Juventus FC

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' watsap hozta létre. Ekkor: 2013. január 10..

  1. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bl-ben

    Azzal engem is ki tudnának engesztelni, ha valami szépet alkotnának a BL-ben. :tef293: Megbocsátanám a kupát. Persze a bajnokságot meg kellene nyerni egy ilyen gyenge mez?nyben.
     
  2. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef293:

    Erre csak az tudom mondani: Mia Sam Mia :tef318:
     
  3. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    juvenyus1889-re

    Szia juvenyus!

    Egyetértek veled abban,hogy szerintem sem ez volt a legmegfelel?bb összeállítása a csapatnak,és ha már ez volt,akkor a cseréket is lehetett volna el?bb eszközölni.

    Azonban a végén a kihagyott ziccerr?l és a kapusról kipattanó labdának az üres kapunak pár méterr?l való mellé rúgásáról nem Conte,és nem is a bírók tehetnek.
    Az ilyen helyzeteket ezen a szinten bekellene tudni l?ni.
    Conte nem rúghatja be helyettük.Emlékszek rá,jó futballista volt,anno ? szerintem bel?tte volna az ilyen helyzetet.

    Ezért írtam anno,hogy amennyiben a Juvénál a Bl.-ben is merészebb álmokat dédelgetnek,akkor kellene legalább egy igazi klasszis csatár,aki az ilyen lehet?ségeket(s?t még az ett?l lényegesen kisebbeket is) könyörtelenül értékesíti.(Ehhez mondjuk nem is kellett volna sztárjátékos)
     
  4. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: :tef10:

    ...igen, mind a bírónak köszönhet? a kiseés, mind Contenak. Ha taglalhatom a dolgokat akkor megtenném:

    Bíró: egy ilyen elkaszálást, amit végbevittek a Vucskóval szemben, minden bajnokságban megadják, itt nincs dilemma. Ezzel már megtörte a csapatot, de mindez mellett az a sok sárgalap amit kiosztott a Juvenak, érthetetlen volt az esetek nagy többségében! Miért nem adott hasonlókért a Lazio játékosainak lapot a játékvezet?? Ezzel a csapattal (ami kb megfelel egy Juve D csapatnak) simán meg lehetett volna verni a mostani Laziot. Az els? félid?t simán hoztuk, de azért egy Marrone Pirlo v pogba cserét már rögtön az els? félid?re elvártam volna. Na, meg ott a további 11-ek amiket akár a Juve oldaláról, de a Lazio fel?l is befújhatott volna...és miért kellett ennyi lapot osztani?! Ezzel úgy érzik az utóbbi id?ben az olasz bírák, h tekintélyt tudnak szerezni maguknak a pályán?! Most innen távolból súgom meg, mint gyakorló pedagógus, h az egyesekkel és óráról való kitesékkelésekkel nem oldom meg a problémát...s?????t! Úgyanez van itt is, kevesebb lap, több erélyesebb rászólás a játékosokra és lesz hatása..hja, és nem utolsó sorban, IGAZSÁGOS bíráskodás mindkét oldalnak, és nem az, h hol ezt elnézzük az egyiknek, aztán ugyanazt meg befújjuk a másiknak!

    Conte: mondhatni azt, h kicsit nagykép?en érkezett az Olimpicora ezzel a csapattal, meglepett a felállás..de a játék alapján mait nyújtott a Lazio, simán elment volna. Aztán, ha fel akarta volna igazán tüzelni a játékot, akkor félid?ben behoz játékosokat, v max ad még egyeseknek 10 percet, h felpörögjenek...ésha nem megy, akkor cserél. Mégiscsak az els? mérk?zés 1:1-el végz?dött és nem 2:1-el, v bármi hasonló Juvenak megfelel? eredménnyel! Beállítunk játékosokat, az utolsa 17-18 percre?! Kérdem én, Isten hány nap alatt teremtette a Világot?! És akkor miért várjuk el, h majd egy egyszeri halandókból álló társaság csodát tegyen?! Egyszer?en, túl sokat várunk a cserékkel...eddigi edz?ink mindegyike várt, várt...de minek?! F?leg egy ilyen helyzetben?! És újból jogosan teheti Conte, h elkezd bírózni..de mint pár hozzászólásal el?bb már kifejtettem, felesleges...minket a Juventust akarnak tönkretenni, bármiáron! Tehát felesleges a víz felzavarása, mert mi húzzuk továbbra is a rövidet!


