Kezdő Seedelő

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' 1 Guszti hozta létre. Ekkor: 2016. január 03..

  1. 1 Guszti /

    Csatlakozott:
    2016. január 01.
    Hozzászólások:
    22
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Torrentezésnél ha jól tudom elvárás a feltöltés vagy is seedelés. Asztali számítógépet használok,és a zenék és filmek a "D" merevlemezen lettek elszállásolva.Hogyan tudom ezeket hozzáférhetővé tenni a mikrotorrent-el?
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2016. január 03.
    • Like Like x 3
  2. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szia! A seedelés azaz feltöltés annyit jelent, hogy ha letöltöttél mikortorrent-el egy anyagot, és 100 százalékban lejött akkor nem törlöd ki, hanem hagyot futni a mikrotorrentben. Ekkor te már nem letöltő vagy hanem feltöltő/seedelő. Ha valaki elkezdi letölteni az anyagot az már tőled is tölti lefelé.
     
  3. 1 Guszti /

    Csatlakozott:
    2016. január 01.
    Hozzászólások:
    22
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ezt értem.De nekem már csak a mentett anyagaim vannak meg,amit az előző gépemről mentettem.Annak az alaplapja meghalt, és a torrentek is oda lettek.
     
  4. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    És arra emlékszel honnan töltötted le őket?
     
  5. balint355 /

    Csatlakozott:
    2014. november 08.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    47
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hali! Ha tudod, hogy honnan töltötted le őket, akkor nyugodtan töltsd le újra a torrentfájlokat, a letöltés helyét állítsd be oda, ahova már le vannak mentve, és az uTorrent egy ellenőrzés után már seedelni is fogja őket :tef293:
     
  6. 1 Guszti /

    Csatlakozott:
    2016. január 01.
    Hozzászólások:
    22
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sajnos nem. Nem nagyon foglalkoztam mentésekkel,és forráslistát sem készítettem. 60 giga anyagom odaveszett. Szakmai rajzok,zenék stb. Egy rakás oldalra nem tudok belépni,mert a jelszavakat és felhasználó neveket sem mentettem.
     
  7. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az oldalakon tudsz jelszóemlékeztetőt kérni, és akkor emailben kiküldik az adatokat
     
  8. balint355 /

    Csatlakozott:
    2014. november 08.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    47
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Azt meg szabad kérdezni, hogy ha csak az alaplap halt meg, akkor a régi merevlemezt miért nem teszed be az új gépbe? Ha az nem sérült, akkor ott minden torrentfájlnak meg kell lennie valahol (van valami mappája az uTorrentnek, meg minden más kliensnek is ahova menti a torrenteket).
     
  9. 1 Guszti /

    Csatlakozott:
    2016. január 01.
    Hozzászólások:
    22
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Vannak olyan szakmai oldalak ahol erre nincs lehetőség.Zárt csoportok,és nincs tagfelvétel.Addig működik amíg a csoport tagjai élnek.Emailt nem rögzítenek,és ha felejtesz kiesel.Nem értek hozzá,de valami olyan dolog lehet,hogy senkit ne tudjanak idegenek követni,vagy szerzői jogokkal csesztetni.Vannak olyan kapcsolási rajzok,melyek szinte elérhetetlenek. Ezeken a szakmai fórumokon viszont hozzáférhető volt. Csak 100%-ban megbízható emberek lehettek tagok,és az újakért valakinek,de inkább valakiknek jót kellett állni. Nemzetközi fórumról beszélek.Tizen valahányan voltunk benne.Ott le lett zárva. A nevére sem emlékszem,mert ezek a lapok mindig automatikusan indultak a gépemen.Minden nap megnéztem van e valami téma aztán át a másikra.
    [DOUBLEPOST=1451847394,1451844284][/DOUBLEPOST]
    Megvan a régi vinyó.Az még XP-n futott,és kemény szektorhibái miatt lett félre téve. De azon nem maradt meg semmi,mert egyszer az is le lett takaraítva vírus miatt. Nem lehetett megmenteni a fájlokat.Most Vin7 fut a szekéren.A C meghajtón csak a rendszer és a programok vannak.A D-re pakolok. Tulajdonképp mondhatnám azt is ,hogy mindent újra kezdtem. Van mit tanulnom bőven!! És itt a számítástechnikára gondolok. Visszatérve az előző merevlemezemre az igen érdekes történet volt.A zene mappák tartalma teljesen össze volt kuszálva.Mint ha egy turmixgépbe kerültek volna a fájlok.A hab a tortán,hogy semmit sem lehetett lejátszani.Megnyitottam pl.a Weather Report mappát,és abban minden más volt csak az nem.De amik ott voltak azok sem működtek. A vírust úgy sikerült szereznem,hogy egy ismerősöm megkért nézzem át a merevlemezét,mik vannak rajta,jó e egyáltalán,mert neki nem működik.Azt nem mondta,hogy a kicsi fiacskája valami "ingyen" XP-t akart feltelepíteni. A vinyó próbája után nem vettem észre semmit. Okos vírus nem láthatóan támad,csak akkor vettem észre amikor már mindent lezabált.
     
  10. balint355 /

    Csatlakozott:
    2014. november 08.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    47
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Igen, sajnos vannak ilyen vírusok. Ebben az esetben próbálkozni kell, meg kell próbálni bejutni más torrentoldalakra, hátha máshol is megvannak azok a dolgok amik elvesztek. Műszaki dolgokkal kapcsolatban érdemes lenne célként kitűzni a Műszaki Torrent Tanyát, én nem vagyok tag de állítólag nagyon sok olyan anyag van ott ami máshol nincs meg. Egyetlen probléma hogy nem egyszerű bejutni, nehéz meghívót szerezni.
     
  11. belodu /

    Csatlakozott:
    2022. szeptember 07.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    ugyanolyan formában legyenek a letöltött dolgok, ahogy leszedted