juvéban.
    De egy min?ségi csere lesz akit bármikor be lehet dobni mint a spanyol válogatotban.
    Erre szerintem megérte azt a cirka 5 millát.
    MIn?ségi játékos és a keret erösödött.
    Az általad emlitett játékosok a juvénak álom kategoria.
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    faust10-re

    Ha már el?zetesen is,így értetted,akkor ismét teljesen egy véleményen vagyunk barátom!
     
  4. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Anelka

    ...ha lehet hinni a médiának, igaz mercato van és ez kétséges, akkor Anelkát leigazoltuk. 6 hónapig fogja idegesíteni a szurkolókat. Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban. Számomra egy kivénhedt játékost "sikerült" igazolnunk...anno, mikor Henry-t eladtuk, szívesen láttam volna a csapatban, de most...biztos, h nem keveset fog ez a 6 hónap alatt majd zsebrevágni, aminek a TÖREDÉKÉT tenné zsebre egy Del Piero...aki maga a Juventus...

    Véleményeket várok, ti h gondoljátok?
     
  5. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Anelka-re

    Ne temessük el el?re Anelka-t lehet hogy másodvirágzását fogja produkálni amire volt már sok példa más hasonló kaliber? játékosoknál.
     
  6. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    re:

    ...legyen úgy! Nem kell messzire mennünk, Pirlo is mit produkál mostanság. Várom az eredményt...
     
  7. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:-re

    Remek példát találtál-reménykedjünk! :tef293:
     
  8. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Elszorakozta a pontot ...

    A juve megint Elszorakozta a pontot a Genoa ellen !

    JUVENTUS - GENOA 1 : 1

    Tartalom :

    Néztem a mérközést , abszolute elszorakozta a Juventus bár megengedheti magának jelentösen vezeti a tabellát ... de maga az ,hogy a Genoa egy támadást vezetett szinte az egész meccsen és az gól lett elgondolkodtat!

    Pirlo nagyon hiányzik a gárdábol ami még emlitésre méltó a 93. percben szerintem egy tiszta 11 - est nem itélt meg a biró a juventusnak !

    Kedden a Lazio ellen lép pályára a csapat amit hozni kellene a csapatnak különben vége az Olasz kupa döntöbe jutáshoz izgalommal várom ami természetesen bekerült a Góltotóba !

    ÜDV - harti !
     
  9. juvenyus1889 /

    Csatlakozott:
    2012. november 12.
    Hozzászólások:
    132
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    JUVENTUS - GENOA 1 : 1

    en azt nem ertem hogy egy ilyen kaliberu csapatnal mind a Juventus mit keres egy olyan jatekos a csapatba mind:tef161:e ceglie,jarjon mar le az Afrikai kupa,Asamoah nagyon hianyzik a szelrol..
    Pirlo es Chiellini es visszaterhetne mar,mert ha ez igy megy tovabb az olasz kupabol es a bl bol is kiesunk...
     
  10. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Juve

    Azért ne temess még minket...:tef293:
    Én végignéztem a meccset,csak az eredmény hiányzott,az akarat és a játék meg volt,volt egy-egy nagyobb helyzet is de sajnos kimaradtak,
    például Giovinco kapufája vagy a fiatal Bertrami óriási lökete,amit szerencsével védett a kapus.
    A meg nem itélt büntet?r?l már nem is beszélek...:tef10:
    Szóval szerintem nincs itt gond,csak nem mindig jön össze minden amit szeretnénk.
    Ami meg a kupát illeti szerintem azért Romában is mi dominálunk majd,ráadásul valamikor a kevés lehet?séget kapók is kell ,hogy játszhassanak és ha a 3-sorozat valamelyikébe gyengélkedünk az inkább a kupa legyen...
    Ami meg Anelka érkezését illeti,állítólag hivatalos már
    600.000Eu/fél év plusz a bajnoki címért és az esetleges Bl sikerért plussz prémium.
    Én imádtam Del Pierot de ? ennek az 5-6 szorosát kérné.
    És Anelka valószin?leg ismét bizonyítani akar európában valamint a francia játékosoknak álltalában fekszik a Juve és a SerieA,úgyhogy én optimista vagyok...:tef293:
    Forza Juve...!...:tef293:
     