    ...remélem a hétvégi és a jövöheti nehéz mérk?zéseket játszi könnyedséggel behúzzuk, felvillanyozva az eddigi igazságtalanságok mellett...és behozzuk legalább a bajnokságot is (bármennyire is a Napolit szeretnék megtenni a maffiavezérek Olaszország bajnokának)! FINO ALLA FINE...FORZA JUVENTUS!!!!
     
  5. juvenyus1889 /

    Csatlakozott:
    2012. november 12.
    Hozzászólások:
    132
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Chievo1 - 2 Juventus

    epp hogy nyertunk ma,az eredmennyel igen de a jatekkal nem vagyok megelegedve(az utobbi idoben tul konnyen kapunk golt abbol a par helyzetbol amit az ellenfeleknek sikerul kialakitania ellenunk)..
    remelem sikerul rancba szedni a csapatot Contenak mert nyakunkon a BL es a bajnoksagban is csak most kezdodik az igazi hajra..
    kene meg vagy 2 olyan jatekos mind Pirlo,2 olyan mind Barzagli,2 olyan mind Vidal,2 komoly es kemeny csatar..:tef293:
    akkor siman vernenk a Barcat is akar..:tef344:

    Forza Juve!!!
     
  6. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Chievo1 - 2 Juventus

    Szia!
    Hát ha az a 6 jákos
    -xavi
    -messi
    -villa
    -alves
    -iniesta
    -puyol
    lenne,akkor igen,vernénk a Barcát simán ... :tef293:
     
  7. juvenyus1889 /

    Csatlakozott:
    2012. november 12.
    Hozzászólások:
    132
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Juve a BL-ben

    sziasztok kedves Juves drukkerek.
    lenne egy kerdesem.
    Ti hol nezitek meg a Juvet a Celticel?
    most nincs gond mert az elso mecset kozvetiti a digisport,de a visszavagot mar nem kozvetitik..:tef10:
    ahol en szoktam nezni onlineba mecseket mostanaba nem mennek,szakadoznak,stb..
    minden otletet,tanacsot,tippet szivesen fogadok..
    koszonom elore is a segitseget.
    udv:Juvenyus1889
     
  8. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    juvenyus1889-re

    Szia juvenyus!

    Én ugyan Barca drukker vagyok els?sorban,de az itt lev? sok Juve szimpatizáns barátom végett Másodsorban a Juve sikereiért szorítok!

    De gondolom,hogy ez az infó nélkül is szívesen fogadtad volna a segítségem.

    Ezen a linken szinten bármilyen futballmérk?zést megtalálsz:

    http://www.viponlinesports.eu/sports/football.html

    Megjegyzés:Ezen belül is több,olyan streamet találsz,amin megtekinthet? az adott mérk?zés(el?bb-utóbb rátalálsz arra,ami nem akadozik túlzott mértékben)
     
  9. juvenyus1889 /

    Csatlakozott:
    2012. november 12.
    Hozzászólások:
    132
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    focinorbi-re

    koszonom szepen a segitseget,mar el is mentettem a linket..:tef293:
    a digisport olyan erdekes adja a mecseket,hogy:a jovo heten ad 4 mecset(a 8 bol) es mikor jon a visszavago akkor a masik 4 et adja vagyis arra a napra pont a Barca-Milan esik..
    nem szeretem se Barcat se a Milan de azert a mecset megnezem..
    foleg ettol a Messi maniatol all fel a hajam,de izlesek es pofonok..:tef293:

    ui.szerinted ki nyeri a Bl-t?
    a foci tippeknel nagyon ugyesen tippelsz jol fogadnek egy par tanacsot mikor megyek fogadni a hetvegen..:tef344:
     
  10. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    juvenyus1889

    Szia!

