Bulvár Ketrecharcos Vadállat Lett A Harry Potter-filmek Gyerekszínészéből

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. április 27..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Egészen új szakmában próbálta ki magát Josh Herdman, aki Draco Malfoy egyik hűséges pribékjét alakította mind a nyolc Harry Potter-filmben. Garantáltan nem fog ráismerni az egykori kis varázslótanoncra.

    A 28 éves Josh Herdman túl van élete első ketrecharcos összecsapásán, amit egyhangú győzelemmel meg is nyert. A Mirror magazin fotóján közvetlenül a diadalmas pillanat után látható a Harry Potter-filmekből ismerős színész, aki kissé fáradtan, rendkívül izmosan és kitetoválva ünnepli a győzelmét.

    [​IMG]
    (Forrás: Mirror / Twitter)

    Herdman interjút is adott, amelyben elmondta, hogy öt éve tanul japán harcművészetet, és egyszer csak kitalálta, hogy tudását ketrecharcosként is próbára tenné. „Nagyon nyers, izgalmas és kiszámíthatatlan. Számomra érdekesebb, mint a boksz, aminek szintén értékelem a szépségét” – magyarázta választását Herdman.

    [​IMG]
    (Forrás: Everett Collection / AFP)

    Herdman Gregory Goyle-t alakította a nyolc Harry Potter-filmben, és új foglalkozása ellenére sem mondott le arról, hogy színészként boldoguljon. Jelenleg is van egy ügynöke, meghallgatásokra is jár, de szerinte ez a szakma olyan, „mint a lottózás”. „Továbbra is szeretem a filmezést, nem ábrándultam ki belőle, és a ketrecharcolást nem tekintem karrierváltásnak. Szenvedélyesen érdekel mindkét foglalkozás” – magyarázta.

    [​IMG]

    Forrás: https://www.tvgo.hu/cikk/2094627_ketrecharcos_vadallat_lett_a_harry_potter_filmek_gyerekszineszebol