  11. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: Juve

    Anubis36

    ezt a Del Pieros részletet azért szeretném "megtámadni". Alex az újabb egy éves hosszabbításért EGY milliót kért, de nyilatkozatai alapján kevesebbért is maradt volna. Egy Anyélkával ne hasonlítsunk össze egy olyan játékost aki 19 évig azt jelentette, h JUVENTUS. Anyélka soha az életében nem tett le semmit az asztalra, kisebb tulzással lehet nevezni Cassano francia példájának. Mindkett?jüket nagy tehetségnek titulálták egész eddigi karrierjük alatt, de semmi maradandód nem tudtak letenni. Anyélka, mindez mellett még egy rendkívül problematikus játékos. Viselkedésileg igazi vezéregyénisége a csapat bomlasztásának. Mondhatni azt, h kb 2x olyan kellemetlen egyéniség mint Balotelli...csak azzal a különbséggel, h Ballo, már produkált is eddig. Egy Alex, aki több alkalommal neves versenyeken vezéregyénisége volt a Juventusnak, mind az olasz válogatottnak...összeboronálni egy Anyélkával (sértegetés nélkül mondom!) butaság állítani. De itt jegyezném még meg, h ha Anyélka meghazudtol, akkor én leszek az egyik legnagyobb rajongója...de ez nem fog összejönni neki, f?leg nem 33 évesen. Meg még Anyélkának ez a TIZEDIK (10.) klubja, tehát akkor mir?l beszélünk? Egy igazi zsoldos, aki elvan magával...anno mikor Henry-t adtuk el az Arsenalnak, az akkor Anyélka talán tehetett volna valamit a csapatért, de egy olyan játékos aki levezni meg Kínába, ne várjunk csodát. Drogba érkezése sokkal el?nyösebb lett volna...

    A tegnapi mérk?zést nem játszotta túl jól a csapatunk, vis fogalmazzak pontosan, nem használtuk ki a helyzeteket amik adódtak el?ttünk, pont ugyanaz a szindróma jött le, mint a Lazio elleni kupameccsen...remélem a keddi Coppan majd játszi könnyedséggel kiüssük a rómaikat! :tef293:
     
  12. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re:juventino

    Értem én az álláspontodat,de nem értek veled egyet.
    Én vagyok az egyik legnagyobb rajongója Del Piero-nak,de ? már azért 38éves!
    Amit el lehetett azt elérte a Juveval és az Olasz nemzeti 11-el.
    De ? már nem igazán bírt 90percet,de még egy félid?t is alig.(azzal az irammal ahogy egy olasz meccset végig kell futni)
    persze az is igaz,hogy egy-egy szabadrúgással többet tesz csapatáért mint sok játékos a 90perc alatt összesen,de lássuk be,hogy ? már a múlt.(sajnos)
    De ezzel nem azt mondom,hogy Anelka a jöv?!
    De fél évre 600.000Eu az apró a fociban.
    Ha jól tudom Drogba évi 4millát!!! kért és minimum 2évre akart szerz?dni!
    Szóval az már 8.milla plusz a kivásárlása.
    Az hogy szerinted problémás az is véleményes szerintem de majd az id? eldönti.
    Az minden esetre pozitívum,hogy hívták,jött,vállalta és nem kért irreális összeget!
    Ja és már tegnap ott ült a lelátón és szurkolt új csapatának.
    Azt se felejtsd el ,hogy nekünk van még egy két játékos aki horrorisztikus összegeket kap és sérült,nem is játszik:
    Iaquinta,Pepe,Brentner....
    Iaquinta például még most is kapja az évi 4millát!
    Mikor is játszott utoljára?
    Szóval nem mindegy mennyit költünk vételre és fizetésre.
    Én nem örülnék Ha a Milan vagy az Inter módjára csak a tartozások gy?lnének.
    Szóval Anelka-t meg majd meglátjuk hogyan teljesít,de ha csak 1-2gólt l? és a csapat hozza az eddigi 22meccsen l?tt/kapott gól átlagot akkor meglesz az újabb Scudetto!..:tef293:
     
  13. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    re:

    ...egy ekkora ikont nem szabadott volna eladni. Lásd él? példa egy J. Zanetti v egy Maldini. A félid?s, vagy a második félid? 20-30 perceket kibírta volna simán...és ah írtad a szabadrúgásaival többet tenne, mint sok csatárunk egész mérk?zésen.