    Én legtöbbször az egyik legnagyobb magyar juventus rajongói oldalon szoktam nézni a meccseket ha van. Bejelentkezve van az oldalon egy tv funkció és oda a legtöbb esetben ha találnak mindig van berakva 1-2 link online közvetítésekhez. S?t mostanában vezették be, hogy ha találnak linket akkor torrentstreamen keresztül is tudsz nézni közvetítést, ami százszor jobb képet ad, mint a többi online közvetítés.

    Ha nem tudod melyik magyar Juventus oldalra gondolok akkor írj rám pm-ben és ott leírom.
     
  11. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    juvenyus1889-re

    Szia!

    Nagyon szívesen segítek máskor is,amiben csak tudok!

    Szerintem a Barca a B.L. legnagyobb esélyese,de egy adott párharc során bármi megtörténhet(?k is csak emberek,és foghatnak ki gyengébb napot a kulcsjátékosaik)pl. tavaly sem a Chelsea volt a B.L. legnagyobb favoritja(így még nagyon finoman fogalmaztam)

    focitippek: Nemigen nézek már bajnoki mérk?zéseket,csak a spanyol,angol,olasz bajnokság pár f?bb rangadóját szoktam megnézni.(régen nagyon sok meccset néztem,és belecsömörlöttem már,ezért csak a B.L és a válogatott meccseket nézem)
    A válogatottaknál meg most barátságos meccsek vannak,ezért nem lehet tudni,hogy ki mennyire használja kísérletezésre,új emberek,és taktikai variációk kipróbálására,és mennyire veszi egyáltalán komolyan a meccseket.

    tanács:egyáltalán ne fogadj futball mérk?zések eredményére,mert mindig fog akadni köztük egy-két meglepetés eredmény(ami esetleg van,akik számára nem is meglepetés-akik el?re tudták esetleg,hogy úgy fog alakulni a mérk?zés-mindenki tudja,hogy mire célzok),ezért csak a fogadóirodák járnak jól mindenkivel(legalábbis hosszútávon biztosan,így történne)
     
  12. gondiusz /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 22.
    Hozzászólások:
    117
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Juve a BL-ben

    Szia! Én itt nézem majd.

    http://www.livefootballol.tv/streaming/ucl/8th-finals-celtic-juventus-12-02-2013.html

    A SopCast-ot szoktam választani, van hogy valamelyik offline, de harmadikra mindig találok, jó min?ségben oroszul vagy románul.
     
  13. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Asamoah akár játszhat a Celtic ellen

    Juventus abban reménykedik, h Asa-t már el?bb haza tudja rendelni ANK-ról, és így akár már a Celtic ellen pályára léphetne!

    A 24 éves játékos tegnap még a vesztes Gh?na nemzeti tizenegy mezét viselte, aki vesztett Burkin Faso ellen.

    De a Feket Csillagoknak van még egy mérk?zésük az ANK-án Dél Afrikában. A harmadik helyért játszanak majd Port Elizabeth-ban, Mali válogatottja ellen.

    Gazetta állítása szerint a Juventus nyomást gyakorol a ghánai futball szövetségre, h el?bb engedjék el, hogy így akár játéklehet?séghez juthasson a Celtic elleni BL odavágóra.

    http://www.juvebalkan.com/portal/index.php/novosti/tracevi/8340.html
     
  14. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kemény meccs vár a Juvéra Glasgow-ban

    A labdarúgó Bajnokok Ligája keddi nyolcaddönt?jének programja: Celtic Glasgow-Juventus, Valencia-PSG.

    A papírforma alapján két egyesélyesnek t?n? párharc els? felvonásával kezd?dik meg kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddönt?je. Az olasz bajnoki címvéd? Juventus a Celtichez, míg a francia listavezet? Paris Saint-Germain a komoly anyagi gondokkal küzd? Valenciához látogat.

    A Juventus a januári gyengélkedése után február elejére jó formába lendült, s el?bb a Chievót gy?zte le, majd szombaton a Fiorentina elleni rangadón nyert meggy?z? teljesítménnyel 2-0-ra a Serie A-ban. Ennek ellenére Antonio Conte csapata nem mehet biztosra a Celtic ellen, amely a decemberi sorsolás óta gyakorlatilag erre a párharcra készül. A hazai bajnokságot nagy fölénnyel, már 18 ponttal vezeti, ennek megfelel?en a hétvégi fordulóban Neil Lennon vezet?edz? szinte minden alapemberét pihentette.

