Két Háborús Veteránról Is Sorozat Készül

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' klarensz hozta létre. Ekkor: 2015. február 04..

  1. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    2015.02.04. 11:30 - sixx
    [​IMG]

    A Cinemax Quarry, azaz Préda címmel forgat egy nyolcrészes első évadot Max Allan Collins regényei nyomán, amiben egy vietnami veterán hazatér Memphisbe, ahol semmi jót nem talál, csak kiközösítést, és ellenszenvet, így beáll bűnözőnek, nem mintha ezzel olyan jól járna. A hetvenes években játszódó sorozat gazdája az a Greg Yaitanes aki a Banshee showrunnere és alkotója, és engem már itt megvettek a projekttel. A főszerepet ráadásul a szegény ember Tom Hardyja, Marshall Logan Green kapta, akit én imádtam a Prometheusban és a Dark Blue című pompás kis zsarus sorozatban. További szereplők: Jodi Balfour, Peter Mullan, Nikki Amuka-Bird, Damon Herriman, Jamie Hector, Edoardo Ballerini és Skipp Sudduth.

    Harvey Weinstein egy másik irányba indul el, ők Reaper címmel ötrészes minisorozatot forgatnak egy Nicholas Irving nevű mesterlövész emlékirataiból. Irving az amerikai hadsereg felderítőinél szolgált, és ő volt az első fekete mesterlövész a zászlóaljában. A Reaper, azaz Kaszás becenevet akkor kapta, amikor 2009-ben négy hónap alatt 33 embert lőtt le nagyon messziről. Annyira faszagyerek volt, hogy egy AR-15-ös mesterlövészpuskát egyenesen róla neveztek el. A forgatás nyáron kezdődik, szereplőkről, illetve a projektet megvásárló csatornáról egyelőre nincs szó.
    Két háborús veteránról is sorozat készül - comment:com