    ...meg, ne emlegessük Pepeét egy listán Iaquintával, és Brentner-rel. Ha a sérülés nincs neki, akkor produkál, és megéri pénzét...amikor pályán van, meghal ott. Az, h majd fél éve már nem tudják összedrótozni, nem az ? hibája. Legutóbb is, mikor játszott a Lazio elleni bajnokin, nem rajta múlt, h megint rásérült a régi sérülésére... :tef10: Iaquintát, meg Mister nem nevezi a csapatba itt tehát, szintén nem igazságos a "bértolvaj" megnevezés rá. Szerintem legalább annyit tudna tenni, de inkább többet mint a Topmodellünk, Matri...

    ...de várjuk valóban ki, Anyélka produkcióját, hátha, ett?l gyengébb már nem lehet a csatársor! :-/
     
  14. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Llorente súlyosan megsérült

    A spanyol Sportmediaset szerint átok ül a Juventuson, amiért nem tud egy valódi topcsatárt szerezni. Jogosan lehetne erre felvetni, hogy Llorente már a Juventusé, de a baszk támadó súlyos sérülést szenvedett a hétvégén, ami meggátolhatja érkezését Torinóba.

    Még csak néhány napja jelentették be hivatalosan, hogy az Athletic Bilbao baszk csatára, Fernando Llorente július els? napjától a Juventus játékosa lesz, hiszen mindenben megegyezett a két fél. A spanyol válogatott csatár azonban a hétvégén súlyos sérülést szenvedett, amikor leragadt jobb lába és kificamodott a térde. A csapat jelentése szerint van rá esély, hogy a szalagok is sérültek, ami hosszú pihen?t és felépülési id?t vonhat maga után. Biztosat azonban csak az MRI és a tüzetesebb vizsgálatok után tudnak majd mondani.

    Ez már önmagában is balszerencse, de a Sportmediaset tovább is megy, és ezt írja: „Ezen a ponton a Juventus és Llorente között megváltozhatnak a körülmények, a transzfer visszavonására is lehet esély.” A lap szerint a játékos szerz?désébe belefoglalták, hogy amennyiben az súlyos sérülést szenved a Juventusba való igazolása el?tt, a klub egyoldalúan felbonthatja a már aláírt szerz?dést. Nagy kérdés: mi lesz most?

    Del Piero távozása óta átok sújtotta terület a klub támadószekciója, és ez az esemény változást hozhat Lisandro Lopez szerz?dtetésének ügye kapcsán is.

    http://juventusfc.hu/post.php?id=895


    ...nem tudom, de lehet, h jobb is lenne lemondani róla, és szimplán ingyen, h érkezzen!
     
  15. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Anelka kész bizonyítani a Juventusban

    Fabrizio Ferrari, Nicolas Anelka ügynöke nyilatkozatában kifejtette, hogy a csatár abban reménykedik, hogy a Juventusnál is olyan hatással lesz a csapatra, mint a számos múltbéli klubjánál.

    A sokat látott csatár múlt év januárjában igazolt a Shanghai Shenhua csapatához a londoni kékekt?l, és most Torinóba igazol az olasz bajnokhoz, akikkel hat hónapos kölcsönszerz?dést írt alá, amely opcionálisan további egy szezonra kiterjeszthet?.

    Anelka Nicolas.jpgA 33 éves játékos számos európai top csapatnál megfordult, és Fabrizio Ferrari véleménye szerint a Juventus újabb kihívás a csatár életében.

    „Karrierje során Nicolas Anelka a világ talán legjelent?sebb klubjainak a mezét viselhette, így a Real Madrid, Chelsea és Arsenal színeit, most pedig a Juventus mezét öltheti fel” - nyilatkozta az ügynök a TuttoJuve.com munkatársának. „Ez jelent?s kihívás Nicolas számára. Olaszországban is eredményeket szeretne elérni.”

    Egyes források szerint a francia játékos jelent?s fizetéscsökkentésbe egyezett bele annak érdekében, hogy Olaszországba igazoljon, ügynöke szerint pedig ez azt bizonyítja, hogy a csatárt nem a pénz motiválja, hanem a legmagasabb szinten történ? bizonyítás.