    A párharc esélyese azért így is a torinói gárda, ám a keddi meccsen biztosan nagyon meg kell majd izzadniuk az olaszoknak a skót csapat félelmetes hangulatú stadionjában. Ezt jól szemlélteti az a tény, hogy a Celtic legutóbbi 23 hazai BL-mérk?zéséb?l csupán kett?t veszített el, és mindkett?t a Barcelonával szemben, ám a katalán gárda sem örülhetett mindig, ?sszel például a csoportkörben 2-1-re kikapott Glasgow-ban.

    „Nagyon kemény összecsapás lesz, ez nem vitás - mondta Nicolas Anelka, a Juventushoz januárban kölcsönbe érkezett francia csatár. - Glasgow a világ egyik leghíresebb, s legkomolyabb hagyományokkal rendelkez? futballvárosa, ráadásul a Celtic játékosaikat nem nyomasztja az esélyesség terhe, nyugodtan játszhatnak ellenünk.”

    A Celticnél Lennon szinte mindenkire számíthat, egyedül az Afrika Kupán vasárnap dönt?t játszott nigériai Efe Ambrose szereplése kérdéses, a Juvénál ugyanakkor több hiányzó is lesz, mivel Giorgio Chiellini, Paolo De Ceglie és Simone Pepe is sérült.

    A katari tulajdonban lév? Paris Saint-Germain a korábbi években el sem jutott a BL-be, a mostani szezont azonban nagyon komoly reményekkel kezdte meg, miután a nyáron Zlatan Ibrahimovic, Thiago Silva és Ezekiel Lavezzi személyében sztárjátékosokat is szerz?dtetett, januárban pedig David Beckham érkezett.

    Az ?szi idényben Carlo Ancelotti csapata még korántsem volt meggy?z?, a BL-csoportkörb?l ugyanakkor biztosan jutott tovább, mostanra pedig már a francia bajnokságot is fölényesen, hat ponttal vezeti.

    A többszáz millió eurós adóságot felhalmozó, a város kezelésébe került Valencia folyamatosan eladta legjobbjait, hogy mérsékelje a pénzügyi gondokat. A meggyengült kerettel a valenciaiaknak nem is megy túl jól a spanyol bajnokságban, dobogós pozíció elérésére szinte semmi esélye sincs, igaz, a decemberi edz?váltás óta egyre jobb eredményeket tud felmutatni, s ennek eredményeként már az ötödik.

    „A PSG nem csak Ibrahimovicról szól, nagyszer? játékosok alkotják minden poszton a párizsi csapatot. Minél többet játszanak együtt, annál jobbak lesznek” - dicsérte a riválist Joao Pereira, a Valencia véd?je, hozzátéve, hogy a sikerhez nagyon összeszedett produkcióra lesz szüksége csapatának.

    A keddi program:
    nyolcaddönt?, els? mérk?zések:
    Celtic Glasgow (skót)-Juventus (olasz) 20.45
    Valencia (spanyol) - Paris Saint-Germain (francia) 20.45

    http://www.telesport.hu/Hirek/2013/02/11/12/Kemeny_meccs_var_a_Juvera_Glasgow_ban.aspx

    2013. február 11. 12:48
     
  15. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: Kemény meccs vár a Juvéra Glasgow-ban

    ...szerintem kellemes meglepetésben lesz részük a mai mérk?zésen Juventino testvéreimnek. Nehéz ellenfélnek t?nik a Celtic, kemény védelme miatt, de a mieink könnyedén elintézik. Szerintem inkább a torinói mérk?zés lesz a rázósabb.
     
  16. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sajnálom ..

    Sajnálom de ellent kell mondjak ! És ,hogy könnyedén elintézik a Celticet? Söt továbbmegyek ha a Juventus Glasgowban tud gólt löni talán meg lesz a továbbjutás az idegenben lött góllal!
    A mai meccs 3-1 -es hazai gyözelmet tippelek :

    És nem konfliktust keresek de én igy látom Sorry !

