Karácsonyi Kibeszélő 2014.

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Frad23 hozta létre. Ekkor: 2014. december 20..

  1. Frad23 /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,179
    Kapott lájkok:
    239
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Ki mivel, hogyan tölti az ünnepeket? Mi lesz az ünnepi vacsora? Szóval jöhet minden!
     
  2. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ööö, ünnepek úgy döntöttem hogy ide jövök és a fejléc alatt húzógatom az egerecském :tef161: Mivel ez az első karim itt, igy Fradnek kell állnia a vacsit, sali legyen! :tef344: :tef161:
     
  3. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,530
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    :250597942: :250597942: Én is csatlakozom,ha nem gond!
     
  4. Frad23 /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,179
    Kapott lájkok:
    239
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Ki akar még a vendégem lenni? :tef161:

    Saláta nem lesz max ha macsek leadja a rendelést. Nem vagyok én nyúl!
     
    • Like Like x 2
  5. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Az előző évek hagyományaihoz hasonlóan feldíszítjük a házat kívül-belül égősorokkal, díszekkel és egyéb karácsonyi dekorációval. Ilyenkor lázasan zajlik a karácsonyra való készülődés: Nagy takarítás, ajándékok beszerzése, lakásdíszítés, stb... Az ünnepi vacsora Nálunk elég változó, van úgy, hogy az utolsó pillanatban dől el, hogy szenteste mi kerüljön az asztalra.
     
    • Like Like x 4
  6. Frad23 /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,179
    Kapott lájkok:
    239
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Minálunk is hasonló a helyzet! Nálunk a menüsoron van hangsúly a halat mindig sikerül az utolsó pillanatban beszerezni így kb rámegy egy teljes nap mire találunk mert mindenhol elfogy! Asszony süti a kalácsokat én meg szépen végigfőzőm a napokat. A menü nálunk két fajta leves: Húsleves és halászlé. Sült húsok, rántott húsok igény szerint. Különböző salátákkal: francia, krumpli vegyes. Aztán desszert. Levezetés kép szaloncukor és gyümölcsök. Természetesen nem két főre ilyenkor 1-2 napra csatlakoznak az ősök is illetve a testvérem... AZ ajándékozás nálunk már kiment a divatból max meglepjük egymást kis apróságokkal. Egész nap beszélgetünk iszogatunk és miután lementek az ünnepek rá sem bírunk nézni az ételre :f58i:
     
    • Like Like x 4
  7. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Sziasztok!
    Nekem szuper karácsonyom lesz.Délutánig húzom a kést mint a vadállat. :tef293: Utána megyek a munkásszállóra dobok pár szelet rántott húst forró olajba és kész az ünnepi lakoma. :tef293: Sajnos ez nem vicc.De eljön a január kilenc és felszáll a gépem,nekem akkor lesz karácsony,a fa addig nem lesz leszedve,és mindig finomságokkal várnak ha karácsony van ha nem. :tef293: De a lényeg akkor ott lesznek velem akiket legjobban szeretek a világon. :tef293:
     
    • Like Like x 5
  8. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Diszités kivül belül,azt jön az ajándék osztás rajtam kivül mindenki kap én rossz voltam egész évben igy hozzám a krampusz jön.
    Komolyra forditva,diszités ajándék de csak aproság és csak a szük család 3 fö.
    Ünnepi ebédre mindig több fogás készül,azt jönek a rokonok,majd megyünk a maradék rokonokhoz.
    23.áig dolgozom és 27.én kezdem ujra 30.ig két nap pihi és a fönököm szerint kezdödik az év elöröl munkával,de nálam sokat befolyásol az idöjárás az ut épitésben.Igy még minden változhat.
     
    • Like Like x 2
  9. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nos én már nagyon vártam az ünnepeket ,mivel végre hosszabb ideig a családdal leszek!
    Sokat fogunk kirándulni,hogy minél jobban ki tudjunk kapcsolódni ,
    Nálunk az ünnepi étel a hal,a töltött káposzta és a kocsonya között fog tengődni! :tef161:
     
    • Like Like x 3