    „Egyáltalán nincs híján a motivációnak és a Juventushoz való igazolás ennek a bizonyítéka. Nem azért érkezett Torinóba, hogy egy játékos legyen a sok közül, hanem azért, hogy kulcsszerepet vállaljon és jelent?s segít? jobbot nyújtva vigye el?re csapata ügyét” - zárta nyilatkozatát az ügynök.

    http://juventuz.blog.hu/2013/01/28/_anelka_kesz_bizonyitani_a_juventusban

    ...türelmetlenül várjuk az eredményeket!
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekiesett a bírónak a Juve edz?je, eltiltották

    A korábban a Juventus bundabotrányában is besározódott edz?, Antonio Conte két meccsen nem irányíthatja a csapatot.

    Az Olasz Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága két mérk?zésre eltiltotta Antonio Contét, a bajnoki címvéd? és jelenleg is listavezet? Juventus vezet?edz?jét, aki szombaton, a Genoa elleni, 1-1-es összecsapáson inzultálta a játékvezet?t.

    A korábban egy bundabotránnyal kapcsolatban négy hónapra eltiltott, s decemberben visszatért Conte mellett Giuseppe Marotta sportigazgatót három hétre függesztette fel a testület, míg a véd? Leonardo Bonucci egy meccsre szóló eltiltást kapott.

    A torinói játékosok, illetve a szakvezetés azért esett neki a bírónak, mert a hosszabbításban nem ítélt 11-est Andreas Granqvist egyértelm? kezezése után.

    A Juventus 22 fordulót követ?en három pont el?nnyel vezeti a Serie A tabelláját a Napoli el?tt.


    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/01/28/18/Nekiesett_a_bironak_a_Juve_edzoje_eltiltottak_.aspx

    2013. január 28. 19:03
     
  17. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: Nekiesett a bírónak a Juve edz?je, eltiltották

    ...ezek után rájöhetünk, h olaszhonban nincs igazság...

    Cannavaro és társa bundáz...kap büntetést, a csapat is pontlevonást...visszavonják!

    Conte nem jelenti a bundázást, kap 4 (NÉGY) hónap eltiltást!

    Conte szót mer emelni a bíró viselkedéséért, eltiltást kap, plusz pénzbüntetést!

    Interr?l kiderül 5 év után, h bundázott, de az ügy elévülése miatt nem kap büntetést. Milan és más csapatok bundáztak kiderül...kaptak pénzbüntetést, továbbá pár pontos pontlevonást. Inter elkapja a bajnoki címet!

    Juventus bundáz, lesorolják a Serie B-be, pénzbüntetés...

    Az olasz válogatott 2006-ban VB-t nyer, a jóformán az egész csapat Juves, az olasz válogatott a legutóbbi EB-n a dönt?ig menetel, a csapat 70%-a Juventusos. Az elmúlt szezon legjobb játékosa a Serie A-ban, Juventusos, Az évszázad kapus Buffon továbbra is, a múlt szezon kapus szintén, egyben az elmúlt 20 év legnagyobb kapusa is. Az elmúlt szezon legjobb hátvédje, kapusa, középpályása, edz?je, igazolási guruja Juventusos...kinek van saját stadionja olaszban? Juvenak...

    ...és még lehetne sorolni. És mikor azt mondj egy Juves, h ez már pikkelés, ki akarnak bennünket nyírni, földdel egyenl?vé akarnak tenni...azt mondják ne pofázzunk...áhhhhh...csak az ember vérnyomása felmegy és olyat cselekedne az olasz fociszövetséget "vezet?" gerinctelenekkel amit a törvény keményen büntetne, v akár halálbüntetés járna...
     
  18. juvenyus1889 /

    Csatlakozott:
    2012. november 12.
    Hozzászólások:
    132
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef10:

    hat ez faxa..:tef10:
    Contenak es biroknak koszonhetoen esett ki a Juventus a kupabol!
    csak azt nem ertem hogy mert nem tette be egy kicsit hamarabb:tef318:irlot,Marchisiot es Quagliarellat..:tef10:
     
  19. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-:tef10:

    Lassan ésszer?bbnek látom az ifistákat játszatni Peluso,padoin,meg Giaccherini helyett. Nagyobb baj nem lehet max úgy is kikap a csapat.
     
  20. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    juve -

    Ahmmm nekem volt egy olyan érzésem ,hogy a juve nem jut a döntöbe mindenesetre jót tett a tippeléseknél ... http://torrent-empire.me/forumtema/gol-toto-jan-29-30-valogatas
    ahol van és lesz még néhány erdekes eredmény !
    Talán a BL - ben fognak vigasztalodni ?
     
Címkék :