    Ui: Ahhmm idöközben mentem egy nagy kört a blökimmel -térdig érö hóban -
    és rájöttem,hogy a 3-1 azér túlzás de a Celtic nyerését továbbra is fenntartom !
     
  17. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A Juventus minimál stílusban építette fel óriási el?nyét

    A skót Celtic az olasz Juventus ellen folytatná kiváló hazai sorozatát, a vendégek pedig tovább ?riznék veretlenségüket a Bajnokok Ligájában. A BL-nyolcaddönt? els? mérk?zését folyamatosan b?vül? cikkünkben és percr?l percre frissül? online közvetítésünkben is nyomon követheti.

    A csoportkörben a Celtic a G jel? négyesben a Barcelona mögött másodikként végezve harcolta ki a továbbjutást, míg a Juventus a Sahtar Donecket és a címvéd? Chelsea-t is megel?zve zárt az E-kvartett élén.
    A futballisták már a játékoskijáróban várakoznak, hamarosan megérkeznek a Celtic Park zöld gyepére. A Celtic lehet az els? skót csapat, amely bejut a negyeddönt?be a Bajnokok Ligájában. Ehhez azonban nem kisebb feladatot kellene megoldania, mint az olasz éllovas Juventus búcsúztatása.
    Természetesen telt ház fogadta a csapatokat – ez 60 ezer szurkolót jelent a helyszínen.
    A MÉRK?ZÉS
    Georgiosz Szamarasz játékát végül nem kockáztatta meg Neil Lennon, a Celtic menedzsere. A görög támadó a kispadra sem ülhetett le.
    A hangulat már a mérk?zés elején fantasztikus volt – úgy t?nt azonban, hogy a tizenkettedik ember nem tudta segíteni a hazai együttest. A Juventus ugyanis hamar megszerezte a vezetést.
    Alessandro Matri kapott remek indítást a 3. percben az elbambuló skót véd?k között. A Juve támadója elgurította a labdát a kimozduló Fraser Forster kapus alatt, a labda pedig a gólvonal mögé csorgott. Egy Celtic véd? becsúszva – már a gólvonal mögül – mentett, de a kikanalazott labdát Marchisio ismét a kapuba rúgta. 0–1

    Pedig a Celtic hatalmas elánnal kezdett, nyomást is gyakorolt az olaszokra. Victor Wanyamának és Kris Commonsnak is volt lehet?sége, de egyik?jük sem élt vele. A Juve nem er?ltette a támadásokat az els? negyedórában, okosan futballozott.
    A két csapat eddig négyszer találkozott egymással a legrangosabb sorozatban, és mind a négyszer a hazai csapat nyert. Az 1981–1982-es BEK-szezon 1. fordulójában Celtic 1–0-s otthoni sikere után a „zebrák" 2–0-ra felülkerekedtek Itáliában, a 2001–2002-es BL-idény csoportkörében pedig 3–2-es Juventus- és 4–3-as skót siker született. A Juve gólja után azonban nehéz helyzetbe került glasgow-i csapat.
    Commons a 27. percben egyenlíthetett volna, igaz, ehhez nem kis bravúr kellett volna. A Celtic támadója tizenegy méterr?l ollózott nem sokkal a kapu mellé.
    Közben a Juventus is némi leveg?höz jutott a játékrész közepén, a torinóiak többször is megérkeztek a skót tizenhatos környékére – igazi nagy helyzetük azonban nem volt. Óriási iram és óriási hangulat jellemezte a találkozót az els? félid?ben.

    Ahogyan az el?zetesen várható volt, a Celtic szögletei rendre veszélyt jelentettek – a skótok meg is tettek mindent, hogy oldalsó beívelésekhez jussanak. Többször is lefejelték ellenfelüket a Celtic játékosai, de a labda csak nem akart Gianluigi Buffon kapujában landolni.
    Még az els? félid? hajrájában is egyenlíthetett volna a hazai csapat, Forrest lövése után azonban Efe Ambrose nem tudta közelr?l a kapuba pörgetni a labdát. S?t! Gyakorlatilag blokkolta csapattársa próbálkozását.
    A Celtic egyértelm? fölényben játszott az els? félid?ben, de az olaszok korai vezetése nagyban befolyásolhatta a Juve játékát is. Ha azonban ezt az iramot tartani tudja a skót csapat, könnyedén gólt szerezhet a második félid?ben. Erre szüksége is lenne Lennon együttesének, ellenkez? esetben ugyanis gyakorlatilag elúszna a továbbjutás.
    SZÜNET
    Valószín?leg Antonio Conte azért kérte a szünetben a játékosait, hogy ne futballozzanak ennyire kényelmesen. A második félid? választ ad majd arra, hogy jobban felpörögnek-e a Juve futballistái. Ami a próbálkozásokat illeti: az els? 57 percben a Celtic 15-ször, a Juventus mindössze 5-ször próbálkozott.

