Kamerás Filmek!

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. június 03..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Te letöltöd őket, netán csak keresed? Mi a véleményed róluk?​
     
  2. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Keresem őket gőzerővel legalábbis eggyet nagyon hajtok a premier óta, az Argo 2-t. Ha valaki tud egy oldalt ahol fent van, mindegy milyen ratyi minődégben kérem írjon... Köszi!
     
  3. zonee / Guest

    online megnézem ha elviselhető a minősége
     
  4. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ha valamit nagyon várok-vártam abban az esetben igen letöltöm, bár tudom minőségileg nem annyira élvezhető.
     
  5. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Személy szerint, egy megfelelő minőségű mozi felvételes filmet letöltök és meg is nézem. Az utóbbi időben sokszor "jónak" mondható felvételeket raknak fel, köszönve a modern technikának. De nagy többségében nézhetetlen minőségűek és inkább kihagyom őket.
     
  6. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Sziasztok!
    Életemben egyszer gyermekem folyamatos könyörgésére szedtem le de ezután soha!
    Igazából azt a minimális megtérülést én nem akarom elvenni az alkotóktól amit esetleg remélnek,még is csak megdolgoztak érte.nincs az a film amiért én türelmetlen lennék és bújnám a nettet hogy hol van már feltöltve egy amúgy is élvezhetetlen verzió! Inkább megnézem moziban! ( mert moziba járni jó dolog)ha nem akkor kivárom a megjelenését HD-ban.
     
  7. Jony79 /

    Csatlakozott:
    2012. április 25.
    Hozzászólások:
    46
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én szeretem a kamerás filmeket mindig letöltöm ökett szerintem is elég jó minöségüek mostanában amugy meg ha kijön eredetiben akkor is megnézem ugyan olyan élvezettel már ha jó a film.
     
  8. zonee / Guest

    megnézem a kamerásból 10 percet eldöntöm hogy jó -e ha nem kukázom az egészet
    ez olyan mint a játékoknál nincs demo verzió csak egy nagy becsapós előzetes.
     
  9. Rotti / Az Őrző-védő

    Csatlakozott:
    2015. március 20.
    Hozzászólások:
    1,008
    Kapott lájkok:
    676
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mozisat max streamen nézek.Türelmesen kivárom a full hd-t. :tef161:
     
  10. Péter28 / Guest

    Nem szeretem a kamerás filmeket,nézhetetlen számomra,megvárom míg kijön rendes dvd,vagy Bd minőségben,na az a tuti.
     
    • Like Like x 2
  11. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én se nézem meg a kamerás filmeket. Türelmes ember vagyok és kivárom a jó minőséget. Régebben olyan 3 éve még én is megnéztem de már nem. Nem élvezhető annyira.
     
    • Like Like x 2
  12. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát igen sokat fejlődött a világ, bár a feláldozhatók 3at sd minőség+mozis hanggal néztem és elment.
    Lehet én változtam sokat vagy nem is tudom.
    Pl. most ami megy Mad Max, Kopogó szellem, nos megnézném mozisba vagy mozitekercses felvételről? Nos, nem. Még a moziba se mennék el rá.
    Miért? Egyik remake, ami nem izgat mit kezdjek vele? Láttam, ugyanaz csak fos színészekkel és látványosabb, ha egyáltalán az vagyis nem éri meg.
    Másik nem tudom, de itt filmgyártás van évek óta. Hozzák ki a fosnál fosabb filmeket évről évre. Most komolyan egy jó vígjátékot ki látott utoljára vagy akár horrort? Persze van kivétel, de az évi 2-3 film....
    Túl sok hangsúlyt szentelnek a látványra itt szerintem, de ezenkívül nulla az egész.
    Mátrixot(2) és 3szor megnéztem anno mozitekercses felvételbe.

    Nos 95%ba nézek sorozatot és 5% ( ha van annyi) marad a filmeknek. Régen nem így volt csak sajnos ez nem véletlen. Miért nem egyszerű régen tudtak jó filmet csinálni most már nem. Most vagy remake vagy szimplán fos vagy ilyen bisz basz színészek vannak.
    Ráadásul vannak elfeledett filmek ami szinkronba sose lesznek pl. The Final.... vagy van egy Ausztrál horror címe most nem ugrik be, de nagy alkotás, de szinkron ugyan... Bár ezekkel a szinkronokkal inkább ne is....
    Bezzeg ilyen Sharknado meg hasonló sz*rokra egyből van szinkron erre van igény... Minőségi filmekre minek lenne...
    Sorozat ugyanez, ohh elkaszálták 1évad után ez jó lesz a fogyatékos magyarnak.... Vegyük meg, jó sorozatok amik húzzák legalább 4-5évadig az ráér a 8évadnál majd megvesszük. Túl jót ne vegyünk meg hamar, mert még rá szoktatjuk az embereket a jóra és akkor ki nézne ilyen török szappanoperákat...
    Egy szóval a magyar helyzet és a filmgyártás ami jelenleg van úgy ahogy a béka segge alatt van.
    Lehet ellenkezni, de aki nem szűk látó körű az egyetért. Aki meg nem az benyelheti amit a szájába adnak.

    Egyszerűsítve: Filmeknél nem tudnak mit adni. Nincs ötlet, inkább sza*rjuk a remakeket meg a fosnál fosabb filmeket, mert jó az....
     
  13. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem hittem volna, hogy ez bekövetkezik, de kezdek rákapni a mozis filmekre. Mivel sok filmet ki se adnak dvd-n. Ami szerintem szégyen.

    Persze megnézhetem angolul is, de a családban nem mindenki értené meg.
     
    • Like Like x 2
  14. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát rá kell cuppanni a feliratos filmekre. Amúgy igaz csomó film nem jön ki szinkronba ( mondom én szerencsére, mert csak elbasznák a filmet a szinkronnal....)
     
  15. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A felirat se sokkal jobb. Azt pont úgy újragondolják néha, mint a szinkront. XD De az tény, hogy a hunok sokkal választékosabbon beszélnek. Vagy is inkább úgy fogalmaznék, hogy lenne rá lehetőségük. XD
     
  16. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem szoktam kamerás filmeket nézni minek.
    Minimum online filmeket nagy nehezen elviselem a 360 p.
    átlagban a Youtubon szoktam nézni filmeket FullHd.
     
  17. userke /

    Csatlakozott:
    2015. február 27.
    Hozzászólások:
    814
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem nézek kamerás filmeket. Kivárom a jobb minőségűeket.
     
  18. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    És ha nem lesz jobb minőség? Vannak filmek amiket nem adnak ki dvd-n, de a moziba lemennek. XD
     
  19. userke /

    Csatlakozott:
    2015. február 27.
    Hozzászólások:
    814
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Eddig mindig sikerült találnom. Ha meg mégsem és feltétlen szükségét érzem, hogy a filmet megnézzem, akkor bármikor rászánhatom magam a kamerás verzióra. :tef161:
     
    • Like Like x 1
  20. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát én is csak idén fogtam ki 3 filmet, melyekről kiderült hiába várok. XD Én angolul is meglesem, de a családba nem mindenki perfekt. XD