    De a játék képe nem sokat változott. Továbbra is a Celtic játszott fölényben, s a 62. percben könnyedén egyenlíthetett volna. Ehhez mindössze annyira lett volna szükség, hogy Ambrose az ötösr?l rendesen megfejelje a labdát. Nem sikerült, Buffon nagy örömére.
    Viszont a második félid? közepére elkezdtek fáradni a Celtic játékosai. Legalábbis az olaszok több veszélyes kontrát is vezettek. Mirko Vucsinics a 66. percben gólt is l?hetett volna 15 méterr?l, de lövését blokkolták a hazai véd?k.
    És a futball örök törvénye a kihagyott helyzetekr?l... A Juventus egy szép akció végén megszerezte a második gólját is a mérk?zésen, ami minden bizonnyal a továbbjutást is eldöntötte.Marchisio kapta a "figura" végén a labdát, s egy visszacselt követ?en a kapuba bombázott. Már másodszor a mérk?zésen, de ezúttal hivatalosan is ? a gólszerz?. 0–2


    A Celtic pedig teljesen összeomlott, nem sokkal kés?bb újra betalált a Juventus.
    A 83. percben Mirko Vucsinics kapott labdát, s tíz méterr?l már nem hibázott. A Celtic nagyot küzdött ugyan, végül azonban nagy vereségbe szalad bele... 0–3
    Újabb gól már nem született, így a Juventus továbbra is veretlen a Bajnokok Ligája mostani kiírásában. Ráadásul Conte csapata minimális er?bedobással hatalmas el?nyre tett szert a visszavágóra, ami most már formalitásnak t?nik.

    http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/celtic-juventus-2217117

    2013.02.12. Frissítve: 2013.02.12 22:39
     
  18. juvenyus1889 /

    Csatlakozott:
    2012. november 12.
    Hozzászólások:
    132
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef293:

    oszinten megmondom nem hittem volna hogy 3-0 ra nyerunk..:tef293:
    a Juve jateka ma este hibatlan volt.
    most keszulhetunk egy jo morallal a Roma elleni merkozesre.

    Forza Juve!
     
  19. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    juvenyus1889-re

    Szia juvenyus!

    Már csak miattatok is örülök,hogy így alakult a mérk?zés!
    Kb. 80%-át láttam a meccsnek,akkor azt láttam,hogy a juve négy helyzetb?l hármat berúgott.(Javítsatok ki ha a maradék 20%-ban volt még helyzetük)
    A továbbjutásban biztos voltam,mivel mondtam is hartigan barátomnak,hogy szerintem ezt és a Barca-Milant tartom a két legsimább párharcnak.
    Szerintem dönt? volt,hogy 0:1-nél,amikor a Celtic darált az egyenlítésért,akkor az nem jött össze nekik,és a Juve rúgott gólt egy kontrából.Ott azzal már végérvényesen eld?lt minden.

    Hartigan barátomat viszont sajnálom,mert megvolt gy?z?dve egy kemény párharcról,és most egy Celtic gy?zelemr?l.
     
  20. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    öszintén ..

    hali -

    hát ahogy a tippelések is mutatják senki sem várt ilyen különbségü eredményre !Megmutatkozott a klassziskülönbség és a hibákat a juve kegyentlenül büntette szivvel lélekkel nem volt gond A Celticnél de be kell vallani talán egy olyan helyzet volt aminek bekelett volna mennie (a második félidöben a fejes ) !
    Ez a menet lefutva - Gratulálok !
     
Címkék :